Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika luki247, oskarżony przez BoryZ|FF|


BoryZ|FF|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: BoryZ|FF|
Nick osoby oskarżonej: luki247
Powód napisania skargi: Stałem na chodniku i wysadzałem klienta z e-transa. O wy pan postanowił dać mi blokadę w momencie gdy byłem w aucie i zabrał mi pojazd bez żadnych wiadomości tak jakby tam nikogo nie było. Nie odegrał żadnej akcji RP. Jak do niego napisałem co on robi nawet nie zareagował i pojechał dalej.
Dowody: Nie mam dowodów bo obsługiwałem panel od e-trans w tym momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z tej strony Budowlany luki247, w tym linku zamieszczam dowody odholowania pojazdu: https://imgur.com/a/hd4WYkJ na których widać, że stoisz tam naprawdę dosyć długo, a wysadzenie klienta trwa maksymalnie parę sekund, dlatego odpowiadając na twoje oskarżenie chciałbym zaznaczyć, że kłamiesz i dodatkowo nazwałeś mnie jeszcze "idiot" więc nie reagowałem na twój brak kultury za który potem dostałeś wyrzucenie z gry przez administratora, na co oczywiście mam dowody, ale myślę że już nie ma potrzeby tutaj tego poruszać. Podsumowując mam nadzieję, że sytuacja jest jasna i ode mnie to tyle, żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla ciebie to było 30 sekund to chyba z tobą jest coś nie tak, przecież na tych dowodach ewidentnie widać, że zatrzymałeś się tam i stałeś przynajmniej pół minuty z racji tej iż moje nagranie wrzucone w dowodach trwa równe 30 sekund i już na tym nagraniu widać że cały czas stoisz, czyli ponownie kłamiesz. Tak naprawdę to i tak nie zamieściłeś nawet żadnych dowodów na to że ja w czymś źle postąpiłem, więc ta twoja skarga nie ma kompletnie sensu. Zatem ja czekam na decyzję zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin