Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na DawiSS* oskarżony przez KacperG12


zerowania.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: DawiSS*
Data i godzina zdarzenia: 09.01.2024r. 19:30-19:35
Pełen opis sytuacji: Przejeżdzając obok banku SF napotkałem się na niecodzienną sytuację, mianowicie był "Napad na bank" w którym to brali udział: Kilku graczy z 4Wars, których nicków nie znam gdyż posługiwali się zmienionymi tożsamościami, a także oskarżony, DawiSS*. Oskarżony BEZPOŚREDNIO naraził na niebezpieczeństwo będących w pobliżu graczy z kilku względów: Po 1. Gracz nie ustawił barierek itp. aby zapobiec możliwemu niebezpieczeństwu, po 2. Gracz nie postawił radiowozu niedaleko "napadu" tylko postawił radiowóz na drugim końcu parkingu, co nie jednoznacznie wskazuje na to, że w pobliżu jest przeprowadzane jakieś RP a po 3. Graczowi nawet nie chciało się wpisać jednej komendy, która ogranicza prędkość pojazdów do około 40km/h w centrum ograniczenia. Według mnie, gracz naraził innych graczy na niebezpieczeństwo m.in postrzelenia lub przebicia opon przez napastników (Tak jak mi zresztą grożono, co jest uwiecznione na nagraniu poniżej). Skarga ta nie ma na celu umniejszanie frakcji SAPD, poprostu chcę, aby ten incydent wyszedł na światło dzienne.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://streamable.com/wqqad5

 

Ps. @filipso*i reszta "obrońców" z frakcji SAPD, to nic wam nie da dodanie reakcji pod postem, jedynie podniesiecie sobie EGO.

Edytowane przez KacperG12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wzoru, niejednokrotnie podczas dynamicznych akcji nie ma czasu na wykonanie zabezpieczenia. W tym wypadku f-usz musiał zająć się prowadzeniem rozmowy z napastnikiem.

@DawiSS* na kolejny raz - w miarę możliwości ustaw jedynie utrudnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin