Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Elo dziena za nominacje od wszystkich kasyniarzy

WYUVbMy.png

Z tych co się nie pokazali to nominuje @Virlaen., @RIPSO, @.franek i innych wariatów, KSG oraz administrację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzięki za te i poprzednie nominacje, nie będę gorszy i wstawię nie?

iIYdb8H.jpeg

No to z osób wcześniej nominowanych zapraszam @RIPSO @.franek oraz dodatkowo @PolakoVskY* i @Argen, grupkę KSG i administrację. Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

daefJR2.jpeg

Tak to ten lider SAPD

Nominuję: @Pawi. @Veon.ogf @Animo. @QumiK.ogf @Robson002 @NexiV.ogf @vanos @Linshi @Matias2525 @Coherent. @Argen

Edytowane przez SpeedPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

No dzień dobry
@Pavi, @erorek. - podziękował za nominację.


image.thumb.jpeg.c0e96331592e5029ddc1516fe58a6236.jpeg

Z mojej strony nominacje wyglądają następująco: @Refelek*, @K4fulsky*, @Gniadys*, @SMARK, @Skrzattt*, @PolakoVskY*@macias*, @kondziolek, @Argen, @Valentino_, @SzarY*@Krizsuu* oraz @Lekorz47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję Wszystkim za nominację, ja od siebie nominuję całą calutką jednostkę Investigative Staff, frakcję San Andreas Police Department ( w szczególności @Refelek* @Argen @SzarY* @SMARK@KubiNXooN @Lekorz47 @K4fulsky* @_RySiek* @p3gani@Susekk)  oraz organizację Shady Paradise  - pokażcie się!!!!!!!! [ Poniżej ja ] @Valentino_ @Krizsuu* oraz @MonDy. Wy też! XcVGDyv.jpeg

Edytowane przez macias*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin