Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na VoluNteeR - oskarżony przez YeaBunny


YeaBunny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi





    Nick funkcjonariusza: @VoluNteeR
    Data i godzina zdarzenia:
20.45 25.10.2023
    Pełen opis sytuacji: Podczas rozkucia przez funkcjonariusza jak zawsze po tym, żeby się móc ruszyć trzeba skoczyć. Po tym jak ja skoczyłem zostałem od razu potraktowany paralizatorem. Rozumiem obraziłem funkcjonariusza, lecz ten skok nie był specjalny. Dostałem za to mandat, nie miałem jak inaczej tego zrobić. Nie było to w żaden sposób specjalne. Dostałem za to mandat w wysokości 5500pln. Pozdrawiam
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/G8cgcNj

 


Ja, YeaBunny zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję. 

Edytowane przez YeaBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant I z Police Department VoluNteeR.

   Graczu, skoro sam podałeś powód zatrzymania to w czym problem? Podczas pościgu który trwał prosiłem Cię już o odejście, ty się nie posłuchałeś i poleciałeś w stronę uciekiniera, zwalniając mu miejsce w pojeździe (czyżby pomoc w ucieczce?). Następne prośby padały podczas podliczania zatrzymanego którego udało się ująć, również nie skutkowały. W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy powiedział że Pana puści, więc się zgodziłem. Jednak w tym momencie jak Pan wyszedł, zacząłeś nam pisać ze się: "zesra*iście"? To był powód ponownego zatrzymania Pana i podliczenia mandatu, z racji że ma Pan dosyć ciekawą kartotekę oraz mnożnik 2.5 mandat był wyższy. Nie wiem po co Pan traci nasz czas skoro ewidentnie Pan nie wykonywał poleceń (mimo kilku próśb) i nieustannie utrudniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart, SHIFT mogłeś kliknąć w momencie bycia odwróconym tym samym kierunku o przeciwnym zwrocie bądź innym kierunku i innym zwrocie a zrobiłeś to celowo w stronę radiowozu. Plus powtarzam, nie za to został Pan zatrzymany po raz 2 lecz za całkowity brak kultury, który również został Panu podliczony wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to w żadnym stopniu specjalne. Nie chciałem tego zrobić. Możesz interpretować jak tylko chcesz, ja wiem swoje i nie mam zamiaru kłamać. Nie uciekałem po tym - tylko próbowałem się wytłumaczyć tak jak widać na nagraniu. Jakby miało to na celu was sprowokować to raczej próbowałbym uciekać. Nie myślałem o tym, że po kliknięciu skoku wskoczę akurat na radiowóz. Wracając do obrazy - rozumiem za to dostałem normalnie mandat i nie mam z tym problemu, należało mi się za obrazę. Podliczenie mandatu za przypadkowe wskoczenie na radiowóz było lekką przesadą. Pozdrawiam

Edytowane przez YeaBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, VoluNteeR napisał:

Co Panu podliczyłem za wskoczenie na radiowóz? Swoją drogą pisanie: "zesra*iście się" raczej nie jest w żadnym stopniu tłumaczeniem, przynajmniej dla mnie.

Czego ty nie rozumiesz? Mówię, że źle zrobiłem pisząc to. Teraz już nie pamiętam co dałeś w mandacie, lecz myślę, że macie dostęp do tego i możecie sprawdzić z jakiego powodu dostałem mandat (pamiętam były 3 podpunkty). Nie rozumiem twojej wypowiedzi "raczej nie jest w żadnym stopniu tłumaczeniem, przynajmniej dla mnie." - nie tłumaczę się tylko mówię, że źle postąpiłem i piszę to, ponieważ miałem napisać pełen opis sytuacji (za chwilę byś miał problem, że nie wspomniałem o tym). Piszę jak było bez omijania niczego. Poza tym wszystko widać na nagraniu. Jeśli masz mi po raz 3 wypominać napisanie "zesra*iście się" i nic innego nie wnosić do skargi, to Panu już podziękuje. Z resztą napisałem "obsrani" a nie tak jak ty twierdzisz "zesra*iście się". Pozdrawiam. 

 

Edytowane przez YeaBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro Pan się przyznaje do winy to po co ta skarga, nie rozumiem. 

Możliwe że inaczej Pan napisał, wiem że to było coś w tym stylu i nie było to kulturalne a logów dokładnie nie pamiętam, stąd przepraszam, mój błąd.

Mandaty dostał Pan 3 i każdy z nich był słuszny uważam. Skoro Pan je zapomniał to je mogę przedstawić: Utrudnianie pracy członkowi służ mundurowych, niewykonywanie poleceń funkcjonariusza oraz całkowity brak kultury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstaw mi z jakiego powodu dostałem mandat "utrudnianie pracy członkowi służ mundurowych" oraz "niewykonywanie poleceń funkcjonariusza ". Przyznaję się tylko do napisania "obsrani", to pisałem już od początku jakbyś nie zauważył ;). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 powód.
[2023-10-25 20:38:36] [Output] : VoluNteeR [87]: Prosze odejść
[2023-10-25 20:38:37] [Output] : YeaBunny [316]: elo
[2023-10-25 20:38:39] [Output] : YeaBunny [316]: a co
[2023-10-25 20:38:50] [Output] : Reksio* [465]: odjedz

 

2 powód.
[2023-10-25 20:39:16] [Output] : YeaBunny [316]: jedz dm
[2023-10-25 20:39:18] [Output] : Hefrey. [81]: zejdz

 

3 powód.

[2023-10-25 20:42:33] [Output] : YeaBunny [316]: matijas

[2023-10-25 20:42:34] [Output] : Matias2525 [274]: OdejdĹş
[2023-10-25 20:42:36] [Output] : YeaBunny [316]: xD

 

4 powód.

[2023-10-25 20:43:47] [Output] : YeaBunny [316]: Przepraszam, co tutaj sie dzieje?
[2023-10-25 20:43:53] [Output] : YeaBunny [316]: Jeśli można wiedzieć
[2023-10-25 20:43:55] [Output] : VoluNteeR [87]: YeaBunny, prosze Cię 2 i ostatni raz o odejście

[2023-10-25 20:44:01] [Output] : YeaBunny [316]: bo co

 

To powinno Ci wystarczyć, ja już nie zamierzam się wypowiadać w tej skardze chyba że zostanę poproszony przez zarząd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to wskoczenia na radiowóz jak najbardziej mogłeś użyć "Shifta" w innym kierunku, a nie akurat na radiowóz. Po przedstawionych logach wyżej wnioskuję, iż mandaty zostały nadane prawidłowo. Funkcjonariusz uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin