Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bover TekMistrz Caraguinss Pap4koZ KierowcaTocki .Mich4u - oskarżony przez KvbuS.


KvbuS.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: KvbuS.

Nick oskarżonego:  @TeKMistrz @Caraguinss @Pap4koZ @KierowcaTocki @.Mich4U  @BoVer
Data zdarzenia: 3.12.2023 okolo 15:30
Powód skargi: Odwalanie na bazie, niemile zachowanie w stosunku do mnie, afk
Opis zdarzenia: Na filmiku ladnie widac jak chlopaki powyzej oprocz KierowcaTocki pchaja ambulans i biegaja za nim jak by mieli za przeproszeniem robaki w dolnej czesci ciala rozwalaja go a nastepnie znowu go niszcza gdy ambulans byl w mechaniku frakcyjnym ktos prawodopodobnie @Caraguinss postawil w nim namiot bugujac go @KierowcaTocki stoi afk i nabija minuty  Moim zdaniem tak nie powinno wygladac zachowanie frakcji RP wnioskuje o nauczenie pracownikow dyscypliny bo ich zachowanie jest karygodne.
Dowody:  https://imgur.com/a/SrHgVbM  https://streamable.com/lofp7s

Dodam, iż w przypadku nieprofesjonalnego podejścia do sprawy przez zarząd (np. odrzucenie skargi bez żadnego wyjaśnienia) skargę kieruję do KSF.

Edytowane przez KvbuS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam Ratownik Specjalista TeKMistrz z tej strony.

 Wypowiem się na ten temat.

 

Godzinę temu, KvbuS. napisał:

niemile zachowanie w stosunku do mnie

Podejrzewam że "nie miłe zachowanie" dotyczy tylko mnie, i pragnę Ci je wytłumaczyć dlaczego tak napisałem.

Napisałem do Ciebie "koleżko znowu WNTZ za murek uciekaj" , ponieważ przed kickiem wchodziłeś na teren zamknięty. Po otrzymaniu kicka zalogowałeś się z powrotem na serwer, wracałeś pod szpital oraz wchodziłeś na teren SPR jak i do wnętrza SPR (wbiegałeś jak ktoś wchodził albo wychodził z budynku aby rozpocząć służbę) który jest terenem zamkniętym dla osób nieupoważnionych. Pisałem na Ciebie reporty za ciągłe wracanie i wchodzenie do/na SPR przez które ostatecznie dostałeś bana.

 

Godzinę temu, KvbuS. napisał:

Na filmiku ladnie widac jak chlopaki ... pchaja ambulans i biegaja za nim jak by mieli za przeproszeniem robaki w dolnej czesci ciala rozwalaja go a nastepnie znowu go niszcza gdy ambulans byl w mechaniku frakcyjnym

Wytłumaczę Ci jak wyglądało to z mojej strony.

Na filmiku widać jak i ja i Ty przepychamy tą karetkę (WNTZ z twojej strony). Fakt brałem udział w tym przedsięwzięciu również jak Ty. Osoba poszkodowana w tej całej sytuacji którą jest Papkoz otrzymał wysokie zadośćuczynienie za zniszczoną karetkę.

Edytowane przez TeKMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Student Ratownictwa Medycznego - Cyrkvs.

Zostałem oskarżony przez ciebie o "Odwalanie na bazie, niemiłe zachowanie w stosunku do ciebie, AFK''. Chciałbym Cię poinformować, że na miejscu zdarzenia były tylko osoby pełnoprawne, ja w tym czasie byłem na patrolu z innym pełnoprawnym. Nie wiem dlaczego zostałem oznaczony w tej skardze. Jeśli posiadasz jakieś dowody na moją osobę, proszę podeślij je tutaj, a na pewno się wypowiem. Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, TeKMistrz napisał:

Wytłumaczę Ci jak wyglądało to z mojej strony.

Na filmiku widać jak i ja i Ty przepychamy tą karetkę (WNTZ z twojej strony). Fakt brałem udział w tym przedsięwzięciu również jak Ty.

Nie wiem po co to piszesz przecież wiem co nagrałem

Więc teraz wytłumaczę Ci, że jest takie coś jak regulamin, a w nim między innymi:

Cytat

2. Członkostwo, służba

2.1. Członek frakcji SAMD ma obowiązek godnie reprezentować frakcję zarówno na służbie jak i poza nią. Również jest zobowiązany do poszanowania munduru i pojazdu służbowego.
   2.1.1 Ma on również obowiązek zachowywać się profesjonalnie oraz odnosić się z szacunkiem do pracowników SAMD, innych służb i graczy.

Pewnie jeszcze znalazłbym jakieś punkty, które złamaliście, ale nie chce mi się szukać.

 

Co do @Cyrkvs mój błąd, nie zweryfikowałem dokładnie czy też bierzesz udział w akcji przepychanie karetki.

Bardzo przepraszam temat zaaktualizowałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
5 minut temu, KvbuS. napisał:

Nie wiem po co to piszesz przecież wiem co nagrałem

Napisałem to dlatego że też brałeś w tym udział, a nie tylko ja i inni członkowie frakcji. Gdybyś chciał zaprzeczyć temu faktowi to obejrzyj sobie wideo które sam podesłałeś od 0:09 - 0:18.

 

25 minut temu, KvbuS. napisał:

odnosić się z szacunkiem do ... graczy.

Czyli po Twoim nie stosowaniu się do regulaminu tz. ciągłym WNTZ, powinienem kolejny raz poprosić Cię o zaprzestanie wchodzenia na teren zamknięty? Prawdopodobnie i tak byś się nie stosował do poleceń wydawanych Tobie, nawet widać na załączonym wideo że nie stosujesz się do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TeKMistrz napisał:

Napisałem to dlatego że też brałeś w tym udział, a nie tylko ja i inni członkowie frakcji. Gdybyś chciał zaprzeczyć temu faktowi to obejrzyj sobie wideo które sam podesłałeś od 0:09 - 0:18.

 

No i co z tego, chciałem pomóc, bo myślałem, że karetka utknęła robiłem to dokładnie jak to mówisz tylko 9 sekund.

 

16 minut temu, TeKMistrz napisał:

Czyli po Twoim nie stosowaniu się do regulaminu tz. ciągłym WNTZ, powinienem kolejny raz poprosić Cię o zaprzestanie wchodzenia na teren zamknięty? Prawdopodobnie i tak byś się nie stosował do poleceń wydawanych Tobie, nawet widać na załączonym wideo że nie stosujesz się do nich.

Dobra sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
4 minuty temu, KvbuS. napisał:

No i co z tego, chciałem pomóc, bo myślałem, że karetka utknęła robiłem to dokładnie jak to mówisz tylko 9 sekund.

Nie ważne czy robi się to przez 20 sekund albo 1 sekunde, również brałeś w tym udział, a jeżeli byśmy potrzebowali pomocy to byśmy poprosili albo napisali reporta o pomoc.

Edytowane przez TeKMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podzielę tą skargę na kilka części.

Niemiłe zachowanie - Moim zdaniem pracownik nie odezwał się w sposób niewłaściwy. Nie ma nic obraźliwego, czy niemiłego w zdaniu "koleżko znowu WNTZ za murek uciekaj".

AFK - Nie jesteś w stanie udowodnić pracownikowi SAMD tego, że nie znajdował się w pobliżu komputera. Był cały czas na aktywnej służbie (nie dostał automatycznego AFK) oraz odpisywał na początku filmu. Nie mam podstaw do przyjęcia tej części skargi na podstawie tego co wysłałeś.

Odwalanie na bazie - Jak najbardziej jest ono widoczne. Za to pracownicy biorący w tym udział zostaną ukarani.

 

IvNNuwq.png

Edytowane przez Aza*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin