Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Przełożonym MateuszXQ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

5wNnuaX.png

Witajcie! Starszy Reporter @kvmykk.ogf Redakcji 4Life News z tej strony. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Przełożonym @MateuszXQ!

5D4B3bb.png

wiQknFC.gif

5D4B3bb.png

k - kvmykk.ogf
M - MateuszXQ

5D4B3bb.png

k: Hej! Starszy Reporter kvmykk.ogf z Redakcji 4Life News, kłaniam się. Czy zechciałbyś odpowiedziec na parę pytań i udzielić wywiadu dla redakcji?
M: Witam serdecznie! Oczywiście, że udzielę wywiadu.

k: Świetnie! Także na początek możesz przedstawić się, opowiedzieć coś o sobie, powiedzieć nam czym zajmujesz się na co dzień oraz jak lubisz spędzać swój wolny czas.
M: Jak sama nazwa mojego nicku wskazuję, nazywam się Mateusz oraz mam 17 lat. Mieszkam w województwie małopolskim, a dokładniej nieopodal Krakowa. Interesuję się motoryzacją, elektroniką i turystyką. Swój wolny czas poświęcam właśnie na zainteresowania oraz na spotkania z przyjaciółmi. Jestem osobą miłą, sympatyczną, otwartą, ambitną oraz opanowaną.

k: Czy posiadasz marzenia, które chciałbyś spełnić w życiu?
M: Jeżeli chodzi o moje marzenia, to chciałbym podejść do kursu na prawo jazdy kategorii B oraz zdać egzamin, natomiast muszę poczekać jeszcze kilka miesięcy z tym. Podobna sytuacja ma się z kursem barmańskim, do którego również chciałbym podejść i go ukończyć, tak to na ten moment jakoś większych marzeń nie mam. Liczę na to, że uda mi się ukończyć kurs barmański ze względu na to, iż w tym zawodzie najchętniej chciałbym pracować, lecz czas pokaże. 

k: Przy ostatnim wywiadzie podzieliłeś się z nami informacją, iż zamierzasz iść do nowej szkoły na kierunku technik hotelarstwa, czy coś się od tego czasu zmieniło?
M: Odnośnie do moich planów związanych z technikum, to tak — uczęszczałem na ten profil do szkoły, natomiast mój epizod z tą szkołą zakończył się w przykry sposób kilka miesięcy temu. Niestety na początku poprzedniego roku zaczęły mi doskwierać problemy zdrowotne, przez które nie byłem w stanie chodzić nadal do szkoły, do której bardzo chciałem, ze względu na to, że profil, na którym się znajdowałem, był moją alternatywną opcją, gdyby nie udało mi się pracować w zawodzie, w którym planowałem od samego początku. Na moment obecny uczę się zdalnie w domu i jestem w 3 klasie liceum. Dla uspokojenia wszystkich — już czuję się dużo lepiej i jest ze mną wszystko dobrze!

5D4B3bb.png

cNP5Kh7.gif

5D4B3bb.png

k: Super, zatem możemy przejść do sceny MTA. Pamiętasz swoje początki na serwerze? Czy zaczynając rozgrywkę tutaj, myślałeś, że uda ci się osiągnąć to wszystko, gdzie jesteś teraz?
M: Swoją rozrywkę na serwerze rozpocząłem 22 września 2020 roku. W tamtym okresie grałem na dwóch serwerach naprzemiennie, lecz gdy konkurencja miesiąc później upadła, postanowiłem przenieść się na stałe na serwer 4Life. Uważam, że to była moja najlepsza decyzja, jaką w tamtym czasie podjąłem. Na serwer trafiłem tutaj dzięki mojemu koledze @Kujacy667, który mi w ten sam dzień wieczorem pokazał oraz wytłumaczył, jak grać na tym serwerze oraz dał mi kilka cennych wskazówek, które mi się przydały w tamtym okresie. Odpowiadając teraz na drugie pytanie, to szczerze mówiąc, nie sądziłem, że uda mi się osiągnąć tyle sukcesów na serwerze. 

k: Ostatni wywiad był przeprowadzany z tobą ponad 2 lata temu, od tego czasu na twoim koncie przybyło więcej niż 1500 godzin - jak oceniłbyś ten czas?
M: Od tych 1500 godzin zmieniło się na moim koncie serwerowym bardzo dużo, więc moim zdaniem ten czas został wykorzystany przeze mnie w dobry sposób i nie żałuję ani jednej godziny przegranej na tym serwerze. 

k: Znajdujesz się dalej we frakcji TSA, nie czujesz wypalenia ową frakcją? Nie uważasz, że może powinna nadejść pora na spróbowanie czegoś nowego?
M: Przyznam szczerze, miałem kilka wahań w głowie w pewnych momentach odnośnie do mojego bycia we frakcji Transport of San Andreas — w końcu jestem w tej frakcji 2 lata. Moje decyzje kończyły się jednak na tym, że lepiej mi było wziąć urlop, odpocząć i wrócić silniejszy, niż odchodzić i zaprzepaścić szansę na osiągnięcie czegoś więcej we frakcji Transport of San Andreas. Raz na mojej drodze frakcyjnej doszło do odejścia, natomiast po miesiącu wróciłem i od tamtej pory jestem aż do dziś we frakcji. 

k: W porządku. Przez staż, który odbyłeś w owej frakcji, udało ci się dostać do zarządu. Jak radzisz sobie na tak odpowiedzialnym stanowisku?
M: Uważam, że radzę sobie dobrze jako członek zarządu frakcji. Oczywiście zarząd w organizacji czy też w biznesie nie jest tym samym, co we frakcji, natomiast odnalazłem się i to jest najważniejsze.

k: Jakie obowiązki posiadasz jako członek zarządu frakcji?
M: Do moich obowiązków jako członek zarządu frakcji należy między innymi kontrola pracowników oraz karanie ich za wszelkie przewinienia. Oprócz tego we frakcji pełnię funkcję egzaminatora akademii oraz oddziału autobusów. Ponadto jestem odpowiedzialny także za szkolenia dla pracowników pełnoprawnych z frakcją San Andreas Medical Department.

k: Jakiś czas temu wróciłeś do biznesu, jakim jest Redakcja 4Life News. Jak czujesz się w owym biznesie po powrocie?
M: Po powrocie do biznesu czuję się na dobrą sprawę tak samo, jak będąc w nim wcześniej przed odejściem — jedynie wróciły mi chęci do przynależenia w tym biznesie oraz pracy w nim. Jest to mój pierwszy biznes, do którego dołączyłem podczas mojej rozrywki na serwerze, więc siłą rzeczy po jakimś czasie i tak wróciłbym do tego biznesu ze względu na sentyment do niego oraz to, jak się w nim czułem i co zawdzięczam dzięki Redakcji 4Life News. 

k: Znajdowałeś się w organizacji Empire na stanowisku zarządu organizacji, możemy wiedzieć, czemu już tam się nie znajdujesz?
M: Głównym powodem, dlaczego nie znajduję się w zarządzie organizacji Empire, jest wypalenie. W tamtym okresie czułem, że to odpowiedni czas na jakieś zmiany i po odejściu z zarządu organizacji kilka dni później zmieniłem organizację. Aktualnie przynależę do organizacji Omerta i znajduje się w niej na randze Suocero. 

k: Twoim marzeniem było, dostanie się na rangę Supporta, co udało Ci się osiągnąć. Jakie emocje towarzyszyły Ci, gdy twój nick znalazł się na liście wyników?
M: Historia mojego pobytu w administracji jest dosyć ciekawa, gdyż na rangę Supportera dostałem się dwa razy. Pierwszy raz miał miejsce 13 stycznia 2022 roku, gdzie zostałem pierwszy raz ogłoszony w wynikach, a dwa dni później dołączyłem do ekipy serwera. W tamtym czasie mój pobyt w administracji nie potrwał zbyt długo, ponieważ odszedłem po 9 dniach od dołączenia do ekipy. To była moja najgorsza decyzja, jaką podjąłem podczas grania na tym serwerze, szczególnie że dzień później zostało ogłoszone nauczanie zdalne dla wszystkich szkół w Polsce, przez co mógłbym dociągnąć, chociaż do jednego miesiąca stażu i mieć pewny powrót na rangę przez pół roku zgodnie z regulaminem członka ekipy. Gdy sytuacja w szkole z nauką się uspokoiła i miałem więcej czasu, próbowałem swoich sił w rekrutacjach na rangę Supportera, lecz wiedziałem, że nie będzie łatwo się dostać przez sytuację z początku 2022 roku. Ku mojemu zdziwieniu mój nick pojawił się drugi raz w wynikach i to, co ciekawsze w dzień moich urodzin. Pamiętam, że wtedy byłem bardzo zdziwiony i zarazem szczęśliwy. Pobyt w administracji potrwał dłużej i to bardzo dłużej niż mój wcześniejszy. 

k: Idealny prezent na urodziny! Udało Ci się również awansować na rangę Moderatora. Pamiętasz, jak w tamtym czasie zmieniły się twoje obowiązki?
M: Prawdę mówiąc, to pamiętam, że po awansie na rangę Moderatora doszło mi kilka innych obowiązków, lecz nie odczułem jakoś bardzo tych zmian i dawałem radę. 

k: Wiemy też, że już w owej ekipie serwerowej się nie znajdujesz. Chciałbyś nam powiedzieć, co było przyczyną twojego odejścia?
M: Z rangi odszedłem z powodu wypalenia i chciałem odpocząć trochę od obowiązków jako Moderator. 

k: Planujesz powrót na owe stanowisko?
M: Myślę, że mogę to śmiało zdradzić, natomiast z dnia na dzień zastanawiam się nad potencjalnym powrotem, więc myślę, że jest to kwestia tygodni, a może nawet dni i będę chciał wrócić na rangę, natomiast nie obiecuję jeszcze, kiedy to nastąpi. 

5D4B3bb.png

yzjR4tU.gif

5D4B3bb.png

k: Okej, co udało Ci się jeszcze osiągnąć na serwerze?
M: Wydaje mi się, że nic.

k: Masz jeszcze jakiś cel, do którego osiągnięcia dążysz na serwerze?
M: Myślę, że to, co miałem osiągnąć, to osiągnąłem, natomiast gdzieś z tyłu głowy miałem marzenie, aby być na randze Administratora, więc myślę, że po moim potencjalnym powrocie na rangę będę starał się do tego dążyć.

k: Gdyby nie MTA, na co poświęciłbyś tyle przegranego czasu?
M: Ciężko jest mi na to pytanie odpowiedzieć. Myślę, że poradziłbym sobie z rozdzieleniem odpowiednio czasu i na pewno jakąś część czasu poświęciłbym na inne gry, a przede wszystkim to, co najważniejsze - na rodzinę i przyjaciół. Człowiek nie samymi grami żyje!

k: Chciałbyś się pochwalić, jak wygląda aktualnie twój garaż i ile aut zdołało Ci się zdobyć w tym czasie?
M: Aktualnie w swojej bazie pojazdów mam 10 pojazdów. Wiele z tych pojazdów jest warte kilka tysięcy, lecz takie jedne z najdroższych pojazdów w mojej kolekcji, to Vincent 1.4 z ciemnoniebieskimi lampami i licznikiem oraz drobnym tuningiem, elektryczny Emperor 1.8, Remington 2.0PFT, Schafter 2.2FT bez nitra robiony od zera przeze mnie od momentu zakupienia z salonu oraz mój aktualny projekt, czyli świeżo kupiony z salonu Stretch 1.6. 

k: Na ile wyceniłbyś swój majątek po ponad 3000 godzin?
M: Specjalistą od wycen majątkowych nie jestem, lecz myślę, że mój majątek jest wart łącznie ze wszystkimi pojazdami oraz gotówką na serwerze 3-3,5 miliona.

k: Czy uważasz, że serwer przyniósł ci konkretnych przyjaciół, na których można polegać?
M: Zdecydowanie tak i się cieszę z tego powodu!

k: Odchodząc od tematu MTA, zdarza Ci się grać w jakieś inne gry?
M: Poza MTA gram w takie gry jak Euro Truck Simulator 2, Car Mechanic Simulator 2021, Fifa 22, Counter Strike 2, GTA V, sporadycznie Minecraft, Forza Horizon 5 oraz w OMSI 2.

k: Świetnie, niestety musimy kończyć już naszą rozmowę. Czy jest ktoś, kogo chciałbyś pozdrowić na koniec?
M: Oczywiście, chciałbym pozdrowić takie osoby, jak @Kujacy667, @Halloween, @Hubs*, @PLojTEk, @Trev533, @|NT|TrondoZPL, @Giendek, @pomocnik2000, @Likoss123, @klonek12391, @PalGrom, @SzarY*, @MonDy., @MichQs., @Blender., @Mlonskyy, @Mefju4, @Sheeker, @Versi*, @M4rcinek, @Bart*, @Wydymiarz, @MichuXQ, @Dubaj, @Wantedmax, @Wonder., @Deshi_2k, @Matheusz02, @RIPSONx, @Virlaen., @spokomichas, @Pawi., całą frakcję Transport of San Andreas, cały biznes Redakcja 4Life News, organizację Omerta i Empire, wszystkich czytelników tego wywiadu oraz Ciebie!

k: Super, dziękuje za udzielenie wywiadu, jak i pozdrowienia oraz dołączam się do pozdrowień reszty!
M: Dziękuję również za wywiad, trzymaj się!

5D4B3bb.png

Dziękuje za przeczytanie wywiadu, zachęcam do śledzenia dalszych materiałów!

6VSJtcL.png
Autoryzował: @Mefju4

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zatem znam już odpowiedź czemu widuje Ciebie praktycznie codziennie rano. Dzięki za pozderki, trzymaj się Mati i życzę dużo zdrówka, a redaktorowi gratuluje za przeprowadzenie interesującego wywiadu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin