Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Hexylo*, oskarżony przez V1rus


V1rus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: V1rus
Nick osoby oskarżonej: Hexylo*
Powód napisania skargi: Odholowanie pojazdu który był zaparkowany na parkingu przed stacją kolejową w San Fierro naprzeciwko mechanika. Z pomocą Administratora DeltaRon udało mi się dojść do tego kto ten pojazd odholował i o której godzinie. Nie minęło 24h od jego pozostawienia na parkingu dlatego składam skargę. Po sprawdzeniu logów przez Administratora pojazd został odholowany przez w/w pracownika o godz. ok. 16:40.
Dowody: https://imgur.com/a/jM5oADV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Na służbie we wskazanej godzinie bylem chyba 2 godzine o ile się nie mylę, a też byłem trochę zmęczony to pewnie ze zmęczenia pomyliły mi się pewnie cyferki. Poza tym pojazd stał na parkingu, gdzie było parę stojących juz kilka dni pojazdów, a druga sprawa to od tego parkingu do przecho masz z 150m max. Więc ani ci tu pieniędzy nie muszę oddawać, ani na pp ci nie wsadziłem  tylko na przecho i taki problem o to robisz? 

ps. koło godziny na suszarce tez pokazywalo "wczoraj" wiec z mysla zabrałem pojazd, a ze ty nie mozesz przebiec 10m na przecho nie moja wina.

Edytowane przez Hexylo*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nauczony że za każdy błąd ponosi się konsekwencje. Więc również oczekuje że i ty za popełniony błąd je poniesiesz. Błąd nie wielki ale jednak błąd. A to tłumaczenie że mój pojazd stał na parkingu gdzie stały inne pojazdy kilka dni no to sorry, tak jakby parking do tego służy że inne pojazdy też na nim będą.

Edytowane przez V1rus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hexylo* napisał:

ps. koło godziny na suszarce tez pokazywalo "wczoraj" wiec z mysla zabrałem pojazd, a ze ty nie mozesz przebiec 10m na przecho nie moja wina.

Nie, nie mogę przebiec nie po to parkuje samochód żeby później zanim biegać przez jakieś widzimisię laweciarza. "a ze ty nie mozesz przebiec 10m na przecho nie moja wina" ale twoja wina że bezpodstawnie odholowałeś mój samochód. I naprawdę takie argumenty jakie dajesz są dziecinne... 

Edytowane przez V1rus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin