-
Postów
42 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od ✮ szopenn_ za aktualizację statusu, Zapraszam na rozmowę prywatną, co ja zrobilem udowodnie panu......
Zapraszam na rozmowę prywatną, co ja zrobilem udowodnie panu......
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od ✮ szopenn_ za aktualizację statusu, Bylo milo 4 life Pozdrawiam was,nie sluszny jest ban ale no coz
Bylo milo 4 life Pozdrawiam was,nie sluszny jest ban ale no coz
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od ✮ AgrestBez za aktualizację statusu, Jeszcze tylko 47 dni 10godzin 47minut
Jeszcze tylko 47 dni 10godzin 47minut
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od ✮ AgrestBez za aktualizację statusu, Panie,sheeker ile mam jeszcze odczekac aby móc napisan apelke?
Panie,sheeker ile mam jeszcze odczekac aby móc napisan apelke?
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od ✮ siner za aktualizację statusu, Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie
Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie i nie.Dajcie jakies patenty od kiedy moge apelowac i kiedy w najczęstrzych terminach daja ub.Pozdrawiam Miłych Wakacji 4life
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od ✮ siner za aktualizację statusu, Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie
Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie i nie.Dajcie jakies patenty od kiedy moge apelowac i kiedy w najczęstrzych terminach daja ub.Pozdrawiam Miłych Wakacji 4life
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od ✮ siner za aktualizację statusu, Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie
Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie i nie.Dajcie jakies patenty od kiedy moge apelowac i kiedy w najczęstrzych terminach daja ub.Pozdrawiam Miłych Wakacji 4life
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od ✮ siner za aktualizację statusu, Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie
Nie mam siły już do tej adm.Nawet ladnie poprosic o ub nie idzie tylko nie nie i nie i nie.Dajcie jakies patenty od kiedy moge apelowac i kiedy w najczęstrzych terminach daja ub.Pozdrawiam Miłych Wakacji 4life
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od motylevskyy. za aktualizację statusu, Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tyd
Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tydzien lub wiecej i coś jeszcze Pozdrawiam gorąco
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od motylevskyy. za aktualizację statusu, Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tyd
Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tydzien lub wiecej i coś jeszcze Pozdrawiam gorąco
-
✮ Poliplot otrzymał(a) reputację od motylevskyy. za aktualizację statusu, Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tyd
Droga Administracjo jak mam bana,odbanujcie mnie pod warunkiem ze dacie prawko na tydzien lub wiecej i coś jeszcze Pozdrawiam gorąco