Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pepsiak01 - oskarżony przez scrim.acab


-dead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: pepsiak01
Data i godzina zdarzenia: 02.01.2024, ~20:55
Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz @pepsiak01 "suszył" w Los Santos, zebrała się obok niego spora grupa graczy, więc postanowiłem podjechać w to miejsce i zobaczyć dlaczego jest tam aż tak duże zbiorowisko. Po chwili postoju w tamtym miejscu któryś z graczy znajdujących się tam odpalił fajerwerki w odległości ~0.5m od funkcjonariusza. W tamtym momencie nie zauważyłem żadnej reakcji ze strony funkcjonariusza, więc zrobiłem to i ja. Po pierwszej próbie funkcjonariusz zabił mnie przez co wróciłem na spawna LS, Unity Station. Wróciłem na miejsce zdarzenia, i odpaliłem większą ilość fajerwerków w formie "żartu". Funkcjonariusz wtedy skuł mnie w kajdanki i zaprowadził do radiowozu. Najpierw podanym powodem zatrzymania było "Utrudnianie pracy podczas działań służbowych", po chwili powód został zmieniony na "Stwarzanie zagrożenia dla funkcjonariusza". Funkcjonariusz poinformował mnie że przez drugi powód będę musiał odsiedzieć 30 minut w więzieniu. Po rozmowie z funkcjonariuszem, poinformował mnie że petardy, fajerwerki stwarzały zagrożenie. Tego nie rozumiem, skoro nawet podczas odpalenia petardy z tak bliskiej odległości gracz nie traci HP i nie zagraża mu to w żaden sposób. Gdybyśmy w tym momencie odgrywali RP, to rozumiem ponieważ w prawdziwych sytuacjach stwarza to zagrożenie, ale nie wydaje mi sie że ta sytuacja w takich okolicznościach powinna mieć miejsce. Uważam że kara więzienia została nadana mi niesłusznie. Czekam na odpowiedź. 
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi serwerowe, oraz sam funkcjonariusz powinien to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin