-
Postów
267 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
-
-
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Kolejny dzień, kolejne śniadanie, kolejna kawka... Pora znów do roboty, październikow
Kolejny dzień, kolejne śniadanie, kolejna kawka... Pora znów do roboty, październikowa mgła utrzymuje się co poranek... Zapowiada się że zima będzie mroźna, toć mi grzejniki nie wyrobią Miłego dnia, trzymajta się tam :3
@Hirek661 pracoholik
https://spotify.link/gEPk9n5HtXb
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla Hirek2 za aktualizację statusu, Szukam kolegi do fasolka czelendż, proszę składać cv poniżej
Szukam kolegi do fasolka czelendż, proszę składać cv poniżej
-
✮ siner otrzymał(a) reputację od ✮ ZK. za aktualizację statusu, Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ ZbyK.gg za aktualizację statusu, W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych. Wszyscy spotkamy się
W tym roku zamiast Halloween obchodzić będziemy święto zmarłych.
Wszyscy spotkamy się na cmentarzu 1 listopada. Fabularka to już przeżytek - tylko wspólna modlitwa.
-
✮ siner otrzymał(a) reputację od ✮ ZK. za aktualizację statusu, Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
-
✮ siner otrzymał(a) reputację od ✮ ZK. za aktualizację statusu, Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
-
✮ siner otrzymał(a) reputację od ✮ ZK. za aktualizację statusu, Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
Sprzedam Tunera Whitewood Estates LV! Wymienie na gotówkę lub pojazdy, zapraszam pv!
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 40 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane dzien 40sty lecimy dalej
Dzień nr 40 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
dzien 40sty lecimy dalej
-
-
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ Mister.gej za aktualizację statusu, zlot inwalidów
zlot inwalidów
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ Skipper* za aktualizację statusu, Włodek i to Ci się opłacało?? jak wrocisz z ban to musisz ogarnac siebie cncn
Włodek i to Ci się opłacało?? jak wrocisz z ban to musisz ogarnac siebie cncn
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn
Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi.
Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.
Ode mnie to wszystko
Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dzień 1 czekania na unbana. Słowo na dziś - gniew
Dzień 1 czekania na unbana.
Słowo na dziś - gniew
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla Lexusek za aktualizację statusu, możesz mówić co chcesz, twoje danie mi reakcji "haha" pod podaniem w rekrutacji na su
możesz mówić co chcesz, twoje danie mi reakcji "haha" pod podaniem w rekrutacji na supporta, traktuje jako nieoficjalne przyjęcie w szeregi Supportów, dzięki!
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Po śmierci Cejot Mafii 4life wcale nie stał się bezpieczniejszym miejscem. Dlatego 4l
Po śmierci Cejot Mafii 4life wcale nie stał się bezpieczniejszym miejscem.
Dlatego 4life potrzebuje bohatera swojej miary.
Cejot Mafii już nie ma, teraz jest Wlodzimierz_Bialy *zapala cygara*
Specjalne podziękowania do @Piotr_Aleks.AntySAPD za podesłanie pomysłu na tekst :).
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla Maciek|FPD za aktualizację statusu, Się nacieszyłeś
Się nacieszyłeś
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ Ad1* za aktualizację statusu, Przynajmniej już nie musisz udawać poważnego
Przynajmniej już nie musisz udawać poważnego
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ Poliplot za aktualizację statusu, Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie
Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie i nie.Dajcie jakies patenty od kiedy moge apelowac i kiedy w najczęstrzych terminach daja ub.Pozdrawiam Miłych Wakacji 4life
-
-
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ V8Power.mvp za aktualizację statusu, Gratulacje i powodzenia świeżaki! @lefter55 @smeniu @lukizak @Barcik. @mircu2000 @Sta
Gratulacje i powodzenia świeżaki!
@lefter55 @smeniu @lukizak @Barcik. @mircu2000 @Stachu.Wiraszka @Bercik15 @83Kacek @Just_Matix @Loko* @Grunt3KKX @polski_diablo @Jellon @Aximov.Mentzen2025 @KuB2uS @.xzyx. @Sznedii @TheDave* @Starosta @Rafi115 @dogevskyyy @Venomus @adiirael @buju @vhs. @eazi_ @trup._. @UszyBRD @Dux @siner -
✮ siner przyznał(a) reputację dla ✮ Poliplot za aktualizację statusu, Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tyd
Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tydzien lub wiecej i coś jeszcze Pozdrawiam gorąco