Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Police Officer III+1 Doki1981


zv.sia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Redaktorka @zv.sia z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Police Officer III+1 @Doki1981.

5D4B3bb.png

FJeZuNo.gif

5D4B3bb.png

z - zv.sia
D - Doki1981

5D4B3bb.png

z: Witam, z tej strony Młodsza Redaktorka zv.sia z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?
D: Witaj, jasne, że udzielę.

z: Dobrze, czy opowiedziałbyś mi coś o sobie?
D:Jestem Piotr, mam 17 lat. Aktualnie uczęszczam do technikum na profil technika transportu kolejowego, z czym też wiąże moja przyszłość. Poza szkoleniem się w tym kierunku kreci mnie motoryzacja.

z: Co sprawiło, że wybrałeś profil skupiający się na kolei?
D: Przyciągnęła mnie jakość pracy oraz wynikające z niej zarobki.

z: Skoro już jesteśmy przy temacie dotyczącym Twojego kierunku kształcenia, co planujesz po nim robić?
D: Z racji podpisanego stypendium ze spółką PKP PLK przez 3 lata po zakończeniu szkoły będę je odpracowywał, najprawdopodobniej na stanowisku dyżurnego ruchu.

z: Jakie masz zainteresowania?
D: Tak jak wspomniałem, kolej oraz pojazdy samochodowe. Uwielbiam też spędzać czas ze znajomymi. Granie w gry sprawia mi niezwykłą przyjemność. Na ten moment najchętniej przenoszę się w świat War Thunder'a, CS i jak pewnie się domyślasz 4Life’a.

z: Czy masz jakieś plany na przyszłość?
D: W tym roku zamierzam zdać prawo jazdy i zakupić pierwsze auto. Gdy zakończę naukę i odpracuję stypendium kolejowe, planuję wyemigrować do Norwegii wraz z moją dziewczyną.

z: Co zachęciło Cię do 4life? Jak długo jesteś na serwerze i co udało Ci się w tym czasie osiągnąć?
D: Na serwer trafiłem poprzez wpisanie w przeglądarce serwerów na MTA. Do 4Life zachęciła mnie jakość rozgrywki, która była na o wiele wyższym poziomie niż na innych. Na ten moment posiadam przegrane nieco ponad 1500 godzin. W prawie 4 lata, ponieważ konto założyłem w 2020 roku, dorobiłem się majątku wynoszącego około 2 milionów. Z racji, iż stawiam na proste i sprawdzone rozwiązania aktualnie posiadam tylko jeden pojazd, a jest nim Sultan rs 2.2 ft.

z: Czy pełnisz jakąś funkcję na serwerze? 
D: Tak, jestem we frakcji, a dokładniej w SAPD na stopniu Police Officer III+1. Należę też do organizacji Olimp, gdzie jestem na randze Giant. Ponadto jestem członkiem zarządu w nowo powstającym biznesie o nazwie 4RACE.

z: Skoro jesteś we frakcji San Andreas Police Department, czy wybrałeś już dywizję?
D: Planuję pójść do Investigative Staff lub Training Staff.

z: Dlaczego nie Supervisory Staff?
D: Stawiam na RP, które bardzo łatwo mi przychodzi. Mam też doświadczenie w nauce innych.

z: Wcześniej byłeś we frakcji San Andreas Road Assistance. Co sprawiło, że postanowiłeś ją zmienić na San Andreas Police Department?
D: Służba w San Andreas Road Assistance była dla mnie monotonna i nudna. Z kolei ta w San Andreas Police Department jest za każdym razem inna, nigdy nie wiesz, na kogo trafisz, czy na osobę uciekającą w strefę DM, a może na gracza robiącego naprawdę interesujące RP.

5D4B3bb.png

oNPZlND.gif

5D4B3bb.png

z: Jak wyżej wspomniałeś, jesteś w organizacji Olimp. Co wpłynęło na jej wybór?
D: Moją uwagę zwróciły osoby będące w organizacji, dużo z nich znałem. Poza tym spodobał mi się prestiż, który w niej panuje.

z: Czy możesz zdradzić nam nazwę biznesu i to, czym będzie się on zajmował?
D: Sama nazwa biznesu raczej nie jest sekretem, będzie on nosił nazwę 4RACE. Zajmować będziemy się głównie organizowaniem eventów związanych ściśle z motoryzacją.

z: Jakie wydarzenia będą w tym biznesie organizowane?
D: Pełnej puli eventów ci nie zdradzę, aktualnie mamy sporo ciekawych pomysłów, które zapewne ucieszą graczy.

z: Jaka funkcje będziesz pełnił i za co będziesz odpowiedzialny?
D: W biznesie 4RACE będę pełnił funkcję Menedżera, jest on najwyższym stopniem zarządowy zaraz za głównym zarządem. Pełen zakres obowiązków nie jest mi jeszcze znany, jak możesz się domyślić, będzie to głównie sprawowanie pieczy nad eventami organizowanymi przez nas oraz dbanie o dobre imię i reputację biznesu.

z: Skąd pomysł na nick?
D: Tego Ci nie powiem, w sumie to wie tylko jedna osoba. Jest to moja tajemnica.

z: A jakie znaczenie ma liczba 1981? Czy to twój rok urodzenia?
D: Nie, to nie mój rok urodzenia. Liczba 1981 jest specjalna dla mnie. Odnosi się do ważnej mi osoby.

z: Czy masz jakieś marzenia?
D: Na pewno jest nim wyżej wspomniany wyjazd do Norwegii. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

z: Masz może jakiś ulubiony film lub serial? 
D: Tak, jest nim Breaking Bad. Dynamika jej fabuły i kreatywność reżysera są naprawdę godne podziwu.

z: Czy masz może jakiegoś pupila? Jeżeli tak to, jakiego jeśli nie to czy chciałbyś mieć? 
D: Na ten moment nie posiadam żadnego zwierzaka. Aczkolwiek bardzo podobają mi się koty syberyjskie, w przyszłości, jeśli będzie okazja, to z chęcią takiego przygarnę. Dodatkowo moja dziewczyna nieustannie gada o pieskach border collie, więc myślę, że nie da mi z tym spokoju.

z: Pytanie zupełnie z innej beczki. Jakiej muzyki najczęściej słuchasz?
D: Słucham praktycznie wszystkiego. Głównie słucham Paktofoniki, ostatnimi czasy moją uwagę przykuł też Kukon.

z: Zostało nam ostatnie pytanie. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
D: Pragnę pozdrowić moją dziewczynę, która właśnie przeprowadza ze mną wywiad, całą frakcję San Andreas Police Departament oraz członków organizacji Olimp.

z: Z mojej strony to wszystko. Serdecznie dziękuję Ci za udzielenie wywiadu oraz poświęcenie na to czasu.
D: To ja bardzo dziękuję i życzę wszystkim czytelnikom miłego dnia lub nocy.

5D4B3bb.png

etAiGjY.png
Autoryzował: @MateuszXQ

pTwv4Dc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin