Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Hexylo* oskarzony przez twardy_gosc_1978_PL


swag283
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

Jeżeli cokolwiek na naszym forum zachowaj kulturę - również we wstawianych filmach.
Otrzymujesz punkty, chciałeś być śmieszny, wyszło jak zwykle.

Co do skargi, za bardzo nie będę się mieszał, ale w pierwszej klatce filmu licznik wskazuje 0 (słabo przycięte).
Do rozpoczęcia nakładania blokady nie minęła nawet sekunda, gracz nawet nie musiał zwrócić uwagi, że próbowałeś ruszyć. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tej dzisiejszej skardze.

Na początku kulturalnie cię zapytałem czy odjedziesz: 

[2024-01-17 18:11:36] [Output] : Hexylo* [245]: to co?

[2024-01-17 18:11:39] [Output] : twardy_gosc_1978_PL [410]: ?

[2024-01-17 18:11:41] [Output] : Hexylo* [245]: odjezdzamy?

Postanowiłem podejść i założyć ci blokadę jak widać na filmiku. Gdy ja ruszyłem w twoją stronę ty dopiero zacząłeś ruszać, czemu? A no bo lubisz nas prowokować i odjeżdżać i przyjeżdżać, nie wiem to jakieś nowe hobby wasze, że aż tyle osób to robi? Dziwne.. 

Nic więcej nie mam do dodania. Stałeś na zakazie, pojazd prawidłowo wylądował na pp, a nawet ci doliczyłem mandat za utrudnianie, ale myślę że to nic i tak nie pomoże. 

Również pozdrawiam.

Edytowane przez Hexylo*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin