Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za nominacje @h4sL0*

 

Ja nominuje, @PalGrom, @Ritsu., @DawidRzeznik, @adamek2409, @Kondi_@dihorazstudio oraz całą organizacje Bloods

Edytowane przez Bienieq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego wieczorku wszystkim na wstępie, wstawiam kolejną fotę. Nominuję członków Investigative Staff bo są królami - @Argen @MonDy. @Refelek* @HNTR @Hefrey. @Sledzik47 @Lekorz47 oraz Patrol Division, pozdrawiam serdecznie.

IMG_20231001_200500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, hej to dobry czas żeby coś wstawić haha 

Moje nominacje - @DawiSS*, @|Diesel|, @dzik2k, @DominujacyKrzysztof_26, @Kartun.exe, @WRDFYT, @Lumbago i całą organizacje Dirty Angels

Edytowane przez _Wentyl_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, odpowiadam na wszelkie dotychczas złożone nominacje. Pozdrawiam! 

Spoiler

image.png

Nominuję: @Hefrey., @Skrzattt*, @SMARK, @K4fulsky*, @Gniadys*, @IwanMaster, @Sledzik47, @HNTR, @s1zu, @macias187, @Lekorz47, @Penomeco, @MonDy., @Sofciu., @Casperinho@Argen i @Marcysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak https://imgur.com/a/dkczHVl

 

 

 

Nominuję: @DZIKAM @Veksi @Dyndylihno  @Magik_4 @Savage.gg @Masepl @ZbyK.gg @MlodyDzik @Yejti @Bartonixi12 @KakaowyWlamywacz 

Edytowane przez (FanAmelki)Hakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za nominacje: @BernardBuzdygan @SirHerbatnik* @MrsKyoko @Pierdzimir @Lexusek

elo, to ja
 

Spoiler

ja.jpg.f54e1a961365ca291a261c83b1c8409e.jpg


Od siebie nominuje każdego z organizacji Vibe oraz wujka @m2hb;)
 

Edytowane przez wonderxoxo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam i pozdrawiam ja po prawo oczywiście @d-_-b @barson.kcb @Ksiek.83 @Kawka.kcb @B4rt3kvz @xvz.Szym._ @pablo.kcb @Nufik* @dakoweneku pokażcie się

image.png

Edytowane przez Biskup.rokpoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin