Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja do organizacji Frosty 2024


PAWELOSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Paxer napisał:

Nick: Paxer
Login: symulator_gier
Wiek: 15 prawie 16
PID: 296121
Ilość Life-Points: 16723+ do odebrania z służby 144
Ilość przegranych godzin na serwerze: 1135 godzin
Opisz krótko siebie: mam na imię kacper mam 15 lat chodzę do szkoły ponadpodstawowej 2 klasa interesuje się medyczną od roku jestem teraz w frakcji SAMD
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji?  Tak zapoznałem i i zrozumiałem
Kto ci zaproponował/polecił dołączenie do organizacji? PAWELOSS
Wybierasz przepisanie auta o wartości minimum 350k czy 5k wpłaty początkowej?: 5 k na początek


Zgłoś się  na serwerze w celu dodania do organizacji i dc. 

Ni13Pla.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sebix79_Game
Login: Sebix79_Game
Wiek: 16 lat.
PID: 295245
Ilość Life-Points: 20k
Ilość przegranych godzin na serwerze: 1104h.
Opisz krótko siebie: Nazywam się Sebastian, mam 16 lat. Moim hobby jest piłka nożna, często w nią gra w wolnym czasie interesuje się też nią z punktu oglądania różnych meczów drużyn. Gram w różne gry, lecz główną moją grą jest MTA, gram od około roku jestem dość świeżym graczem, lecz mimo tak krótkiego stażu znam bardzo dobrze mapę. Poza grą w piłkę nożną lubię pograć w kosza z kolegami. Rzecz, która jest nieodłączna od mojego życia, jest muzyka, lubię ją słuchać, kiedyś próbowałem tworzyć własną, lecz nic za dobrego z tego nie wyszło. Bardzo lubię pochłaniać nowe interesujące dla mnie informację i szybko się uczę.
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak zapoznałem i zrozumiałem.
Kto ci zaproponował/polecił dołączenie do organizacji?: Nikt.
Wybierasz przepisanie auta o wartości minimum 350k czy 5k wpłaty początkowej?: 350k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sebix79_Game napisał:

Nick: Sebix79_Game
Login: Sebix79_Game
Wiek: 16 lat.
PID: 295245
Ilość Life-Points: 20k
Ilość przegranych godzin na serwerze: 1104h.
Opisz krótko siebie: Nazywam się Sebastian, mam 16 lat. Moim hobby jest piłka nożna, często w nią gra w wolnym czasie interesuje się też nią z punktu oglądania różnych meczów drużyn. Gram w różne gry, lecz główną moją grą jest MTA, gram od około roku jestem dość świeżym graczem, lecz mimo tak krótkiego stażu znam bardzo dobrze mapę. Poza grą w piłkę nożną lubię pograć w kosza z kolegami. Rzecz, która jest nieodłączna od mojego życia, jest muzyka, lubię ją słuchać, kiedyś próbowałem tworzyć własną, lecz nic za dobrego z tego nie wyszło. Bardzo lubię pochłaniać nowe interesujące dla mnie informację i szybko się uczę.
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak zapoznałem i zrozumiałem.
Kto ci zaproponował/polecił dołączenie do organizacji?: Nikt.
Wybierasz przepisanie auta o wartości minimum 350k czy 5k wpłaty początkowej?: 350k.


Zgłoś się  na serwerze w celu dodania do organizacji i dc. 


Ni13Pla.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Juana_Kocica
Login: Czarny-Kot
Wiek: 17
PID: 289953
Ilość Life-Points: 8116 
Ilość przegranych godzin na serwerze: 1180 godz
Opisz krótko siebie: Jestem kotką, co tu kryć, Inna nie potrafię być, Kici, kici tu kocica, I mała diablica. 
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji?: Tak zapoznałam i zrozumiałam.
Kto ci zaproponował/polecił dołączenie do organizacji?: Nikt
Wybierasz przepisanie auta o wartości minimum 350k czy 5k wpłaty początkowej?: 5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Juana_Kocica napisał:

Nick: Juana_Kocica
Login: Czarny-Kot
Wiek: 17
PID: 289953
Ilość Life-Points: 8116 
Ilość przegranych godzin na serwerze: 1180 godz
Opisz krótko siebie: Jestem kotką, co tu kryć, Inna nie potrafię być, Kici, kici tu kocica, I mała diablica. 
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji?: Tak zapoznałam i zrozumiałam.
Kto ci zaproponował/polecił dołączenie do organizacji?: Nikt
Wybierasz przepisanie auta o wartości minimum 350k czy 5k wpłaty początkowej?: 5k


Zgłoś się  na serwerze w celu dodania do organizacji i dc. 

Ni13Pla.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin