Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Refelek*.


Patryk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

k4tj1er.png
Witam, z tej strony Reporter Specjalista @Patryk99 z Redakcji 4Life News. Dzisiaj mam przyjemność Was zaprosić na wywiad z Supportem @Refelek*.
oXr98cJ.png
P- @Patryk99
R- @Refelek*
oXr98cJ.png
7bgprU3.gif
oXr98cJ.png

P: Witam, z tej strony Reporter Specjalista Patryk99 z Redakcji 4Life News. Zechciałbyś, może udzielić mi wywiadu?
R: Hej, jasne, że udzielę.

P: Na sam początek, opowiesz nam coś o sobie?
R: Mam na imię Piotr, posiadam niespełna 17 lat. Mieszkam w Rzeszowie, w owym mieście uczęszczam do szkoły ponadpodstawowej na profilu handlowca. Na co dzień czas wolny spędzam, grając w gry ze znajomymi, czy też wychodząc na spacer. Do moich zainteresowań należy przede wszystkim motoryzacja, która w zasadzie towarzyszy mi od dzieciństwa. W mniejszym stopniu interesuję się montażem filmów.

P: Skąd dowiedziałeś się o serwerze, jak wyglądały twoje początki?
R: O serwerze dowiedziałem się, szukając serwera RPG, na YouTube, czy też zwyczajnej wyszukiwarce serwerów MTA. Długo nie myśląc, postanowiłem wejść na najpopularniejszy serwer - 4Life. Po krótszej rozgrywce spodobało mi się i postanowiłem zostać na nieco dłuższą chwilę. Z początku, grałem, jak każdy inny gracz — zacząłem od nabycia licencji wszelkich kategorii, kolejno przemieszczając się na magazyn w celu zarobku, a z niego na giełdę, kupując pierwszy pojazd, jakim była Manana.

P: Grasz w inne gry poza MTA? Jeśli tak to jakie?
R: Tak, niegdyś zdarza mi się zagrać w inne tytuły. Między innymi jest to NASCAR Heat 5, Ready Or Not, Grand Theft Auto V i BeamNG.drive.

P: Na ten moment nie jesteś w żadnym biznesie. Jeśli miałbyś dołączyć do biznesu to jakiego i dlaczego?
R: Nie zamierzam być w żadnym biznesie, ponieważ frakcja i Administracja zupełnie mi wystarczają.

P: 15 stycznia 2022 roku dostałeś się do ekipy serwera. Jakie towarzyszyły Ci emocje, gdy ujrzałeś swój nick w poście z twoim nickiem?
R: Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem mój nick wśród tej listy.

P: Czy dostanie się do administracji było to twoje marzenie, czy jednak zdecydowałeś spróbować swoich sił właśnie w tej rekrutacji?
R: Zdecydowanie był to mój cel, który udało mi się osiągnąć.

P: Na czym polega twoja praca, jako członka ekipy?
R: Jako członek ekipy serwera 4Life, do moich obowiązków przede wszystkim należy rozpatrywanie raportów nadesłanych przez graczy na serwerze, pilnowanie porządku, nadawanie kar, rozpatrywanie apelacji — to codzienność, pełniąc funkcję członka ekipy.

P: W ciągu 6666 godzin zdobyłeś 13 pojazdów. Czy w przyszłości chciałbyś powiększyć swoją flotę, jeśli tak to o jakie auta?
R: Wnioskując po przeciekach modeli na serwerze Discord Projects Company, niedawno opublikowany został model, przypominający Lexusa LS400. Jeśli ten pojawi się na serwerze, zdecydowanie znajdzie się w mojej kolekcji.

P: Nie posiadasz żadnej organizacji. Czy chciałbyś do jakiejś dołączyć, jeśli tak to, jaką byś wybrał?
R: Nie posiadam, gdyż zamknąłem swoją własną prywatną organizację wraz ze znajomymi. Od tego czasu nie zamierzam dołączać do żadnej innej organizacji.

P: Aktualnie jesteś w Police Department na stopniu Detective III, jak wygląda twoja praca? Jaka panuje atmosfera właśnie w tej frakcji?
R: Jako funkcjonariusz pełniący czynną służbę w Police Department do moich obowiązków należy pilnowanie porządku na drogach San Andreas, zabezpieczanie wypadków, przeprowadzanie zatrzymań drogowych, a nawet pościgów. Będąc ponad rok we frakcji, stwierdzam, iż panuje tu bardzo przyjazna atmosfera.

P: Czy w przeszłości chciałbyś spróbować swoich sił w innej frakcji niż San Andreas Police Department?
R: Zdecydowanie nie.

P: Dlaczego wybrałeś właśnie frakcję San Andreas Police Department?
R: Głównie ze względu na to, że jest to jedyna frakcja, która stara się odgrywać amerykańską służbę mundurową, jednakże nie jest to jedyny czynnik, który wpłynął na tę decyzję. Uważam, że wśród obecnych frakcji na serwerze, to właśnie ta ma najciekawszy przebieg służby. Różnorodność jest na świetle dziennym, niemalże każdy pościg jest inny, a ponadto często zdarzają się dosyć różnorodne akcje Role-Play, co zapewnia chęci do dalszego pełnienia służby.

P: Jesteś w dywizji Investigative Staff, na czym polega praca właśnie tej dywizji?
R: Praca jednostki Investigative Staff opiera się na prowadzeniu dochodzeń, śledztw na temat zabójstw, morderstw, czy też kradzieży. Zajmujemy się również wykonywaniem kartotek osobom niebezpiecznym, a ponadto zatrzymujemy osoby notowane.

P: Skąd wziąłeś pomysł na nick?
R: Było to bardzo dawno temu, zupełnie tego nie pamiętam.

P: Odchodząc od serwera, co byś zrobił, jakbyś wygrał dwa miliony złotych?
R: Na serwerze nic bym nie zrobił, jednakże gotówkę zainwestowałbym w nieruchomości oraz akcje. Wszystkich pieniędzy z pewnością nie spożytkowałbym tylko na inwestycje, zakupiłbym wymarzony samochód i spełniającą moim wymaganiom nieruchomość do użytku prywatnego.

P: Na pewno masz marzenie realne, przybliżysz nas, jakie ono jest?
R: Marzeń nie, natomiast jeśli chodzi o cele, definitywnie tak. Jest ich kilka, jednakże przedstawię dwa główne. Pierwszym celem jest zakupienie i dostosowanie według własnych preferencji wymarzonego samochodu, drugim natomiast jest zakupienie nieruchomości za własne, zarobione pieniądze.

P: Czy masz nawyki, którymi denerwujesz inne osoby?
R: Nie, nie posiadam.

P: Czy masz swój ulubiony gatunek muzyczny, jeśli tak to jaki?
R: Tak, amerykański rap.

P: Posiadasz swój ulubiony serial lub film, który poleciłbyś innym obejrzeć?
R: Zdecydowanie polecam każdemu serię filmów animowanych "Auta" stworzoną przez Pixar'a. Jest to moja bajka dzieciństwa i po długim czasie stwierdzam, że można z niej wynieść wiele lekcji.

P: To było ostatnie pytanie, gdyż zbliżamy się ku końcowi, chciałbyś kogoś pozdrowić?
R: Oczywiście, że tak. Chciałbym pozdrowić: @Hefrey., @Skrzattt*, @K4fulsky*, @IwanMaster, @SMARK, @KubiNXooN, @Gniadys*, @macias*, @Sofciu., @HNTR, @s1zu, @MonDy., @Argen i całą frakcję San Andreas Police Department.

oXr98cJ.png
i2AUzkq.gif
oXr98cJ.png

Dt3o0Tf.png
Autoryzował: @MateuszXQ

k4tj1er.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin