Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Puk, puk, można...?


Drull
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Z dniem dzisiejszym chcę powrócić do Społeczności 4Life, powrócić po długiej przerwie. Szczerze, błądziłem po serwerach, raz na serwerze NeX'a, raz na innym i tak czas mijał. Podarowałem trochę skryptów które napisałem, mam też trochę których nie zostały udostępnione publicznie. A wracając do sedna, chce wrócić do gry na serwerze 4Life. @ZbyK myślę, że w końcu zaczniesz mi odpisywać na fb ;-;

 

Chce wrócić tutaj, na stare śmieci, tutaj miałem rangę Administratora a potem Supporta, tutaj poważnie zacząłem coś robić na scenie MTA. Dzięki temu serwerowi zacząłem uczyć się jezyka LUA, co nie jest łatwym wyzwaniem.

 

Więc witam Was wszystkich serdecznie! Mam nadzieję, że jeszcze ktoś mnie tu pamięta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin