Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Owocowy, oskarżony przez Marsherox.


Marsherox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Marsherox
Nick osoby oskarżonej: Owocowy
Powód napisania skargi: Witam, zdecydowałem się napisać tą skargę, ponieważ nie jestem do końca pewien, czy to co zrobił wspomniany pracownik Owocowy jest słuszne. A więc zacznijmy od początku... Dnia dzisiejszego na spawnie Unity Station w Los Santos, wraz z kolegą @xeeny, oraz innymi zdecydowaliśmy się ponownie otworzyć tzw. "Kampera z kebabem", czyli czynność którą robimy od niecałego tygodnia, i do tego czasu nikomu to nie przeszkadzało, ani administracji, ani pracownikom SARA, którzy bez żadnego problemu przejeżdżali obok i od czasu do czasu sami podeszli zobaczyć co się dzieje, podobnie administracja (to samo zachowanie, nawet się niektórzy z tego śmiali że fajny pomysł). W skrócie robiliśmy sobie RP, że po prostu sprzedajemy kebaby za jakieś wybrane kwoty graczom, integrując się z nimi. Po opisaniu całej sytuacji chciałbym napisać dokładnie dlaczego zdecydowałem się napisać skargę, a więc sprawa wygląda tak, że pojazd nie stał na żadnym zakazanym miejscu, ani w żadnym miejscu, które mogłoby komukolwiek przeszkadzać. Pracownik Owocowy jednak zdecydował się przyjechać jednostką Oversize ponieważ były wysłane zgłoszenia KTÓRE SAMI WYSYŁALIŚMY na inny kamper, który przeszkadzał nam w tym co robimy bawiąc się w tzw. konkurencję. Dodatkowym powodem ze strony pracownika Owocowego jest powód odholowania taki, że nie był używany, no w skrócie nie było nikogo w środku, ale kiedy otrzymaliśmy blokadę na koło przez cały czas byliśmy w środku, dokładnie na tyłach jego, i przez cały czas odgrywaliśmy RP, jednak Owocowy bez zastanowienia założył nam blokadę, załadował campera na lawetę i odjechał odwieźć pojazd na parking policyjny.
Dowody: https://imgur.com/gallery/S95FybE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bez zbędnego krążenia wokół tematu. Pojazd został odholowany poprawnie, był nieprawidłowo zaparkowany. Niezależnie od tego jak długo i od kiedy tam stoicie, to NIE jest parking dla pojazdów. To, że nikt nie zwracał Wam jeszcze na to uwagi nie oznacza, że miejsce, w którym stoicie jest prawidłowe. Pomysł fajny, miejsce nie koniecznie. Postanowiłem specjalnie przyjechać na miejsce lawetą Oversize, ponieważ zostały wysłane aż 3/4 zgłoszenia w to miejsce, więc wraz z pomocą eskorty frakcji SAPD postanowiłem przyjąć zlecenia i udać się na miejsce. Jestem w stanie się zgodzić z pierwszą częścią, zgłoszenia faktycznie zostały wysłane na inny pojazd, ale on był zaparkowany prawidłowo, jego kierowca był na miejscu, czekał jedynie na postoju dla tzw. "uberów", więc nie przeszkadzał nikomu. Obserwowałem Waszą działalność w tamtym miejscu już parę dni temu, upomniałem Was i część osób zrozumiała, że faktycznie nie jest to dobre miejsce na pozostawianie swoich pojazdów. Chciałbym, abyście następnym razem postąpili tak samo. Nie szukaj na siłę mojej winy, gdy tylko wykonywałem swoją pracę. Nie jestem w stanie również zrozumieć tego, że większość graczy zaczęła mnie  w tamtym momencie bezpodstawnie prowokować i odnosić się z całkowitym brakiem szacunku. Jak zauważyłem jesteś też od niedawna w akademii frakcji SAPD, więc raczej powinieneś wiedzieć kiedy pojazd holować, a kiedy nie. Nie mam raczej nic więcej do dodania, Wasze zachowanie w tamtym momencie i dodatkowe utrudnianie pracy pozostawia wiele do życzenia. Poniżej znajdziesz punkty taryfikatora stanowiące o holowaniu pojazdu oraz dowód w postaci wykonanego zrzutu ekranu.

Spoiler

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

Spoiler

cEhxNoc.png

To wszystko ode mnie, czekam na odpowiedź ze strony zarządu,

Miłego dnia/wieczoru,

Owocowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin