Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Krudki, oskarżony przez bartoszek.


bartoszek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: bartoszek.
Nick osoby oskarżonej: @Krudki
Powód napisania skargi: No to tak, miałem pojazd nieprawidłowo zaparkowany przy najdroższej giełdzie w lv, którego zabrał akademik, mało tego chciał robić RP blokując cały wjazd na giełdę. Podczas transportu robił kółka na The Strip żeby pojazd jak najdłużej nie trafił na pp, gdy już tam dotarł - chciałem wyjąć pojazd, a tam koszt 600 PLN jako "pojazd utrudniający ruch z zaciągniętym ręcznym". Pozdro
Dowody: https://imgur.com/a/KWVMHRm Dowód jak robi kółko na The Strip również mam :)

Edytowane przez bartoszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś auto za mną jechało więc zerknąłem kamerą do tyłu kto to, nie zauważyłem kto to ale przez to że zerknąłem do tyłu to nie zdążyłem wyhamować i musiałem kontynuować drogę inną trasą bo przecież nie bede na środku drogi po której poruszają się ludzie z prędkością 120km/h zawracał, więc przez to musiałem wydłużyć trasę o makabryczne 200m. po odstawieniu auta na pp jeszcze byłem śledzony. a z wysokością mandatu to uważam że słuszny, nawet jeśli by się dało to powinien być większy za próbę przekupstwa i utrudnianie służby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin