Skocz do zawartości

siner

Gracz
  • Postów

    267
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Like
    siner otrzymał(a) reputację od Mechopdw za aktualizację statusu, sprzedam   
    sprzedam 
     
  2. 4Fun
    siner otrzymał(a) reputację od Desterek za aktualizację statusu, kupie elegy pv   
    kupie elegy pv
  3. 4Fun
    siner otrzymał(a) reputację od Desterek za aktualizację statusu, kupie elegy pv   
    kupie elegy pv
  4. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Kolejny dzień, kolejne śniadanie, kolejna kawka... Pora znów do roboty, październikow   
    Kolejny dzień, kolejne śniadanie, kolejna kawka... Pora znów do roboty, październikowa mgła utrzymuje się co poranek... Zapowiada się że zima będzie mroźna, toć mi grzejniki nie wyrobią Miłego dnia, trzymajta się tam :3 
    @Hirek661 pracoholik 
    https://spotify.link/gEPk9n5HtXb
  5. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Szukam kolegi do fasolka czelendż, proszę składać cv poniżej   
    Szukam kolegi do fasolka czelendż, proszę składać cv poniżej
  6. 4Fun
    siner otrzymał(a) reputację od ZK. za aktualizację statusu, Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!   
    Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV!  Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
  7. 4Love
    siner przyznał(a) reputację dla ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się   
    W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. 
    Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa. 
  8. 4Fun
    siner otrzymał(a) reputację od ZK. za aktualizację statusu, Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!   
    Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV!  Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
  9. 4Fun
    siner otrzymał(a) reputację od ZK. za aktualizację statusu, Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!   
    Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV!  Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
  10. 4Fun
    siner otrzymał(a) reputację od ZK. za aktualizację statusu, Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!   
    Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV!  Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
  11. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 40 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane dzien 40sty lecimy dalej   
    Dzień nr 40 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
    dzien 40sty lecimy dalej 
  12. 4Love
    siner przyznał(a) reputację dla CW4LL3S za aktualizację statusu, Siema cwalles   
    Siema cwalles
  13. 4Wow
    siner otrzymał(a) reputację od CW4LL3S za aktualizację statusu,   
  14. 4Wow
    siner przyznał(a) reputację dla Mister.gej za aktualizację statusu, zlot inwalidów   
    zlot inwalidów
  15. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Skipper* za aktualizację statusu, Włodek i to Ci się opłacało?? jak wrocisz z ban to musisz ogarnac siebie cncn   
    Włodek i to Ci się opłacało?? jak wrocisz z ban to musisz ogarnac siebie cncn
  16. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn   
    Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
    Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi. 
    Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
    Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
    Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.

    Ode mnie to wszystko
    Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
  17. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dzień 1 czekania na unbana. Słowo na dziś - gniew   
    Dzień 1 czekania na unbana.
    Słowo na dziś - gniew
  18. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Lexusek za aktualizację statusu, możesz mówić co chcesz, twoje danie mi reakcji "haha" pod podaniem w rekrutacji na su   
    możesz mówić co chcesz, twoje danie mi reakcji "haha" pod podaniem w rekrutacji na supporta, traktuje jako nieoficjalne przyjęcie w szeregi Supportów, dzięki!

  19. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Po śmierci Cejot Mafii 4life wcale nie stał się bezpieczniejszym miejscem. Dlatego 4l   
    Po śmierci Cejot Mafii 4life wcale nie stał się bezpieczniejszym miejscem.
    Dlatego 4life potrzebuje bohatera swojej miary.
    Cejot Mafii już nie ma, teraz jest Wlodzimierz_Bialy *zapala cygara*
     
    Specjalne podziękowania do @Piotr_Aleks.AntySAPD za podesłanie pomysłu na tekst :).
  20. 4Love
    siner przyznał(a) reputację dla Maciek|FPD za aktualizację statusu, Się nacieszyłeś   
    Się nacieszyłeś 
  21. 4Love
    siner przyznał(a) reputację dla Ad1* za aktualizację statusu, Przynajmniej już nie musisz udawać poważnego   
    Przynajmniej już nie musisz udawać poważnego
  22. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Poliplot za aktualizację statusu, Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie   
    Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko  nie nie i nie i nie.Dajcie jakies patenty od kiedy moge apelowac i kiedy w najczęstrzych terminach daja ub.Pozdrawiam Miłych Wakacji 4life 
  23. 4Love
    siner przyznał(a) reputację dla ReN^ za aktualizację statusu, RUDY H EJ   
    RUDY HEJ
  24. 4Love
    siner przyznał(a) reputację dla V8Power.mvp za aktualizację statusu, Gratulacje i powodzenia świeżaki! @lefter55 @smeniu @lukizak @Barcik. @mircu2000 @Sta   
    Gratulacje i powodzenia świeżaki!
     
    @lefter55 @smeniu @lukizak @Barcik. @mircu2000 @Stachu.Wiraszka @Bercik15 @83Kacek @Just_Matix @Loko* @Grunt3KKX @polski_diablo @Jellon @Aximov.Mentzen2025 @KuB2uS @.xzyx. @Sznedii @TheDave* @Starosta @Rafi115 @dogevskyyy @Venomus @adiirael @buju @vhs. @eazi_ @trup._. @UszyBRD @Dux @siner
  25. 4Fun
    siner przyznał(a) reputację dla Poliplot za aktualizację statusu, Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tyd   
    Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tydzien lub wiecej i coś jeszcze Pozdrawiam gorąco
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin