Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Refelek* - oskarżony przez Casper12


DamianX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Refelek* (i Skrzatt* jeśli można dwóch naraz)
    Data i godzina zdarzenia: +/- 21:00 30.11
    Pełen opis sytuacji: Podjeżdzając na komende typowo szukać pościgu, zauważyliśmy stojący radiowóz a w nim na G siedział funkcjonariusz Skrzatt* który był najprawdopodobniej afk, ale wolałem się upewnić więc wszedłem na radiowóz i zacząłem dawać animacje typu /taniec - lub /gangnamstyle by sprowokować reakcję funkcjonariusza który afczy na służbie bez s2. Takiej reakcji się nie doczekałem, nawet pisząc rapsa niczego się nie dowiedziałem od Sheekera pytając go, a powinien mi odpisać jeśli wiedział że Skrzatt nie afczy, bym nie miał problemów (celowo wchodziłem na radiowóz by pokazać to Sheekerowi że Skrzatt jest afk). Po chwili niewiadomo skąd i co przybiega Refelek, daje binda o poddanie się i po sekundzie strzela do mnie z lethala, nawet nie wyjął jakiegoś M4 czy Deagle'a by zrobić takie zatrzymanie fachowo, poprostu przybiegł dał insta areszt za pisanie rapsów na jego kolege i tyle. Nie od dzisiaj wiadomo że są znajomymi, a rapsa mógł widzieć Refelek bo był na /duty i szybko obudził Skrzatta na mumblu ( i pewnie tak było do czego się nie przyznacie )
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: film poniżej

1. Chciałbym by sprawdzono czy faktycznie Skrzatt* nie afczył przypadkiem wtedy wiekszosć czasu. ( w logach )
2. Czy to normalne zachowanie w stosunku do osoby poszukiwanej że wyciąga się lethala zamiast m4 itp. i po sekundzie od binda się do niego strzela?
3. Dlaczego mój raport nic nie dał? Jakaś zmowa supporta z moderatorem? Jakbym dostał info że nie jest afk zszedłbym z radiowozu bo poczułbym zagrożenie z jego strony właśnie (ale rozumiem że z tym to do działu skargi na ekipę itp. itd.) Poprostu dziwnie to wygląda i najpierw chcę by mi wyjaśniono zachowanie owych funkcjonariuszy, który jeden z nich prawdopodbnie nadużywał służby zbierając minuty.

4. Dlaczego Skrzattt* pozwala hańbić tyle czasu wizerunek policji, jeśli cały czas był przy komputerze?

 

Rozumiem że bardzo łatwo jest wybronić w tej sytuacji funkcjonariuszy, bo dadzą głupi powód że niby byłem osobą poszukiwaną, ale afk był, a sytuacja conajmniej nie miła, bo ja tylko sprawdzałem czy funkcjonariusz nie afczy wraz z raportem (moderatorem na specu najprawdopodobniej).

 

Słaba jakość, ale na dowód wystarczy

 

Ja, Casper12 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Casper12
Dodany pkt 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detective III Refelek*, San Andreas Police Department.

Gdy prowokowałeś tańcząc na radiowozie, partner służbowy - Police Officer III @Skrzattt* oczekiwał na mnie, gdyż wchodziłem na serwer po reconnect'ie. Podczas wchodzenia na serwer dostałem od niego informację, że stoisz na radiowozie, a tym samym posiadasz cztery notowania, co analogicznie, oznaczyło Cię jako osobę niebezpieczną, zgodnie z tym nakazałem mu nie reagować do momentu mojego przyjścia, aby cie nie spłoszyć i przeprowadzić łapankę. Gdy wszedłem na serwer podjęliśmy się obławy na tobie, nakazując ci sie zatrzymać, jednakże postanowiłeś uciekać w stronę Schaftera (świetnie to widać na twoim nagraniu dowodowym), zgodnie z czym wykorzystałem Less Lethal Shotgun'a, finalnie obezwładniając cię. Kolejno przedstawiłem ci wszystkie notowania i umieściłem w więzieniu San Fierro Bay na okres 120 minut, zgodnie z procedurami.

Pragnę również się odnieść co do Twoich oskarżeń odnośnie zmowy... owej nie było, gdyż od momentu, gdy wszedłem na serwer nadesłany przez ciebie raport był już przyjęty przez Sheeker'a, nawet o nim nie wiedziałem, więc w jaki sposób mogło do tego dojść? Żaden. Jednakże, w razie zastrzeżeń, co do wykonywanych przez niego obowiązków Moderatora, zapraszam do działu skarg na członków Ekipy, ponieważ ten nie jest odpowiedni.

Ode mnie to wszystko, w razie zastrzeżeń zarządu - odsyłam do raportu z zatrzymania, jestem w stanie również udostępnić nagranie z przebiegu obławy. Czekam na wypowiedź/prośbę o wypowiedzenie się ze strony Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Refelek* napisał:

Detective III Refelek*, San Andreas Police Department.

Gdy prowokowałeś tańcząc na radiowozie, partner służbowy - Police Officer III @Skrzattt* oczekiwał na mnie, gdyż wchodziłem na serwer po reconnect'ie. Podczas wchodzenia na serwer dostałem od niego informację, że stoisz na radiowozie, a tym samym posiadasz cztery notowania, co analogicznie, oznaczyło Cię jako osobę niebezpieczną, zgodnie z tym nakazałem mu nie reagować do momentu mojego przyjścia, aby cie nie spłoszyć i przeprowadzić łapankę. Gdy wszedłem na serwer podjęliśmy się obławy na tobie, nakazując ci sie zatrzymać, jednakże postanowiłeś uciekać w stronę Schaftera (świetnie to widać na twoim nagraniu dowodowym), zgodnie z czym wykorzystałem Less Lethal Shotgun'a, finalnie obezwładniając cię. Kolejno przedstawiłem ci wszystkie notowania i umieściłem w więzieniu San Fierro Bay na okres 120 minut, zgodnie z procedurami.

Pragnę również się odnieść co do Twoich oskarżeń odnośnie zmowy... owej nie było, gdyż od momentu, gdy wszedłem na serwer nadesłany przez ciebie raport był już przyjęty przez Sheeker'a, nawet o nim nie wiedziałem, więc w jaki sposób mogło do tego dojść? Żaden. Jednakże, w razie zastrzeżeń, co do wykonywanych przez niego obowiązków Moderatora, zapraszam do działu skarg na członków Ekipy, ponieważ ten nie jest odpowiedni.

Ode mnie to wszystko, w razie zastrzeżeń zarządu - odsyłam do raportu z zatrzymania, jestem w stanie również udostępnić nagranie z przebiegu obławy. Czekam na wypowiedź/prośbę o wypowiedzenie się ze strony Executive Staff.

Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin