Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika BartlomiejBuzdygan oskarżony przez Szotowiec


Szotowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Szotowiec
Nick osoby oskarżonej: BartlomiejBuzdygan 
Powód napisania skargi: czekanie 40 minut na przyjęcie zlecenia
Dowody: Reszte w logach idzie sprawdzić
 

Spoiler

9BwnooR.png

Spoiler

BxHjtOl.png

Spoiler

pDTKTll.png

 

Edytowane przez Szotowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Adept z S.A. Road Assistance.

 

Screenshot numer 1:

Na okazanym screenshocie czekałem na osobę pelnoprawna gracza ,,Owocowy,, z pomoca w zabezpieczeniu. Nie wiedziałem jak sie za to zabrać i myślę ze to nie jest jakis problem jednak jestem w akademii gdzie sie ucze wszystkiego. Czekałem na niego nie cale 10min bo zwlekał i kazał mi czekać wiec kulturalnie czekałem, lecz gracz miał jakies problemy o których mi nie powiedział i często gęsto chodził na S2 aż wkońcu ty podjechaleś i napisałeś reporta. Support @ZgReD_eK który go przyjął wytłumaczył mi bym nie stal tak długo bez S2 Więc odjechalem z miejsca zdarzenia patrolując resztę ulic. Czekając na zgłoszenie nie zauważyłem w logach o żadnym zleceniu a bez powodu go nie włączam. Mój blad ze nie zauważyłem go lecz po całym zajściu zacząłeś mi utrudniać grę zjeżdżając mi drogę oraz śledząc mnie co można wywnioskować z drugiego oraz trzeciego SS'a

 

Screenshot numer 3: 

 

Pojazd stal pół na chodniku a pół na terenie prywatnym wiec miałem prawo go przepchnąć na posesje bo miałem juz taka sytuacje i wyjaśnił mi co robić Zarząd frakcji Maselko

 

Kończąc wątek nie byłem sam na służbie wiec sie nie rozdwoje, są również Służby na których zgłoszenia mamy co chwile. Zaraz umieszcze SS'y ktore zrobiłem podczas całej akcji. 
 

 

Screenshoty:

osA2HcJ.png

Tutaj zaistniała sytuacja wspomniana wyżej, tepnięcie sie Zgredka oraz poinformowanie o tym, że nie powinienem tak długo stać oczekując na pomoc bez S2. Od razu widać gracza oraz auto które pomoże w reszcie Screenshotów zidentyfikować czy to ta sama osoba jeździła za mną.

 


A1mgG18.png

Tutaj widnieje gracz który zajeżdżał mi drogę oraz śledził od początku zabrania manany z przed skoku spadochronowego który jest poniżej

vp9BaAy.png

hSVv4eg.png

Można tu zauważyć blip który jest obok mnie, oraz maskę auta identycznego z pojazdem osoby piszącej skargę.


Reszta Screenshotów jeżeli chodzi o śledzenie frakcji.

c3TwXR8.png

PaW4S18.pngCSXP3oB.png

qwTVIT0.png


Wiadomości z graczem, w których próbowałem mu przetłumaczyć że jeżeli się wyloguję z serwera, zostaje zlecenie player.disconnect i nawet jak go wezmę to nie wyświetla mi się pineska.

98bUWzB.pngq2cJHMm.pngddUrpnw.png

Edytowane przez BartlomiejBuzdygan
Dodanie Screenshotów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BartlomiejBuzdygan napisał:

lecz gracz miał jakies problemy o których mi nie powiedział

[2023-10-12 16:08:22] [Output] : Szotowiec [178]: naprawde zabezpieczasz, bedac sam dostepny na lawecie??
baranie naucz się czytać, i nie kłam 

 

Cytat

Więc odjechalem z miejsca zdarzenia patrolując resztę ulic

mając aktywne zgłoszenie dwa razy jechałeś w stronę BM KEKW
 

25 minut temu, BartlomiejBuzdygan napisał:

Czekając na zgłoszenie nie zauważyłem w logach o żadnym zleceniu a bez powodu go nie włączam

[2023-10-12 16:11:31] [Output] : Szotowiec [178]: zgłoszenie mam
[2023-10-12 16:11:33] [Output] : Szotowiec [178]: jak cos, wisi
[2023-10-12 16:11:45] [Output] : BartlomiejBuzdygan [109]: wiem wiem plama?
[2023-10-12 16:11:52] [Output] : BartlomiejBuzdygan [109]: a laweta

 

25 minut temu, BartlomiejBuzdygan napisał:

lecz po całym zajściu zacząłeś mi utrudniać grę zjeżdżając mi drogę oraz śledząc mnie co można wywnioskować z drugiego oraz trzeciego SS'a

Gdzie ci łbie mogłem utrudniać skoro na 2 ssie po śladach hamowania widać że stałeś w miejscu i jesteś poza lawetą
A na 3 ssie sam @KavKa* był obok a nie zwracał mi uwagi, więc gdzie ci utrudniałem? :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiem kto cię uczył kultury, nie zabrałem ci żadnego auta na pp za 5k abyś się tak denerwował i wyzywał bo ktoś ci auta z domu nie odholował. Kolego byłem sam na duty z myślą że zaraz wstanie Owocowy i podjedzie pod ten pożar bo wysyłałem mu nawet GPS, dlatego żadnego zlecenia nie brałem tylko pojechałem w stronę BM i zauważyłem porzuconą manane więc wziąłem ją na lawetę.

6 minut temu, Szotowiec napisał:

[2023-10-12 16:11:31] [Output] : Szotowiec [178]: zgłoszenie mam
[2023-10-12 16:11:33] [Output] : Szotowiec [178]: jak cos, wisi
[2023-10-12 16:11:45] [Output] : BartlomiejBuzdygan [109]: wiem wiem plama?
[2023-10-12 16:11:52] [Output] : BartlomiejBuzdygan [109]: a laweta

Fakt, nie zauważyłem tej wiadomości u mnie w logach i przyznaje się do błędu który napisałem na górze. Lecz po tym jak wziąłem manane i pojechałeś za mną to czemu przy oddaniu manany na parking policyjny nie napisałeś mi ,, Ej bo się śpieszę, mógłbyś wziąć moje zlecenie i podjechać tam?" Tylko jeździłeś za mną przez pół godziny szukając atencji oraz powodu by napisać takową skargę. Serio żenujące zachowanie, sam byłeś w akademii i chyba coś ci nie wyszło i próbujesz utrudnić to innym.

 

9 minut temu, Szotowiec napisał:

Gdzie ci łbie mogłem utrudniać skoro na 2 ssie po śladach hamowania widać że stałeś w miejscu i jesteś poza lawetą
A na 3 ssie sam @KavKa* był obok a nie zwracał mi uwagi, więc gdzie ci utrudniałem? :))))))

Już możesz sobie zobaczyć na Screenshotach wyżej. Ja temat uważam za zamknięty i czekam na odpowiedź zarządu na tą skargę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przypomnieć, że skarga to oficjalny wniosek i przynajmniej w minimalnym stopniu powinny zostać w nim zachowane podstawowe zasady kultury.

Przechodząc do samej treści skargi, @BartlomiejBuzdygan prosiłbym o większą uwagę i zwracanie uwagi na wszystkie swoje obowiązki, a nie tylko jeden. Resztę wyjaśnił już Support na miejscu, więc nie będę powielał jego wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin