Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Likoss123.


Patryk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

5wNnuaX.png
Wiajcie czytelnicy z tej strony Reporter Specjalista @Patryk99 z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was dzisiaj na wywiad z Supportem @Likoss123.

5D4B3bb.png
P- Patryk99
L-Likoss123

5D4B3bb.png

P- Witam, z tej strony Reporter Specjalista Patryk99 z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić wywiadu?
L- Siemka, jasne, że udzielę.

P- Zaczynając oto ten wywiad, opowiedz coś o sobie.
L- Nazywam się Alek, mam 21 lat. Aktualnie zamieszkuję na województwie podkarpackim a dokładniej w Rzeszowie. W poprzednim roku zakończyłem edukacje o profilu technik mechanik, lecz prawdopodobnie i tak nie będę wiązał przyszłości z tym oto profilem. Mówiąc, dalej moim głównym zainteresowaniem jest grzebanie w komputerach oraz ich naprawa, ponieważ sprawia u mnie to spokój oraz wielką frajdę i właśnie w tym kierunku zawodowym chciałbym się spełnić.

P- Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
L- Akurat tu jest ciekawa historia, ponieważ o serwerze już się dowiedziałem w 2016 roku, lecz nie myślałem wtedy o graniu na nim, bo jak każdy wyjadacz MTA pamięta, wtedy królował jeden z największych polskich wtedy serwerów. Przeważnie tam spędzałem czas, lecz po dowiedzeniu się, że niestety właściciel nie będzie, dalej go rozwijał, to postanowiłem wejść na 4Life.

P- Jaki na ten moment masz staż na serwerze?
L- W ciągu 5 lat zdobyłem 2572 godziny i prawdzie mówiąc, to nie jest dużo jak na taki staż gry.

P- Co udało Ci się zyskać podczas gry na serwerze?
L- Tak, szczerze patrząc na mój staż na serwerze i go porównując do innych graczy to nie wiele, jeżeli chodzi o kwestie majątkowe. A tak wychodząc ponadto, to zyskałem świetnych znajomych, z którymi mogę spędzać wspólne chwile na służbie, jak i poza nią. 

P- Jak wyglądały twoje początki na serwerze?

L- Tak szczerze nie pamiętam, bo trochę dawno to było, ale domyślam się, że tak samo, jak u każdego innego gracza, czyli wszedłem na serwer, zrobiłem prawo jazdy no i poszedłem na pierwszą pracę zarabiać swoje pierwsze pieniądze na pojazd bądź na premium.

P- Grasz w inne gry poza MTA? Jeśli tak to jakie?
L- Jasne, że tak przeważnie są to gry przygodowe i z otwartym światem, także ciężko będzie wszystkie je wymienić, bo trochę tego jest.

P- Skąd wziąłeś pomysł na nick?
L- Tutaj też wiąże się śmieszna historia, ponieważ grałem kiedyś pod innym nickiem i był, dość długi co mnie to denerwowało. I pewnego dnia poszedłem na rower, o marce ,,cross,, no i tak pomyślałem czemu sobie nie zamienić pierwsze litery. No i tak od 7 lat gram pod nickiem Likoss123.

5D4B3bb.png
m9yvl79.gif

5D4B3bb.png

P- Aktualnie jesteś w biznesie 4Wars na stopniu Koordynatora. Na czym polega twoja praca właśnie w tym biznesie?
L- Owszem, jestem w tym biznesie. Aktualnie moja praca polega na tym samym jak każdego innego pracownika tego biznesu, czyli wykonuję przeróżne akcje RP z frakcjami. Nie powiem, że chciałbym osiągnąć coś więcej w tym biznesie, jeżeli oczywiście będzie mi to dane.

P- Dlaczego wybrałeś biznes, w którym się znajdujesz?
L- Przed dołączeniem do 4wars byłem w biznesie SAAF, lecz niestety po pół roku kadencji opuściłem szeregi wojska przez przyczynę wypalenia. Po odejściu poznałem parę osób z 4wars, które mi opowiedziały, czym się zajmuje ten biznes — nie powiem, zainteresowało mnie to, no i nie zwlekając, napisałem podanie.

P- 17 Grudnia 2023 roku dostałeś się do grona ekipy serwera. Czy było to jedno z twoich marzeń serwerowych, czy zdecydowałeś się spróbować swoich sił właśnie w tej rekrutacji?
L- Czy to było marzenie? Po części tak a po części nie, ponieważ nie wiedziałem, czy dałbym radę podołać aż tak ważnemu stanowisku. Odpowiadając na kolejną część tego pytania, to pisałem już wcześniej podania do ekipy, ale niestety z negatywnym rezultatem, lecz determinacja oraz zawzięcie dały w swoje no i tak trafiłem w szeregi ekipy.

P- Opowiesz nam, jakie masz obowiązki jako członek administracji serwera?
L- Moimi najważniejszym obowiązkiem na stanowisku Supporta jest przede wszystkim pomaganie wam jako graczom tego serwera. No i oczywiście pilnować porządku, jak i karać tych, co łamią regulamin serwera.

P- Jesteś we frakcji Transport of San Andreas na stopniu Przewożnik. Czym zajmuję się właśnie ta frakcja?
L- Jak sama nazwa naszej frakcji wskazuję, zajmujemy się przewozem graczy z punktu A do punktu B, także nie ma nic w tym tajemniczego, lecz nie tylko posiadamy taksówki. W naszej frakcji również jest, dość duża różnorodność pojazdów zaczynając od oddziału autobusów, eskorty VIP a kończąc na oddziale lotniczym.

P- Dlaczego wybrałeś właśnie tę frakcję?
L- Frakcje Transport of San Andreas wybrałem z polecenia przez moich znajomych, i tak naprawdę nie żałuję wyboru.

5D4B3bb.png

J0BgKZh.gif

5D4B3bb.png

P- Jeśli miałbyś zmienić frakcję, to na jaką i dlaczego?
L- Tak szczerze to myślę, że frakcja San Andreas Police Department, ponieważ najbardziej bym się tam odnalazł no i przede wszystkim mam jakieś tam małe doświadczenie.

P- W ciągu 2572 godzin zdobyłeś 7 pojazdów. Czy w przyszłości chciałbyś powiększyć swoją flotę pojazdów, jeśli tak to o jakie auta?
L- Jasne, że tak. W tym roku mam w planach powiększyć swój garaż o jeszcze jeden pojazd, jakim jest turismo i mam nadzieję, że do wakacji się uda mi go zdobyć.

P- Jesteś w organizacji Extreme na randze Majster, dlaczego wybrałeś właśnie tę organizację?
L- Przed dołączeniem do Extreme prowadziłem swoją organizację, lecz z powodu braku czasu, jak i wypalenia się oddałem liderstwo. Pomyślałem sobie, że dołączę do jakiejś organizacji i los tak trafił, że wielu moich znajomych z frakcji znajduję się w tej organizacji. To postanowiłem również dołączyć.

P- Czym zajmujesz się w czasie wolnym? Masz hobby lub zainteresowanie, które rozwijasz?
L- W wolnym czasie spędzam czas ze swoimi bliskimi znajomymi. Jasne, tak jak już wcześniej napisałem, interesuję informatyką — Składaniem komputerów oraz ich naprawą, oraz nie tylko, od paru miesięcy bawię się w grafikę komputerową oraz obróbką zdjęć i sądzę, że nawet dobrze mi idzie.

P- Na pewno masz marzenie realne, przybliżysz nam, jakie ono jest?
L- Posiadam parę marzeń, tak jak chyba każdy człowiek na ziemi, lecz najbardziej takim realnym marzeniem jest polecieć do USA.

P- Czy masz nawyki, którymi denerwujesz inne osoby?
L- Chyba nie posiadam.

P- Czy masz swój ulubiony gatunek muzyczny, jeśli tak to jaki?
L- Jakoś nie posiadam takiego swojego ulubionego gatunku muzyki, przeważnie słucham, wszystkiego, co wpadnie mi w ucho.

P- Dostajesz milion złotych, jednak musisz je wydać na wyjazd zagraniczny, jaki wybrałbyś kierunek wycieczki i dlaczego?
L- Pewnie bym wydał, na lot do USA jak wcześniej mówiłem a przede wszystkim do Los Angeles, gdyż jestem wielkim fanem serii GTA i pozwiedzałbym właśnie miejsca oto z tej serii.

P- Posiadasz ulubiony serial lub film, który poleciłbyś innym obejrzeć?
L- Jakoś dużo nie oglądam filmów i seriali, także chyba nie mam nic do polecenia.

P- To było ostatnie pytanie, gdyż zbliżamy się ku końcowi, chciałbyś kogoś pozdrowić?
L- Chętnie pozdrowię @_-YOSHI-_, @Legancki_Baor, @kondu32, @betssiowca, @pomocnik2000, @VeraX, @XKrakroX, @Trev533, @Xdrop, @klonek12391, @Giendek, @MateuszXQ, @patricko*, @MKKC, @sH0k3n, frakcje Transport of San Andreas, całą administrację, organizacje Extreme, cały biznes 4wars oraz przede wszystkim ciebie.

5D4B3bb.png
HVJt331.gif

5D4B3bb.png

Dt3o0Tf.png
Autoryzował: @MateuszXQ

5wNnuaX.png

Edytowane przez Patryk99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin