Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownik Hexylo* oskarżony przez DZIKAM


DZIKAM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tu oskarżony 

Jak wiadomo jesteś jednym z kilku prowokatorem nas już od kilku dni.

Stałeś na zakazie co sam dałeś klipa na siebie, napisałem ci odjedź, ale ty wolałeś dalej nam utrudnić i jechać 4km/h.

Napisałem ci Jasno " odjedź " co również widać na klipie, więc prowokacja ci wychodzi nieźle, a  jak ci napisałem abyś odjechał to powinieneś odjechać już dawno a nie się bawić w kotkę i myszkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, po dłuższej analizie odpowiem ci z przyjemnością.

Stałeś na zakazie, gdy zauważyłeś, że laweta zbliża się na giełdę dopiero ruszyłeś, na co mam dowód.

Więc nie kłam, że nie stałeś na zakazie, bo dobrze wiesz, że stałeś tylko chcesz tutaj napisać, aby wina była w 100% na mnie, ale również mam dowód na ciebie, że okłamujesz w skardze.

Ode mnie to już wszystko, nie mam zamiaru się już więcej w owej skardze wypowiadać, poprosi mnie o to zarząd, dopiero to zrobię.

Edytowane przez Hexylo*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd został odholowany prawidłowo, to nie pierwszy raz, kiedy widzę Twoją osobę w ww. miejscu prowokującą celowo pracowników. Nie rozumiem więc po co ta skarga, jeżeli jest to celowe działanie, to czemu dziwi Cię odholowanie pojazdu? To tak jak byś wkładał rękę do wrzątku i dziwił się, że się oparzyłeś.

Znaki zostały ustawione tylko i wyłącznie w miejscach kluczowych przy ustaleniach z innymi frakcjami oraz ARCON (jest to dosłownie kilka miejsc na całej mapie) i naszym zadaniem jest dbać o te miejsca, a to, że za cel swojej rozgrywki ustanowiłeś sobie celowe utrudnianie gry innym, bo tak to tylko można nazwać, jeżeli 1 metr dalej masz darmowy parking do 15 minut od ostatniego użycia pojazdu, na którym swobodnie mógłbyś sobie stać i nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi, to już nie nasza wina.

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin