Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem pepsiak01


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witajcie! Starszy Reporter @kvmykk.ogf Redakcji 4Life News z tej strony. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @pepsiak01!

5D4B3bb.png

RkDVcYD.gif

5D4B3bb.png

k - kvmykk.ogf
p - pepsiak01

5D4B3bb.png

k: Hej! Z tej strony Starszy Reporter kvmykk.ogf z Redakcji 4Life News. Czy zechciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań i udzielić wywiadu dla Redakcji 4Life News?
p: Cześć, oczywiście z chęcią odpowiem na twoje pytania.

k: Super! Także na początek możesz przedstawić się i opowiedzieć coś o sobie.
p: Mam na imię Jakub, uczęszczam do klasy Oddziału Przygotowania Wojskowego i pochodzę z województwa mazowieckiego.

k: Czym zajmujesz się na co dzień i co lubisz robić w wolnym czasie?
p: W wolnym czasie zajmuje się treningami siłowymi, jak i poza nimi lubię od czasu pobiegać na dłuższe lub krótsze dystanse, pograć w kosza ze znajomymi. Gdy zostaje mi wolna chwila, wejdę na serwer i pogadam ze znajomymi, spędzając mile czas.

k: Masz jakieś marzenia, do których dążysz w życiu?
p: Moim marzeniem w przyszłości jest możliwość uczęszczania do AWL'u i wspiąć się jak najwyżej w wojsku. Dodatkowo takim mniejszym marzeniem jest kupno samochodu ford raptor, gdyż jestem fanem pojazdów off-roadowych.

5D4B3bb.png

T2sPajn.gif

5D4B3bb.png

k: Świetnie, zatem możemy już przejść do sceny MTA. Pamiętasz, jak trafiłeś na serwer i jak wyglądały twoje początki?
p: Początki na serwerze były dość przyjazne, dzięki graczom poznałem mechanikę serwera oraz pojazdy/zarobki, za co bardzo im teraz dziękuję. Na serwer trafiłem raczej standardowo w poszukiwaniu fajnej gierki do pogrania ze znajomymi i poznania nowych osób, znalazłem serwer, oglądałem poradniki i to mnie zachęciło do spróbowania.

k: Czy zaczynając rozgrywkę, myślałeś, że uda Ci się osiągnąć to wszystko, gdzie jesteś teraz?
p: Szczerze, nie spodziewałem się takiego obrotu wydarzeniami. Dla mnie staż oraz osiągnięcia na serwerze jest czymś niesamowity, nigdy bym się nie spodziewałem, że aż tak dużo osiągne.

k: Znajdujesz się we frakcji S.A. Police Department na stopniu Police Officer III+1. Jak odnajdujesz się w owej frakcji i czym się tam zajmujesz?
p: Sama frakcja jest dość fajną przygodą, ma ona dużo ciekawych rzeczy, co przyciągnęło mnie do spróbowania, jak się okazało, był to trafny strzał. We frakcji głównie zajmuje się patrolowaniem, wykonywaniem zatrzymań i ewentualnie ścigania graczy łamiących prawo.

k: Jesteś również w biznesie, jakim jest S.A. Armed Forces. Jak wygląda twój przeciętny dzień jako żołnierz?
p: Mój dzień wygląda nadzwyczajnie, również wykonywanie patroli oraz wart na garnizonie. Do tego dochodzą inne obowiązki m.in. wykonywanie egzaminów czy też nadzorowanie oddziału.

k: Pełnisz tam także rolę Dowódcy Sił Specjalnych, chciałbyś opowiedzieć nam coś więcej o owym oddziale i jak wyglądają twoje obowiązki jako dowódcy?
p: Zgadza się. Sam oddział zajmuje się dowodzeniem przez naszych operatorów, jest on szczególnie wyspecjalizowany oraz ma odpowiedni dobór sprzętu do każdej sytuacji. Głównie działamy w kryzysowych akcjach, które wymagają wsparcia. Jako dowódca dbam o porządek w oddziale, wykonuje egzaminy oraz czasem zastępuje szkoleniowców naszego pododdziału. Staram się odpowiednio wyszkolić i wprowadzać nowości.

k: Pełnisz również funkcję egzaminatora w ośrodku szkoleniowym, jak radzisz sobie z tymi wszystkimi, trzeba powiedzieć, że odpowiedzialnymi stanowiskami?
p: Funkcja egzaminatora, nie jest dość dużym natłokiem pracy, lecz egzaminy staram się wykonywać sumiennie i zgodnie z regulaminem.

k: Jakiś czas temu udało Ci się dostać do ekipy serwerowej na stanowisko Supporta. Co czułeś, gdy twój nick znalazł się na liście wyników?
p: Byłem totalnie pozytywnie zaskoczony, że otrzymałem szansę na dołączenie do ekipy serwera, nie dawałem sobie jakiś dużych szans na dostanie się, ale jednak takową otrzymałem i mam nadzieję, że będę pełnił ją jak najdłużej.

k: Czego oczekiwałeś przed dołączeniem, a co zastałeś już po dostaniu się?
p: Moje wymagania były dość niskie, nie ukrywam, że po dołączeniu do ekipy mile się zaskoczyłem! Wszyscy członkowie są pomocni oraz wyrozumiali, za co bardzo szanuje całe to grono.

k: Myślisz, że uda Ci się awansować na rangę Moderatora?
p: Myślę, że kiedyś tak, nie pokładam w tym dużej nadziei, gdyż chcę również poświęcić czas na inne obowiązki na serwerze, jak i poza nim.

k: Znajdujesz się również w organizacji Gangsta’s Paradise na stanowisku zarządowym. Jak czujesz się w owej organizacji?
p: Organizacja jest super, mimo że nie wkładam tyle ilości czasu, co powinienem, to i tak lider to rozumie. Chciałbym zaprosić wszystkich serdecznie do możliwości cieszenia się z fajnego community.

k: Pełnisz dużo odpowiedzialnych stanowisk, jak radzisz sobie z tym wszystkim jednocześnie?
p: To prawda, z mojej perspektywy wygląda to tak, że dzielę sobie życie prywatne oraz rozgrywkę i obowiązki panujące w tych dwóch strefach. Staram się wykonywać swoją robotę i miło spędzać czas na nim ze znajomymi.

k: Nie uważasz jednak, że to trochę zbyt dużo?
p: Uważam, że jest to średni podział i nie przekracza on za granicę obowiązków.

k: Nie czujesz się czasami przemęczony tym wszystkim?
p: Czasem popadają takie chwile zmęczenia i zastanowienia nad odejściem z różnych funkcji, jednak nie chciałbym stracić tego, co już osiągnąłem.

k: W porządku, na serwerze zacząłeś grać już ponad 2 lata temu, w tym czasie spędziłeś tu już ponad 2200 godzin — jak oceniłbyś przegrany czas?
p: Większość czasu starałem się spędzać na frakcji/biznesie i angażować się w nie. Rozgrywkę spędzałem mile, rozmawiając z innymi i dobrze przy tym się bawiąc, były również takie sytuację, których dziś bym chciał, unikając, lecz nadal gram z przyjemnością.

5D4B3bb.png

iTZoSJ7.gif

5D4B3bb.png

k: Co udało Ci się jeszcze osiągnąć na serwerze?
p: Myślę, że z osiągnięć będzie to mój staż bez przerwy ponad 1.5 roku czynnej służby, jakoś pracami bardzo się nie interesowałem, wolałem mieć fun z rozgrywki niż wbijać poziomy, ale kto co lubi tak.

k: Masz jakiś cel, do którego osiągnięcia dążysz na serwerze?
p: W ostatnim czasie planuję zarobić kilka groszy i kupić jakieś fajne furki, potem przekazać dla organizacji, żeby inni też mogli się nacieszyć. Do tego również dostanie się do dywizji FTO, uważam to za cel, ponieważ kiedyś może i przyjść taki czas gdzie zawitam do tej posady i będę mógł szkolić nowych cadetów Police Academy.

k: Jakie jest twoje serwerowe marzenie?
p: Serwerowe marzenie. Na obecną chwilę myślę, że jest to rozwinięcie się bardziej we frakcji, biznesie, organizacji i oczywiście ekipie serwera piąć się w górę jak najdalej.

k: Gdyby nie MTA, na co poświęciłbyś tyle czasu?
p: Ciężkie pytanie, zapewne byłyby to inne takie jak np. Fivem, CS:GO lub zacząłbym się angażować bardziej w swoje życie.

k: Chciałbyś pochwalić się, jak wygląda aktualnie twój garaż i jakie auta posiadasz?
p: Mój garaż wydaje się niezbyt drogi, aktualnie posiadam ranchera longa 2.2 PFT i weevil'a 1.6 pamiątkowego.

k: Na ile wyceniłbyś swój majątek po ponad 2200 godzin grania?
p: Mój majątek jest +/- wart 2.6kk, co na ten czas grania nie jest jakiś duży.

k: Jest coś, czego żałujesz, że zrobiłeś na serwerze?
p: Żałuje pewnych kontaktów z osobami, które się tylko spotka na serwerze lecą dość niemiłe komentarze, poza tym raczej niczego.

k: Uważasz, że serwer przyniósł ci konkretnych znajomych, na których można polegać?
p: Oczywiście! Jest sporo kontaktów, że tak powiem „koleżeńskich”, ale są też takie, które naprawdę są warte uwagi i można na tych znajomych bardzo polegać w trudnych sytuacjach. Z tego miejsca, jeśli wolno, chciałbym pozdrowić serdecznie Pana @kjex.

k: Odchodząc od tematu MTA, zdarza Ci się grać w jakieś inne gry?
p: Pewnie, czasem gram w gry m.in Fivem, WoT czy też Rocket League oraz CS:GO.

k: Czego słuchasz na co dzień, jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?
p: W moim guście przypada gatunek taki jak hip-hop oraz trap, muzyki słucham sporo i jest z dużo, żeby wymieniać, każdego artystę trzeba doceniać!

k: Świetnie, niestety nadeszła już pora kończyć nasz wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?
p: Oczywiście, na początku chciałbym pozdrowić całe grono A.RCON oraz ekipę serwera, również frakcje SAPD, biznes SAAF i organizację Gangsta's Paradise oraz cały serwer! Szczególne pozdrwienia dla: @kjex @MaTiX^ @Kurzi @Studzian @XKrakroX @kondziolek @Atryk. @Mai @D4mianQ @Killekowski @MichQs. @Bogens @Blender. @DawiSS* @Mefju4 @spokomichas @HyperSonic0 @PepkoZ @Lumbago @Matias2525 @BieQu @ZineX. @Magik_4 @Lisa_ @Linshi @Byialy* @Pan_Vercetti @wojtek187 @Pablo187 i również Ciebie @kvmykk.ogf, trochę się was nazbierało, przepraszam, jeśli kogoś pominąłem. 

k: Super, dziękuje bardzo za udzielenie wywiadu i pozdrowienia oraz dołączam się do reszty pozdrowień!
p: Również dziękuję, za świetny wywiad!

5D4B3bb.png

Dziękuje za przeczytanie wywiadu, zachęcam do śledzenia dalszych materiałów!

6VSJtcL.png
Autoryzował: @MateuszXQ

5wNnuaX.png

Edytowane przez kvmykk.ogf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin