Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Hexylo*, oskarżony przez KonDraT


KonDraT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KonDraT
Nick osoby oskarżonej: Hexylo*
Powód napisania skargi:  Wszedłem dziś na serwer i okazało się że mój motocykl (Wraith) zniknął z mojego podwórka jako jedyny pojazd i trafił do przechowywalni. Po godzinie spędzonej na serwerze udałem się po niego a następnie zostawiłem pod domem i wyszedłem z serwera. Gdy wróciłem motocykla już nie było na podwórku tylko na parkingu policyjnym za "nieopłacony parking płatny" chciałbym wyjaśnień w tej sprawie bo to bardzo dziwne że pojazd znika najpierw do przecho a później na pp z podwórka.
Dowody: https://imgur.com/a/cNoIqTN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko, z tej strony Młodszy Specjalista Hexylo* z San Andreas Road Assistance.

Wiesz no chciałbym mieć takie moce aby wyciągać pojazdy z przecho i robić z nimi co chce, ale nie mam.

Druga sprawa myślisz, że wziąłbym ci motorek z podjazdu i dał na pp? Otóż nie. Po prostu mogłeś napisać czy na dc czy na forum z przyjemnością bym ci dał screana z motoru.

No i na sam koniec " Brak opłaty parkingowej na parkingu płatnym" - tak motor stał bez opłaty na lawetach lv -> https://imgur.com/a/9E3Iauq ( nigdy się nie mylę )

Dziękuje za uwagę, skarga na siłę miło było się wypowiedzieć, cenie takich ludzi. :) 

Hexylo*

Edytowane przez Hexylo*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem o tym, że wyciągnąłeś mi pojazd z przecho i robiłeś z nim co chciałeś. Po prostu odstawiłem motocykl pod dom a przy kolejnym wejściu na serwer okazało się, że jest na PP. Jak widać nie ma zaciągniętego ręcznego więc mogłem o tym zapomnieć tylko kto by mi wchodził specjalnie pod dom i sprawdzał czy mam ręczny. Dziwne jest dla mnie to, że jeżeli już ktoś nawet pchał tego Wraitha to pomimo tego stoi on dalej na kołach. Sytuacja w której wchodzę na serwer i muszę płacić za wyciągnięcie pojazdu który mi już drugi raz zniknął z podwórka jest dziwna i przy pierwszym razie nie został wypchany tylko zabrany do przecho razem z autami mojego współlokatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, jeżeli myślisz, że pojechałem na twój domek wziąłem motor i dałem na parking płatny to wielkie XDDD. Poza tym skąd mam wiedzieć gdzie masz domek?

a jeżeli mi nie wierzysz, że tak było nie moja wina ja zabrałem pojazd zgodnie z taryfikatorem. I jeszcze dodam zawsze można sprawdzić logi i wszystko będzie pisało czy spuszczałem ręczny, wkładałem na lawetę itp. 

Wyczekuje na decyzję zarządu.

Hexylo*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre że nie rozróżniasz opisu sytuacji od oskarżenia bo w żadnym zdaniu nie napisałem że wziąłeś mój motocykl z podwórka a co do pytania "skąd mam wiedzieć gdzie masz Domek?" To też głupio wyszło bo mieszkamy obok siebie już od długiego czasu i często się widujemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KonDraT napisał:

skąd mam wiedzieć gdzie masz Domek?" To też głupio wyszło bo mieszkamy obok siebie już od długiego czasu i często się widujemy 

 Nigdy cie jeszcze nie widziałem pozdro, więc nie pisz czegoś czego nie bylo doświadczone. Ostatnia wypowiedź jest to z mojej strony, według mnie dalej na siłę ciągniesz odpowiedzi wskazałem ci konkretny  dowód motocykla nie widzę sensu dalej odpowiadać.

Poprosi mnie o to zarząd dopiero odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałbym ciągnąć temat gdybyś nie kłamał, nawet wczoraj wymieniliśmy wiadomości pod naszymi domami więc dlaczego kłamiesz ze jeszcze nigdy mnie nie widziałeś? Niby nic to w sprawie nie zmienia ale wczoraj pod domem napisałeś do mnie "i tak będzie odrzucone" a dziś piszesz ze nigdy mnie nie widziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KonDraT napisał:

Przestałbym ciągnąć temat gdybyś nie kłamał, nawet wczoraj wymieniliśmy wiadomości pod naszymi domami więc dlaczego kłamiesz ze jeszcze nigdy mnie nie widziałeś? Niby nic to w sprawie nie zmienia ale wczoraj pod domem napisałeś do mnie "i tak będzie odrzucone" a dziś piszesz ze nigdy mnie nie widziałeś.

Jakiś dowodzik jeśli chodzi o to? Kolega Hexylo zamieścił zrzut ekranu i na tym powinna być sprawa zamknięta mówiąc szczerze. Jeśli nie masz żadnego dowodu że wymienialiście jakiekolwiek wiadomości pod waszymi domami jak napisałeś, to po co ciągnać temat i oskarżać o kłamstwo czy zabieranie pojazdów z podjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KonDraT napisał:

image.png.6d8c921c9082162ed2ed7d623f89acc8.png       I nie wytłumaczył. Mogłeś dobrze postąpić z motocyklem skoro ktoś go tam wypchnął ale niech chociaż wiedzą, że nie jesteś godny zaufania.

Stary to dalej nic nie mówi. Mówiąc szczerze robiąc w SARA wątpie, żeby przykuwał jakiekolwiek znaczenie do niektorych graczy i ich nicków, stąd też zapewne jego błąd w którym oznajmił że Ciebie nie widział. Co ważniejsze, dalej nie przedstawia że Hexylo Ci zabrał pojazd z podjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego piszesz "Co ważniejsze, dalej nie przedstawia że Hexylo Ci zabrał pojazd z podjazdu." oczywiście, że nie przedstawia bo chciałeś dowód na to, że ze sobą rozmawialiśmy a nie jakieś zabieranie pojazdu. To zbyt głupie mówić, że nie zna nicku jeżeli mieszkamy obok siebie myślę minimum 3-4 miesiące a na dodatek negocjowaliśmy ze sobą kiedyś cenę jego domu. Można zamknąć temat bo i tak już dawno odbiegł od tego co powinien. Przynajmniej kłamstwo udowodniłem a mówienie, że "robiąc w SARA nie przykuwa uwagi do nicku" jest totalnym absurdem skoro widać po ss, że wie o skardze która też jest ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem, czemu zrobiliście sobie tutaj off-topic, ale za to już wyciągnąłem konsekwencje...

Przechodząc do treści skargi, pojazd został odholowany prawidłowo. Nie widzę w logach żadnej domniemanej w skardze interakcji z pojazdem ze strony pracownika (spuszczenia ręcznego itp.), poza oczywistymi czynnościami związanymi z holowaniem pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin