Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bogens - maciek2010PL


maciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi




    Nick funkcjonariusza: @Bogens
    Data i godzina zdarzenia: 26.10.2023r. 23:30
    Pełen opis sytuacji: Dzień Dobry, lub Dobry wieczór w zależności o której godzinie, Państwo czyta tą skargę. Przejdę do całej zaistniałej akcji. Mianowicie Funkcjonariusz @Bogens wystawił mi mandat najzwyczajniej, jednak nie chciałem go zapłacić, ponieważ nigdy nie płacę mandatów IRL, jak i od początku gry na 4life (2018r.) - ale mniejsza o to. Jak wiemy dobrze Szanowni Państwo, gdy odrzucimy mandat  w grze na 4life, to sprawa nie jest kierowana do sądu jak w IRL, lecz dostaję się odsiadkę o długości zależna od kwoty mandatu. Funkcjonariusz, wyjął mnie z radio wozu - chwytem transportowym, i kierował się ze mną do środka komisariatu w stronę blipu, który pełni rolę wpisania odpowiednich danych, aby umieścić mnie do zakładu karnego. Gdy dotarliśmy, na miejsce owego blipu, funkcjonariusz prawdopodobnie  pomylił coś i mnie puścił, natomiast ja zdesperowany pomyślałem natychmiastowo ( i tak nic nie mam do stracenia, ponieważ mogę uciec i uniknąć wyroku - co prawda według społeczeństwa 4life za pewnie byłby to czyn nie moralny, lecz regulamin  4life mi tego nie zabrania), także postanowiłem uciekać. Ucieczka była co prawda nie długa, oczywiście funkcjonariusz podjął się próby w pościgu za mną. W pierwszej kolejności uciekłem po schodach na górne piętro, a następnie wbiegłem do windy zjeżdżając na dolne piętro. Na tym skończył się pościg.

Funkcjonariusz powinien wystawić mi wpis (list gończy) jak to bywa, w IRL - np. jak Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w IRL (oczywiście z powagą bo potępiam tą masakryczną zbrodnię), lecz funkcjonariusz postanowił mnie wsadzić do zakładu karnego poprzez "PID". Natomiast ja się nie zgadzam, z wykonanym czynem przez funkcjonariusza, ponieważ regulamin 4life, nie zabrania mi uciekać w takich owych okolicznościach, jakie popełnił błędy funkcjonariusz nie z mojej winy. Dodam jeszcze, iż nie wyszedłem z gry.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Na szczęście, podczas całej sytuacji, miałem przy sobie zamontowaną kamerę Philips (w stylu kamerki GoPRO) i udało mi się nagrać cała akcję. Podejrzewam, że bez tego nagrania "uwierz mi na słowo", Państwo by mnie wyśmiało - co za głupoty sobie zmyślam. Jednak z jednej strony dobrze, że mamy ten wiek i kamery są dostępne, i możemy "czarno na białym" ukazać dowody.

Dobrze, więcej się nie rozpisuję, i Proszę aby osoba rozpatrująca tą skargę obejrzała uważnie cały materiał w postaci nagrania, ponieważ jest to kluczowy dowód. Dowód został umieszczony na platformie YouTube, jako niepubliczny - link do materiału pod spodem.

Życzę Państwu czytającą tą skargę miłego weekendu, a przede wszystkim bezpiecznego, i uważajcie na siebie w szczególności jak imprezujecie w IRL, chyba że państwo czyta po weekendzie to życzę, aby jak najszybciej nadszedł weekend.

                                                                                                                                                                                                                                                                                         Z poważaniem maciek2010PL

 

 


Ja, maciek2010PL zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 
Edytowane przez maciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Oczywiście w pełni zgadzam się z opisaną przez ciebie sytuacją. Została bowiem pomylona komenda, która pozwalała cię puścić z tą która cię rozkuwa. Niestety jednak nie zdecydowałeś się opisać tego co było dalej a sam materiał urywa się w idealnym momencie. Mianowicie widać na nim urywek, w którym spamujesz przycisk przywołania windy aby uniemożliwić jej powrót na górę. Postanowiłem nie bawić się w kotka i myszkę i wsadzić cię przez PID. 

To wszystko z mojej strony. Oczekuję na decyzję zarządu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bogens napisał:

Witam!

Oczywiście w pełni zgadzam się z opisaną przez ciebie sytuacją. Została bowiem pomylona komenda, która pozwalała cię puścić z tą która cię rozkuwa. Niestety jednak nie zdecydowałeś się opisać tego co było dalej a sam materiał urywa się w idealnym momencie. Mianowicie widać na nim urywek, w którym spamujesz przycisk przywołania windy aby uniemożliwić jej powrót na górę. Postanowiłem nie bawić się w kotka i myszkę i wsadzić cię przez PID. 

To wszystko z mojej strony. Oczekuję na decyzję zarządu 

Nie spamowałem przycisku windy cały czas jak to mówisz, tylko przez ten fragment co jest podany dosłownie ale i tak nie ma to większego znaczenia, ponieważ jak winda jest na dole, bądź na górze to jeżeli Szanowny Pan wciśnie przycisk "H" wywołując windę, to ja nie mam możliwości zatrzymać windę (aby winda została na stałe w punkcie w którym się znajduje), tylko do Pana wróci. Więc nie ma możliwości windy zatrzymania w stałym punkcie. Widać jak Pan tutaj nie miło kłamie.

Edytowane przez maciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i właśnie, bo tutaj Pan jeszcze twierdzi iż wyciąłem celowo tylko ułamek filmu na moją korzyść, nie wiem niby jaką miałbym z tego korzyść jak od momentu zjechania widną w dół już się totalnie nic nie dzieje. Pan tutaj funkcjonariusz odpuścił i nie próbował nawet za mną zjechać windą. Mogę wrzucić kolejną część. Ona w sumie nic nie przedstawia stoję tam obok windy jeszcze dokładnie 1min 37 sekund, i pózniej, teleportuje mnie do zakładu karnego, ponieważ przed PID mnie funkcjonariusz wrzucił, więc jak by chciała osoba rozpatrująca tą skargę w całości nagranie od siedzenia w radiowozie aż po przeteleportowanie mnie do zakładu karnego, to nie ma problemu mogę podesłać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjąłeś mandatu, funkcjonariusz miał prawo cię aresztować na określoną ilość minut, pomylił się i zacząłeś uciekać. Lecz miał Cię wcześniej zakutego, więc miał prawo wsadzić Cię do więzienia przez PID.

Funkcjonariusz uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin