Twój nick: GB59
Nick osoby oskarżonej: Afgan77
Powód napisania skargi: Nieprawidłowo odholowany jednoślad. Obok farmy został dodany w moim rozumieniu parking. Parking ten spełniał wszystkie wymogi aby takowym parkingiem być tzw. oznakowanie poziome. Widziałem iż inni ludzie również tam parkują. Ze względu na brak miejsc parkingu płatnym postanowiłem stanąć na owym miejscu. Aby upewnić się że mogę parkować w owym miejscu postanowiłem zapytać dwóch innych pracowników SARA (w razie potrzeby mogę pokazać logi) Jedne pracownik całkowicie mnie zlał natomiast drugi powiedział że zaraz mi odpowie (nie odpowiedział do teraz) Z związku z brakiem odpowiedzi ze strony pracowników obraz braku jakiegokolwiek uregulowania tej kwestii, założyłem iż zaparkowanie w ów miejscu jest w 100% zgodne z KRD. Edit: Warto zauważyć że pojazdy znajdujące się w ów miejscu nie są holowane przez innych pracowników pomimo ich obecności tam (to również mogę udowodnić za pomocą zrzutów ekranu, choć wystarczy się tam po prostu udać)
Dowody: https://imgur.com/a/W8G5F4G