Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Hexylo* oskarżony przez fifson.AntySARA


fifson.AntySARA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tu oskarżony.

Twój współpracownik DZIKAM, dziękuje ci za klipa, którego dałeś na własnego kolegę.

Stałeś na zakazie jasno widać, również zdajesz sobie z tego sprawę, że jest tam zakaz więc żale tylko do samego siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Hexylo* napisał:

Witam, tu oskarżony.

Twój współpracownik DZIKAM, dziękuje ci za klipa, którego dałeś na własnego kolegę.

Stałeś na zakazie jasno widać, również zdajesz sobie z tego sprawę, że jest tam zakaz więc żale tylko do samego siebie. 

Jest zakaz parkowania, pojazd byl w ruchu wiec tam nie zaparkowalem, rozumiem jakbym ci tam stanal, zaciagnal reczny i zgasil auto, ale ja tam doslownie podjechalem pod kolege na 5sekund.

zaparkować «zatrzymać pojazd w miejscu nadającym się do postoju i pozostawić go tam na jakiś czas»

Skoro zalozyles mi blokade na kolo, to uwazasz ze ja tam zaparkowalem a nic takiego nie mialo miejsca

Parkowanie to pozostawienie pojazdu na dłuższy postój, kiedy kierowca oddala się od niego i traci z nim bezpośredni kontakt.

Gdzie ja ci go pozostawilem na jakis czas? nawet z niego nie wyszedlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, fifson.AntySARA napisał:

wiec tam nie zaparkowalem, rozumiem jakbym ci tam stanal

Na filmie jasno widać, że stanąłeś na zakazie. 

Kolega chciał mnie wkopać, ale zamiast mnie to na ciebie nasłał dowody, za co bardzo dziękuje.

Nie będę się już więcej w tej skardze wypowiadał, bo dobrze wiem co robię. Poprosi mnie o to zarząd dopiero się wypowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hexylo* napisał:

 

Na filmie jasno widać, że stanąłeś na zakazie. 

Kolega chciał mnie wkopać, ale zamiast mnie to na ciebie nasłał dowody, za co bardzo dziękuje.

Nie będę się już więcej w tej skardze wypowiadał, bo dobrze wiem co robię. Poprosi mnie o to zarząd dopiero się wypowiem. 

 

 

Edytowane przez fifson.AntySARA
cofam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na załączonym filmie widać dokładnie Twoje przewinienie. Patrząc na Twoje zachowanie na serwerze i stosunek do naszej frakcji, pozwolę sobie przekopiować odpowiedź ze skargi DZIKAM, ponieważ sytuacja jest analogiczna.

Znaki zostały ustawione tylko i wyłącznie w miejscach kluczowych przy ustaleniach z innymi frakcjami oraz ARCON (jest to dosłownie kilka miejsc na całej mapie) i naszym zadaniem jest dbać o te miejsca, a to, że za cel swojej rozgrywki ustanowiłeś sobie celowe utrudnianie gry innym, bo tak to tylko można nazwać, jeżeli 1 metr dalej masz darmowy parking do 15 minut od ostatniego użycia pojazdu, na którym swobodnie mógłbyś sobie stać i nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi, to już nie nasza wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin