Skocz do zawartości

GB59

Gracz
  • Postów

    170
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

4 obserwujących

O GB59

  • Urodziny 10 Kwietnia

W świecie gry

  • ID konta gracza 303108
  • Nick GB59
  • Data rejestracji 2022-05-23 20:03:24
  • Ostatnio widziany 2026-06-18 20:48:25
  • Łączny czas gry 1852 godz. 16 min.
  • Organizacja Browar Fortuna
  • ➜ Ranga Degustator
  • Respekt
    -70
    Life Points
    40638
    Punkty karne
    935

Kontakt

  • Steam:
    gb59
  • Discord
    gb59_

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    409 [N] 33
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Kajzerkaa*, straż pożarna, historia i mama kolegi

Ostatnie wizyty

19 515 wyświetleń profilu

Osiągnięcia GB59

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nick: GB59 Propozycja: postój taxi przy farmie Objaśnienie: sytuacja podobna jak z kopalnią, gracze wracają po sesji na farmie i nie mają pojazdu na parkingu. Postój taxi w tym miejscu byłby całkiem trafnym wyborem. Werdykt zarządu: Na ten moment będziemy chcieli wprowadzić na farmie helipad dla Transportu Lotniczego. Kwestia stałego postoju musi zostać przemyślana ze względu na bliskość istniejącego już postoju na LS1.// Hubs*
  6. Twój nick: GB59 Nick osoby oskarżonej: Afgan77 Powód napisania skargi: Nieprawidłowo odholowany jednoślad. Obok farmy został dodany w moim rozumieniu parking. Parking ten spełniał wszystkie wymogi aby takowym parkingiem być tzw. oznakowanie poziome. Widziałem iż inni ludzie również tam parkują. Ze względu na brak miejsc parkingu płatnym postanowiłem stanąć na owym miejscu. Aby upewnić się że mogę parkować w owym miejscu postanowiłem zapytać dwóch innych pracowników SARA (w razie potrzeby mogę pokazać logi) Jedne pracownik całkowicie mnie zlał natomiast drugi powiedział że zaraz mi odpowie (nie odpowiedział do teraz) Z związku z brakiem odpowiedzi ze strony pracowników obraz braku jakiegokolwiek uregulowania tej kwestii, założyłem iż zaparkowanie w ów miejscu jest w 100% zgodne z KRD. Edit: Warto zauważyć że pojazdy znajdujące się w ów miejscu nie są holowane przez innych pracowników pomimo ich obecności tam (to również mogę udowodnić za pomocą zrzutów ekranu, choć wystarczy się tam po prostu udać) Dowody: https://imgur.com/a/W8G5F4G
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. 1. Najlepszy Support: Nominowani: - 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Bulis @juzekxd1337 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @EloBenc6969 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: - 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @bilu.klimatkartel 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: - 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: - 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: redakcja 4life news 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @IgorRzeka 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @.santiago. 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Mefju4 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Browar Fortuna 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @ZbyK.gg 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Farma
  9. Ile pączków zjedzone?

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. dziwny widok ciebie jako pomaranczy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin