Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Doki1981 - oskarżony przez Migg


Migg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Doki1981

Data i godzina zdarzenia: 23/11/2023, ok. godziny 19:15
    Pełen opis sytuacji: Wymuszanie akcji RP. Historia zaczyna się na autostradzie LV, na której funcjonariusz zaczął za mną jeździć. Jechałem na magazyn i prawdę mówiąc nie jechałem przepisowo caly czas, z resztą kto z normalnych graczy jeździ. Dojechałem do SF, cały czas z radiowozem za mną, który do tej pory pomimo wykroczeń nie wysłał żadnego binda o zatrzymaniu. Dopiero przy mechaniku doherty wysłał pierwszego binda, abym się zatrzymał, na co odpisałem żeby dał sobie spokój z force rp. Zamiast wykonywać swoją pracę i gonić ludzi, którzy rzeczywiście łamią wszelkie zasady panujące na serwerze, funkcjonariusz wybrał za ofiarę mnie.Gdy dojechałem na magazyn zostałem momentalnie ubezwładniony. Na pytanie dlaczego to mnie zatrzymuje, odparł że na autostradzie obowiązują limity prędkości(Zatrzymał mnie +/- po zjezdzie z autostrady). Przy wystawianiu mandatu nie zostały mi przedstawione żadne moje wykroczenia, na pytania czemu wymuszają na graczach rp nie dostałem odpowiedzi. Dostałem propozycje 10k mandatu lub 105 minut więzienia, bez żadnego poinformowania mnie o wykroczeniach, z wyjątkiem Limitu prędkości na autostradzie LV. Podczas całego "pościgu" funkcjonariusz wysłał jednego binda o zatrzymaniu, dopiero w SF na doherty. Do takich sytuacji dochodzi coraz częściej, z tego powodu powoli odechciewa się grać Rozumiem, że średnia wieku graczy drastycznie leci w dół ale moim zdaniem wymuszanie jakichkolwiek akcji RP, czy to w celu wyrobienia jakiś norm czy czysto rozrywkowych nie powinny mieć miejsca. Zamiast korzystać w pełni z możlwości serwera, muszę odczekac prawie dwie godziny (bez żadnego poinformowania mnie o moich wykroczeniach). Jest to kompletna strata mojego czasu, zamiast cieszyć się rozgrywką muszę odsiedzieć, teoretycznie nie wiem za co XD. Chciałbym, aby akcje typu force rp nie były formą rozrywki dla frakcji. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajści BRAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III z San Andreas Police Department.

Na początku poprosiłbym cię o poprawienie wzoru skargi. A teraz do rzeczy.

Cytat

Na pytanie dlaczego to mnie zatrzymuje, odparł że na autostradzie obowiązują limity prędkości

Bzdura, napisałem że na autostradzie nie obowiązują limity prędkości. Poniżej log:

Spoiler

[2023-11-23 19:24:34] [Output] : Doki1981 [289]: Na autostradach mamy v-max tak tylko napomnę.

Cytat

Historia zaczyna się na autostradzie LV, na której funcjonariusz zaczął za mną jeździć.

Jechaliśmy za tobą autostradą do SF, jak każda inna osoba która zmierza do tego miasta.

Cytat

Dojechałem do SF, cały czas z radiowozem za mną, który do tej pory pomimo wykroczeń nie wysłał żadnego binda o zatrzymaniu. Dopiero przy mechaniku doherty wysłał pierwszego binda, abym się zatrzymał

Na autostradzie nie popełniłeś żadnych wykroczeń, dlatego też nie zostałeś zatrzymany. Na skrzyżowaniu przy tunelu (od strony salonu pojazdów Doherty) zanotowana została prędkość 120 km/h przez co rozpoczął się pościg. Log poniżej.

Spoiler

[2023-11-23 19:15:35] [Output] :  Nakazałeś zatrzymać się graczowi Migg (tablice Ks1edzu8) notując u niego prędkość 120 km/h.

[2023-11-23 19:15:37] [Output] : *MEGAFON* (Doki1981): SAPD! Zjedź na pobocze, zgaś silnik, zaciągnij ręczny oraz nie wychodź z pojazdu!

Binda otrzymałeś natychmiastowo i nakazałem ci się zatrzymać.

Cytat

Gdy dojechałem na magazyn zostałem momentalnie ubezwładniony.

Zostałeś obezwładniony z powodu trwającego pościgu. Nie reagowałeś na nakazy zatrzymania się.

Z mojej strony to tyle.

Police Officer III Doki1981

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny wniosek jaki wyniosę z twojej odpowiedzi to żeby nagrywać rozgrywkę bo gadasz kocopoły, na każdą moją zmianę kierunku reagowałeś w ten sam sposób, jadąc za mną. Zapomniałeś się odnieść do braku przedstawienia wykroczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin