Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika haj_im_casio , oskarżony przez dzik2k.


dzik2k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  dzik2k
Nick osoby oskarżonej: haj_im_casio
Powód napisania skargi: w trakcie holowania byłem na terenie giełdy dla motocykli, stwierdził że nie miał mnie w renderingu nicku więc proszę o dowód na podstawie którego mógł zabrać moją mananę, przesłany dowód informuje że auto stało minutę
Dowody: 

Spoiler

image.png.43c26c2d1ec92326be0408ee64f1f0a0.png

 

Edytowane przez dzik2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nieprawidłowo zaparkowałeś pojazd, poprosiłem cię abyś go zabrał
[2023-11-28 20:18:09] [Output] : haj_im_ciasio [86]: zabieraj
[2023-11-28 20:18:17] [Output] : haj_im_ciasio [86]: parking obok

Na co odpisałeś mi, że pojazdu nie zabierzesz. 

[2023-11-28 20:18:18] [Output] : dzik2k [598]: witam
[2023-11-28 20:18:23] [Output] : dzik2k [598]: kto mi zabroni
[2023-11-28 20:18:29] [Output] : dzik2k [598]: do 3 minut może se stać
Z racji, iż nie zabrałeś pojazdu już to uprawniało mnie do jego odholowania. Cytując taryfikator:
 

Spoiler

Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

Nie zabrałeś pojazdu i pobiegłeś oglądać giełdę. Żeby nie było żadnych niedomówień odczekałem chwilę i wraz z RS3. rozejrzeliśmy się czy znajdujesz się w zasięgu renderingu nicków. Nie znajdowałeś się więc zrobiłem ScreanShota (załączam poniżej), założyłem blokadę i (po przeszkadzaniu nam przez innych graczy oraz twoim reporcie) odholowaliśmy pojazd na Parking Policyjny. 


haj_im_ciasio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin