Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @Kubula za nominacje
 

JixHOIY.jpg

^up Zostałem namówiony na wstawienie tego

Od siebie nominuje potężnego Oficjalnego Sebastiana aka @Veon.ogf, @Kubula, @I_Was_There, @Bocik., @NexiV.ogf, @Matias2525, @zunowelove, @.franz no i wiadomo Olimp

Edytowane przez Rattoo0.ogf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominację @HoolyWeed i @smogu.

01mGT3m.jpg
 

@Kawka.kcb taki fan ale to ja mam płyte i koszuleczke idolki.

Nominuje @Leosia, @Byialy*, @s1zu, @AdekUchiha, @LuKi16, @szakal.kcleosia, @Deviseq17, @ZuberowyGrzybek(pdw) i całą organizacje Infinito.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator RCON

Hej, wstawiam odpowiadając na poprzednie nominacje.
Ze swojej strony nominuję @.franz, @Pavi, @ZbyK.gg, @DeltaRon, oraz całą administrację serwera razem z organizacją Olimp i KSF.

j1iWGuf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dziękuję za nominację @Bilu.sus, @F(x)=ax+b oraz starą @Bulis.
Ode mnie nominacje lecą do: @.franz, @Byialy*, @Kubula, @Kju., @I_Was_There, @AngelOfDeath oraz oczywiście do całej organizacji Olimp.
Pewnej letniej nocy w Międzyzdrojach.
WIAi1F4.png

Edytowane przez Pavi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Elo, siedze sobie z zamkniętymi oczami bo flesz oślepia. Pamiętajcie, żeby zapinać pasy podczas jazdy samochodem.

L5llE99.jpg

Dzięki za nominacje!
Ja nominuje @Caraguinss @Pap4koZ @Broszko @Kju. @.franz @Princessa* @Susekk i resztę chętnej Administracji, KSF, KSB, Olimp oraz najlepszej frakcji SAMD!

Edytowane przez Byialy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin