Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na DawiSS* - oskarżony przez baziu


baziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @DawiSS*
    Data i godzina zdarzenia: 30.01.2024, około godziny 20;50
    Pełen opis sytuacji: Przebywając na strefie DM w pewnym momencie na strefie bezprawia pojawiła się frakcja SAPD w celu poszukiwania uciekiniera. Biegając po strefie DM zostałem powalony z tasera, a następnie wsadzony do więzienia przez "PID" na okres 30 minut. Jak widać na nagraniu będąc przy funkcjonariuszu nie strzelałem nawet do niego. Liczę na wyjaśnienie tej sprawy, pozdrawiam.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

 

 


Ja, baziu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez baziu
Poprawka dowodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie - Sergeant I DawiSS*, S. A. Police Department.
Podczas akcji na DM, powaliłem Cię z tasera i zakułem, gdy wychodziłem z tobą poza DM zostałem zabity - poinformowałem o tym dowodzącego, ten nakazał mi umieścić Ciebie po PID na 30 minut za ostrzał w stronę SAPD,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DawiSS* napisał:

Podczas akcji na DM, powaliłem Cię z tasera i zakułem, gdy wychodziłem z tobą poza DM zostałem zabity

Zgadza się.

 

1 minutę temu, DawiSS* napisał:

poinformowałem o tym dowodzącego, ten nakazał mi umieścić Ciebie po PID na 30 minut za ostrzał w stronę SAPD

Z tym się nie zgadzam bo do nikogo nie strzelałem, co popiera nagranie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, baziu napisał:

Z tym się nie zgadzam bo do nikogo nie strzelałem, co popiera nagranie wyżej.

Na nagraniu nie widać całego Twojego pobytu na DM, dowodzący nakazał mi umieścić Ciebie za ostrzał więc zrobiłem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Linshi proszę o wypowiedź.

@baziu na załączanym nagraniu nie widnieje informacja, że dopiero pojawiłeś się na strefie DM, co wskazuje na to, że nie jest to nagranie ukazujące cały pobyt na strefie.

Zamieść minimum 2 minutowe nagranie, które będzie bardziej wiarygodne, niż 30 sec, które ukazuje winę funkcjonariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, QumiK.ogf napisał:

na załączanym nagraniu nie widnieje informacja, że dopiero pojawiłeś się na strefie DM, co wskazuje na to, że nie jest to nagranie ukazujące cały pobyt na strefie.

Nie wiedziałem, że będzie potrzeba nagrywania całej akcji, więc zapisałem tylko 30 sekundową powtórkę z chwili powalenia przez taser. Chciałbym dodać, iż taka sytuacja pojawia się dość często ( jestem obwiniany o zabójstwo/ostrzał funkcjonariusza na strefie DM), gdy nawet nie zrobiłem wyżej wymienionych rzeczy. Oto przykład: https://imgur.com/a/ZYHOJoI - początkowo zostałem zatrzymany za "zabójstwo funkcjonariusza" (którego nie wykonałem) potem za "ostrzał", a końcowo zostałem puszczony. W tym przypadku widocznie było tak samo, lecz nie było możliwości "dogadania się" i tylko się dowiedziałem kto wsadził mnie poprzez PID. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, z tej strony Captain III Linshi.

Podczas akcji na strefie DM wykonywałeś ostrzał w naszym kierunku. Jednemu z funkcjonariuszy udało się Ciebie powalić na ziemię, a podczas wynoszenia Cię ze strefy został zabity. W tym przypadku podjąłem decyzję o umieszczeniu Cię w więzieniu przez PID. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Linshi napisał:

Podczas akcji na strefie DM wykonywałeś ostrzał w naszym kierunku.

Chciałbym zobaczyć w którym momencie wykonywałem ostrzał, jak widać biegałem tylko po DM. Na strefie bezprawia poza mną było 10 innych osób, więc zapewne zostałem z kimś pomylony.

 

42 minuty temu, Linshi napisał:

Jednemu z funkcjonariuszy udało się Ciebie powalić na ziemię, a podczas wynoszenia Cię ze strefy został zabity.

Zgadza się, tylko nic to nie wnosi do mojej skargi.

 

43 minuty temu, Linshi napisał:

W tym przypadku podjąłem decyzję o umieszczeniu Cię w więzieniu przez PID. 

Tego też nie rozumiem, z jakiego powodu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Cytat

Chciałbym zobaczyć w którym momencie wykonywałem ostrzał, jak widać biegałem tylko po DM. Na strefie bezprawia poza mną było 10 innych osób, więc zapewne zostałem z kimś pomylony.

Nie nagrywamy każdej tego typu sytuacji. W Twoim zakresie jest przedstawienie dowodu ukazującego Twoją wersję przebiegu sytuacji, bo inaczej mamy słowo przeciwko słowu. Nie mam powodu, żeby nie wierzyć w słowa obecnych na kanale funkcjonariuszy, którzy widzieli Cię strzelającego do SAPD.

Cytat

Zgadza się, tylko nic to nie wnosi do mojej skargi.

Wnosi. Rozwinę o co chodzi niżej.

Cytat

Tego też nie rozumiem, z jakiego powodu? 

W sytuacji, gdy popełnisz jakieś przewinienie (np. ostrzał, zabójstwo funkcjonariusza, ucieczka przed SAPD) i zostaniesz powalony na ziemię przez funkcjonariusza na strefie DM, to możesz trafić do więzienia przez PID - tak właśnie było w tym przypadku. Takie mamy zasady wewnątrzfrakcyjne i do tego się stosujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Linshi napisał:

Nie nagrywamy każdej tego typu sytuacji. W Twoim zakresie jest przedstawienie dowodu ukazującego Twoją wersję przebiegu sytuacji, bo inaczej mamy słowo przeciwko słowu. Nie mam powodu, żeby nie wierzyć w słowa obecnych na kanale funkcjonariuszy, którzy widzieli Cię strzelającego do SAPD.

Swoją wersję przedstawiłem u góry.

8 minut temu, Linshi napisał:

W sytuacji, gdy popełnisz jakieś przewinienie (np. ostrzał, zabójstwo funkcjonariusza, ucieczka przed SAPD) i zostaniesz powalony na ziemię przez funkcjonariusza na strefie DM, to możesz trafić do więzienia przez PID - tak właśnie było w tym przypadku. Takie mamy zasady wewnątrzfrakcyjne i do tego się stosujemy.

Tak, wiem. Chodziło mi dokładnie o to, że powalenie przy użyciu tasera nic nie wnosi do skargi, bo ostrzału nie wykonałem, więc wyniesienie mnie z poza strefy DM nic by nie zmieniło, jakby funkcjonariusz nie został zabity. Sytuacja się nieco różni gdybym przykładowo zabił funkcjonariusza, a następnie zostałbym powalony - wtedy nie miałbym żadnych zastrzeżeń co do wsadzenia przez PID. W tym przypadku sytuacja jest inna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za czas rozpatrywania, jednak konieczna była weryfikacja logów serwerowych.

Nagranie przedstawia jedynie urywek akcji, który potencjalnie wskazywałby na winę f-usza. Jest to sprzeczne z regulaminem składania skarg.

W dniu 17.12.2020 o 23:56, CampeQ.ogf napisał:

W pewnych sytuacjach, dowody, które ukazują tylko urywek akcji, moment w którym ujawniona jest "wina" funkcjonariusza wykluczając wcześniejsze poczynania twórcy wątku nie są brane pod uwagę. Z tego powodu nalegam na nagrywanie gry. Załączając do skargi filmik z całym przebiegiem zdarzeń znacznie ułatwi jej rozstrzygnięcie.

 
 


Dodatkowo opis sytuacji jest sprzeczny z serwerowymi logami, pod względem wiarygodności.

2024-01-30 20:41:16> ZABOJSTWO baziu został zabity przez Linshi, bronią M4 - na DM byłeś od początku akcji, po zabiciu ponownie się na nim znalazłeś. Nie mnie oceniać, czy byłeś tam w roli widza, czy faktycznie dokonywałeś ostrzału w stronę PD, ponieważ nie mam do tego podstawy, dowodów.

Dość kontrowersyjna sytuacja, o której wspomniał dowodzący - na chwile przed 20:44 poprosiłeś o zabicie, jako osoba powalona. Dlaczego? Jeśli nic nie zrobiłeś mogłeś dać się złapać i to wyjaśnić...

 

Przez niewystarczające dowody jestem zmuszony odrzucić skargę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin