Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dziękuje za nominację @poga2137 oraz @pomocnik2000 paczajcie taka stara ze świąt się znalazła w miarę normalna:190993547_1434687726895570_3355270294308431639_n.thumb.jpg.a72fe44416803b8d36af6a66bd5e4ca7.jpg

Ja w takim razie nominuje: @Apluxx @razerek @Krystian6076 oraz @Prese$ (ale ten to na pewno nie wstawi xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem w sportowej odsłonie... alee bez nominacji sie nie obejdzie hehe :P 
@Dony ciebie tu byku nie widziałem raz jeszcze @TSR @Aleksansoo555 niech będzie jeszcze @Goldi4kultrahd.*999 @patrykfh @badi1920 @Gora106 @SH_IwanMaster @RensTM @Fejdi i potężny Reszowianin @DreeY 

 

frm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @W4W3L oraz @CzarnaAnecia i pozdrawiam was

Ja ze swojej strony chciałbym nominować poszczególne osoby @kryha22, @Inaf, @TyMEH., @grubyyo, @klinton15, @SE1NU, @KaktuseQ69, @zth*, @AdekUchiha* oraz proszę o więcej zdjęć szczególnie @W4W3L . Nikogo nie zmuszam ale zachęcam:) Pozdro widzowie. Trzymajcie się!

 

image1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin