Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MFifa - oskarżony przez Skipper*


Skipper*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @MFifa
    Data i godzina zdarzenia: cos ok 23;30 10.11.2023
    Pełen opis sytuacji: potracenie podczas poscigu(pieszego) ktore ulatwilo MFifie zlapanie mnie oraz zaszla tu tzw PROBA zabojstwa. Mialem poscig i nie ukrywajac wjechalem na strefe dm ale po chwili porzucilem pojazd i zaczalem uciekac na piechotke MFifa to zauwazyl potracil mnie i strzelil do mnie z less lethal(chyba tak to sie nazywalo?) Co sprawilo ze moje hp z 5% uroslo do 100%. Nie wiem czy taki typ potracenia jest dozwolony, ale nie bylo to na poziomie. Pozdrawiam

    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/bAOm4Zk Z gory przepraszam za scinki ale moja machina nie wytrzymuje na dmie :(


Ja, Skipper*  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez Skipper*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie będę się zbytnio rozpisywał bo wydawało mi się, że wszystko wyjaśniłem Ci na serwerze. Mimo tego przypomnę w skrócie naszą dyskusję.
Potrąciłem Cię, owszem, ten manewr jest stosowany od dawna, a w szczególności do osób, które biegną w stronę DM`a. 
Niezbyt rozumiem też sens tej całej sytuacji, ponieważ jakbym faktycznie Cię zabił to pościg zostałby zakończony bez jakichkolwiek konsekwencji dla Ciebie. Więc przynajmniej ja wolałbym być zabity przez funkcjonariusza niżeli złapany.
Kolejnym aspektem na który warto zwrócić uwagę to fakt, że na moim monitorze w momencie powalenia z LLS stałeś na dachu mojego radiowozu. W spojlerze załączam dowód. Synchronizacja MTA niestety taka jest,  u mnie byłeś w całkowicie innym miejscu.
 

Spoiler

NqDw5SJ.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MFifa napisał:

U mnie bylo calkiem inaczej, lezalem pod radiowozem juz prawie zabity. Niby wszystko wyjasniles, ale jednak mam pewne przeczucia ze to jednak NIE jest dozwolone.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusz ma prawo do tzw. "push-bar`u" dzięki któremu może cię uderzyć pojazdem. Jak widać na dowodach MFify byłeś u niego na dachu pojazdu, dlatego użył less lethala, inaczej by wyglądała sytuacja gdybyś był pod pojazdem, lecz no jak widać jest to wina synchronizacji MTA. Mogłeś to odebrać jako przewinienie, lecz u MFify wszystko było widać z innej perspektywy. Dochodząc do sedna sprawy, funkcjonariusz postąpił prawidłowo.

Funkcjonariusz zostaje uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin