Skocz do zawartości

Poliplot

Gracz
  • Postów

    42
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

3 obserwujących

O Poliplot

W świecie gry

  • ID konta gracza 330944
  • Nick Poliplot
  • Data rejestracji 2023-01-20 14:53:07
  • Ostatnio widziany 2026-06-22 20:16:46
  • Łączny czas gry 888 godz. 04 min.
  • Organizacja La Fratellanza
  • ➜ Ranga Zastępca ★
  • Respekt
    -1171
    Life Points
    5237
    Punkty karne
    1288

Kontakt

  • Discord
    poliplot

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Stadion Legii Warszawa
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    CWKS

Ostatnie wizyty

2 108 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Poliplot

Użytkownik

Użytkownik (2/4)

37

Reputacja

  1. Zapraszam na rozmowę prywatną, co ja zrobilem udowodnie panu......

  2. Bylo milo 4 life Pozdrawiam was,nie sluszny jest ban ale no coz 

    1. TeKMistrz

      TeKMistrz

      Jak to nie słuszny, zgadzałeś się na wymieniane warunki. Nie mówiąc że kara powinna wpłynąć wcześniej, z faktu innych nadanych kar

    2. UwUsnyWisielec2014

      UwUsnyWisielec2014

      trzeba było nie robić szkodnika

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nick:Poliplot Imię: Fabian Wiek: 14 PID:330944 Ilość godzin przegranych na serwerze: 592 godz. 40 min. Ilość LP:2936 ( nabijam już do 3k) Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz go akceptujesz?: tak,zapoznałem i akceptuje Posiadasz Discord'a?: tak Kto polecił Ci organizację? ._Rumak_. Coś od siebie: My nejmo Fabian interesuje sie motoryzacją pilką nożną i graniem na 4lfie Zapoznaj się z regulaminem i napisz podanie ponownie!
  5. Jak myslicie da unbana pod jakims warunkiem?

  6. Panie sheeker dla mnie nie raczysz odpowiedziec szanowy panie ile mom jeszcze odczekac? zeby ubiegac sie o ub Panie zlituj sie łodpisz to tylko iles klikniec w klawiature

  7. Zalozylem biznes taxowkarski.......(Dopiszmy sie clay 4life do tego)

  8. Panie,sheeker ile mam jeszcze odczekac aby móc napisan apelke?

     

  9. siema braciak

    1. Poliplot

      Poliplot

      Siema,my sie znamy z 4life czy co ze braciak odrazu?

       

    2. Virtuaal
    3. Poliplot
  10. Jeszcze tylko 47 dni 10godzin 47minut

  11. Nie zgubie swego dnia na 4life Ciepła twoich rąk ,Tanća na moście,Chocby Mount chilliad ludzi ktorzy bli blisko  są,gdy w skroniach szaleje i tyka zegar puls.DAJ SOBIE NADZIEJE NA ODDECH,NA WYSPIĘ SNÓW BY POCZUĆ JAK STANĄŁ CZAS,STANĄ CZAS..............

     

     

    (tekst z znanej piosenki ale trch zmienilem) Poliplocik Pozdrawia 4life 

    1. Poliplot

      Poliplot

      wie ktoś ile teraz na 4 life kosztuje esperanto zwykle 1,6?

      z rozkladanym i skladanym dachem?

       

  12. Teraz myślę jak ma się bana PERMAMENTNEGO to tak samo jak marker pernamentny da sie go zmazać popiukająć zwykłym perfumem jakims ale bana się nie da jak to dziala ??

  13. Hell nah nie mam w co grac ;I,wezcie dajcie jakies propozycje w co mg pograc munikroft odpada mam w nim przegrane prawie 10k godzin,jakieś takie malo wymagajace gry

    1. TeKMistrz
    2. solty

      solty

      fortnite na epic games

    3. Poliplot

      Poliplot

      @TeKMistrz korci korci wbic na innym kompie ale mg zostac ukarany :/

  14. kupie silnik do esioka bo mi zaj....li

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin