Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Gouda_Cheese - oskarżony przez Kitka


Kitka-SKUP-PP-AUTA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Gouda_Cheese 
    Data i godzina zdarzenia: 28.11.2023 ok. godz  22:35 
    Pełen opis sytuacji: jechałam w dół było zielone światło, był zakaz skrętu w lewo pojechałam prosto po czym zostałam ostrzelana (2 opony poszły ) a następnie wróciłam się wyjaśnić sytuację po czym skończyłam w radioli. Na zdj widać oznakowanie, pan sapd stwierdził że pachołek jest niby znakiem mimo że nim nie jest . Oznakowanie było niepoprawne 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

https://zapodaj.net/plik-mPX0NSoP5z
            https://zapodaj.net/plik-fB6mvGKesf
            

Ja, Kitka . zapoznałam się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III, Gouda_Cheese S.A. Police Department 

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że to nie moja osoba wykonała ostrzał na twoim pojeździe aczkolwiek drugi Officer. Do radiowozu zostałaś/eś wsadzony z powodu wejścia na teren zamknięty. Nigdzie w swoich wypowiedziach nie stwierdziłem, że pachołek jest znakiem, a poza tym to właśnie pachołki wydzielają teren zamknięty na który wejść/wjechać ci nie wolno.

Niepoprawne oznakowanie? Zakaz skrętu w lewo dałem z powodu działania sygnalizacji. W momencie gdy ty masz zielone światło, takie samo miały pojazdy z twojej lewej strony i aby uniknąć potencjalnego zderzenia należy skręcić w prawo co można wysunąć z prostej logiki. Skoro znak zakazuje mi skrętu w lewo a  przede mną znajduje się zabezpieczenia miejsca wypadku ( teren zamknięty ) oznacza to, że muszę skręcić w prawo nieprawdaż? Na koniec dodam tylko, że takie teksty nie są odpowiednie w kierunku członka frakcji << Kitka [364]: najpierw doucz sie czym jest pacholek a potem zacznij pracowac w frakcji.


Logi:

[2023-11-28 22:35:32] [Output] : Kitka [364]: zakaz skretu w lewo
[2023-11-28 22:35:35] [Output] : Gouda_Cheese [335]: hm informacja o sygnalizacji i zakaz skretu w lewo
[2023-11-28 22:35:36] [Output] : Kitka [364]: pojechalam prosto
[2023-11-28 22:35:41] [Output] : Kitka [364]: no
[2023-11-28 22:35:42] [Output] : Gouda_Cheese [335]: a nastepnie pachołki oddzielajace teren zamknięty
[2023-11-28 22:35:46] [Output] : Kitka [364]: ale

Gdzie tutaj stwierdziłem, że pachołek jest znakiem?


Screen zdjęcia zabezpiecznia o którym mowa w skardze:

https://imgur.com/a/eCJA5BT


Błędu z swojej strony moim zdaniem nie ma.

Nic więcej do dodania nie mam czekam na decyzję Executive Staff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant II Damianuuu, Police Department.

Gracz został ostrzelany przeze mnie ponieważ przez dłuższy już czas kręcił się w pobliżu zabezpieczenia szukając wrażeń czy niedociągnięć z naszej strony. Gdy nareszcie mu się udało postanowił to wykorzystać. Przejeżdżając przez środek naszego zabezpieczenia zakłócając akcję Rp. 

Ode mnie to wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin