Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Refelek* - oskarżony przez KacperG12


zerowania.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Refelek*

Data i godzina zdarzenia: 13.02.2024r. 21:10-21:15

Pełen opis sytuacji: Zrobiłem pościg i uciekałem SAPD, po czym po czasie około 10-15 minut wjechałem na strefę DM. Wtedy to schowałem się moim pojazdem (Perennial) i zobaczyłem, po chwili, że jeden z SAPD biegnie w moją stronę. Wtedy to też wysiadłem i próbowałem go zgubić, lecz nieskutecznie, gdyż owy Funkcjonariusz zakuł mnie w kajdanki i próbował wyjść ze mną z DM, lecz został zabity przez jednego z graczy przebywającego na strefie DM. Chwilę później zjawił się oskarżony i ponownie jak poprzedni F-usz, zakuł mnie w kajdanki i próbował ze mną uciec poza DM, lecz ponownie został zabity przez gracza, tym razem przez @macqoktóry po paru sekundach zabił również mnie. Wtedy to, napisał Refelek* na /pm iż zostaję wsadzony do więzienia, i próbowałem się dowiedzieć czemu, lecz gracz mi nie odpowiedział dokładnie, a zablokował na /pm oraz później na Discordzie. Po upływie czasu zostałem wsadzony po PID z powodem "Ucieczka przed Police Department, wjazd na strefę bezprawia, celowe zabicie się na niej." lecz z ostatnim powodem się nie zgadzam, na co dowody zostały przedstawione powyżej, a także poniżej. Rozumiem, że w regulaminie może być taki zapis, aczkolwiek SAPD zostało stworzone z myślą pomagania wszystkim graczom, a nie tylko dla jego członkom, czyż nie?

Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://streamable.com/78twmg

[2024-02-13 21:13:18] [Output] : [DM Area] Gracz Refelek* zostaĹ‚ zabity przez gracza macqo. 

[2024-02-13 21:13:22] [Output] : [DM Area] Gracz KacperG12 został zabity przez gracza macqo.
[2024-02-13 21:13:22] [Output] : * Status poszukiwanego został zniesiony.
[2024-02-13 21:13:22] [Output] : ⠠Zostałeś zabity przez gracza macqo. (Respekt -2)
[2024-02-13 21:13:22] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Refelek*.

Ja, KacperG12 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez KacperG12
Dodanie logów z incydentu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Lieutenant Refelek*, San Andreas Police Department.

Wpierw pragnę zaznaczyć, iż wzór jest niepełny... (mimo upomnień w grze, czy też Discordzie).

Gdy wtargnąłeś na strefę bezprawia, po krótce jeden z funkcjonariuszy znalazł Cię i obezwładnił poprzez taser, kolejno został zabity przez innego gracza, a niedługo później ja wkroczyłem na miejsce i zakułem Cię, wynosząc z DM'a. Jednakże, w trakcie wynoszenia Cię, jedna z osób, która również przebywała na strefie bezprawia, skutecznie mi to uniemożliwiła poprzez zabicie mojej osoby, a zgodnie z wewnętrznymi zasadami we frakcji było to wystarczające przewinienie, aby osadzić Cię w więzieniu poprzez PID.

24 minuty temu, KacperG12 napisał:

Wtedy to, napisał Refelek* na /pm iż zostaję wsadzony do więzienia, i próbowałem się dowiedzieć czemu, lecz gracz mi nie odpowiedział dokładnie, a zablokował na /pm oraz później na Discordzie. 

[2024-02-13 21:14:29] [Output] : >> KacperG12 [164]: Już Ci odpowiedziałem, zostałem zabity gdy Cię wynosiłem, byłeś ponadto powalony
[2024-02-13 21:14:45] [Output] : << KacperG12 [164]: Nie moja wina że ktoś ciebie zabił xDDD

Myślę, że powyższe logi są świetnym przykładem tego, że jednak odpowiedzi Ci udzieliłem, lecz to Ty albo ją kompletnie olałeś, lub nie zrozumiałeś. Sądzę, że na następny raz, przed napisaniem skargi warto przejrzeć logi w celu odnalezienia odpowiedzi.

Uważam, że nie mam nic więcej do dodania i wyczerpałem temat do granic możliwości. Zgodnie z tym czekam na decyzję/prośbę o wypowiedź ze strony Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Refelek* napisał:

Lieutenant Refelek*, San Andreas Police Department.

Wpierw pragnę zaznaczyć, iż wzór jest niepełny... (mimo upomnień w grze, czy też Discordzie).

Wzór brałem z ogólnie dostępnego w dziale "skargi", więc nie jest to moja iż ktoś przypadkowo/celowo taki wzór zostawił w tej dziale.

 

7 godzin temu, Refelek* napisał:

Gdy wtargnąłeś na strefę bezprawia, po krótce jeden z funkcjonariuszy znalazł Cię i obezwładnił poprzez taser, kolejno został zabity przez innego gracza, a niedługo później ja wkroczyłem na miejsce i zakułem Cię, wynosząc z DM'a. Jednakże, w trakcie wynoszenia Cię, jedna z osób, która również przebywała na strefie bezprawia, skutecznie mi to uniemożliwiła poprzez zabicie mojej osoby, a zgodnie z wewnętrznymi zasadami we frakcji było to wystarczające przewinienie, aby osadzić Cię w więzieniu poprzez PID.

Niezłe zasady PRO-SAPDowe i ANTYgraczowe, bo przecież ludzie we frakcji nie mogą sobie pozwolić na porażkę, gdyż to uderzy w ich ego;D

 

7 godzin temu, Refelek* napisał:

[2024-02-13 21:14:29] [Output] : >> KacperG12 [164]: Już Ci odpowiedziałem, zostałem zabity gdy Cię wynosiłem, byłeś ponadto powalony
[2024-02-13 21:14:45] [Output] : << KacperG12 [164]: Nie moja wina że ktoś ciebie zabił xDDD

Myślę, że powyższe logi są świetnym przykładem tego, że jednak odpowiedzi Ci udzieliłem, lecz to Ty albo ją kompletnie olałeś, lub nie zrozumiałeś. Sądzę, że na następny raz, przed napisaniem skargi warto przejrzeć logi w celu odnalezienia odpowiedzi.

Być może źle zrozumiałem, lecz dalej to nie zmienia powodu za jaki zostałem wsadzony "za kratki", ponieważ pisze tam iż celowo popełniłem samobójstwo, co nie jest prawdą, ponieważ to GRACZ zabił mnie i dobrze ukazałem to w dowodach powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
2 godziny temu, KacperG12 napisał:

Być może źle zrozumiałem, lecz dalej to nie zmienia powodu za jaki zostałem wsadzony "za kratki", ponieważ pisze tam iż celowo popełniłem samobójstwo, co nie jest prawdą, ponieważ to GRACZ zabił mnie i dobrze ukazałem to w dowodach powyżej.

Powód został zaktualizowany po dwóch minutach na poprawny (bez samobójstwa), a jego zmiana zupełnie nie zmieniła Ci minut do odsiadki, więc nie rozumiem w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Refelek* napisał:

Powód został zaktualizowany po dwóch minutach na poprawny (bez samobójstwa), a jego zmiana zupełnie nie zmieniła Ci minut do odsiadki, więc nie rozumiem w czym problem.

Otóż zmieniła, o dokładnie dwie minuty jak sam nadmieniłeś, być może nie jest to dużo, ale jeżeli gracze będą pobłażać na takim etapie to później przerodzi się to np. w dwie godziny dłuższą odsiadkę, dlatego nie mogę pozwolić na takie zaniedbanie obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
15 minut temu, KacperG12 napisał:

Otóż zmieniła, o dokładnie dwie minuty jak sam nadmieniłeś, być może nie jest to dużo, ale jeżeli gracze będą pobłażać na takim etapie to później przerodzi się to np. w dwie godziny dłuższą odsiadkę, dlatego nie mogę pozwolić na takie zaniedbanie obowiązków.

Dwie godziny dłuższej odsiadki z powodu dwóch minut przeznaczonych na korektę? Niebardzo rozumiem o czym Ty teraz piszesz, nie histeryzuj - powód został zaledwie zmieniony, a Ty mimo wszystko zostałeś osadzony na 240 minut, w obu przypadkach, a błąd w powodzie zauważyłem od razu, więc w tak niedługim czasie też go skorygowałem na poprawny, zgodnie z wewnętrznymi zasadami. Równie dobrze te dwie minuty dłużej mogłem podliczać Ci mandat - na jedno by wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Refelek* napisał:

Dwie godziny dłuższej odsiadki z powodu dwóch minut przeznaczonych na korektę? Niebardzo rozumiem o czym Ty teraz piszesz, nie histeryzuj - powód został zaledwie zmieniony, a Ty mimo wszystko zostałeś osadzony na 240 minut, w obu przypadkach, a błąd w powodzie zauważyłem od razu, więc w tak niedługim czasie też go skorygowałem na poprawny, zgodnie z wewnętrznymi zasadami. Równie dobrze te dwie minuty dłużej mogłem podliczać Ci mandat - na jedno by wyszło.

NAPISAŁEM, ŻE JEŻELI NA POCZĄTKU BĘDZIEMY POZWALAĆ NA POBŁAŻANIE SAPD ABY WSADZALI DO WIĘZIENIA KILKA RAZY PRZEZ "POMYŁKĘ" TO PÓŹNIEJ MOGĄ TO WYKORZYSTAĆ I CELOWO DAWAĆ KARY KILKA RAZY BEZ POWODU GRACZOM (Sory za Caps). Być może tak sobie mówisz, że w obu przypadkach odsiedziałem 240 minut oraz mówisz, że mógłbyś podliczać w minuty dłużej mandat, aczkolwiek gdybyś przez dłuższy czas nie ruszał się, to bym zawiadomił administrację o potencjalnym omijaniu AFK (s2). Dodam też, że jeżeli zajmujesz tak ważną funkcję to nie powinieneś popełniać błędów (jeżeli inaczej uważasz to poprostu sprawdzaj kilka razy co "klikasz") Również nie życzę sobie, aby ktoś mimo wszystko obcy kogo nie znam mówił mi, żebym "nie histeryzował", gdyż mógłbym tak samo tobie odpowiedzieć lub coś innego w stylu "zetnij włosy" (nie obrażam jak coś za wygląd itp, poprostu taki przykład przyszedł mi do głowy). Na koniec dodam, abyś nie mówił swoim kolegom z frakcji, aby dodawali reakcje pod moimi wypowiedziami, gdyż tego również sobie nie życzę.

Edytowane przez KacperG12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
Godzinę temu, KacperG12 napisał:

NAPISAŁEM, ŻE JEŻELI NA POCZĄTKU BĘDZIEMY POZWALAĆ NA POBŁAŻANIE SAPD ABY WSADZALI DO WIĘZIENIA KILKA RAZY PRZEZ "POMYŁKĘ" TO PÓŹNIEJ MOGĄ TO WYKORZYSTAĆ I CELOWO DAWAĆ KARY KILKA RAZY BEZ POWODU GRACZOM (Sory za Caps).

No tak, teorie spiskowe... wsadzanie niewinnych graczy do więzienia bez powodu. Dla sprostowania, Executive Staff ma nad tym kontrolę i wiedzą co robią Officerowie.

Godzinę temu, KacperG12 napisał:

Być może tak sobie mówisz, że w obu przypadkach odsiedziałem 240 minut oraz mówisz, że mógłbyś podliczać w minuty dłużej mandat, aczkolwiek gdybyś przez dłuższy czas nie ruszał się, to bym zawiadomił administrację o potencjalnym omijaniu AFK (s2). 

"Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada."

Godzinę temu, KacperG12 napisał:

Dodam też, że jeżeli zajmujesz tak ważną funkcję to nie powinieneś popełniać błędów (jeżeli inaczej uważasz to poprostu sprawdzaj kilka razy co "klikasz")

Skoro tak uważasz, być może. Jednakże, zdaje się, że w takich kwestiach powinna mnie pouczać "góra" frakcji, a nie Ty.

Godzinę temu, KacperG12 napisał:

Również nie życzę sobie, aby ktoś mimo wszystko obcy kogo nie znam mówił mi, żebym "nie histeryzował", gdyż mógłbym tak samo tobie odpowiedzieć lub coś innego w stylu "zetnij włosy" (nie obrażam jak coś za wygląd itp, poprostu taki przykład przyszedł mi do głowy). Na koniec dodam, abyś nie mówił swoim kolegom z frakcji, aby dodawali reakcje pod moimi wypowiedziami, gdyż tego również sobie nie życzę.

Cóż, dwie minuty różnicy to zasadniczo nic, jednakże jeśli dla ciebie jest to aż tak cenne, zgodnie z taryfikatorem więziennym jestem w stanie oddać ci 200 PLN za "stracony" czas w oczekiwaniu na korektę powodu. Na reakcje ja żadnego wpływu nie mam, sam sobie na nie zapracowałeś, więc może pora spojrzeć na siebie, a nie oskarżać wszystkich innych jak leci, bo tak ci sie wydaje, nie mając do tego żadnej podstawy.

Podsumowując, nie zamierzam się tutaj więcej wypowiadać, gdyż uważam, że nie ma to większego sensu, mimo prób wyjaśnień, oskarżający nawet nie próbuje ich przyjąć, a ponadto oskarża o czynności bez żadnych podstaw. Tym samym oczekuję na werdykt/prośbę o wypowiedzenie się ze strony Executive Staff.

Edytowane przez Refelek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Refelek* napisał:

No tak, teorie spiskowe... wsadzanie niewinnych graczy do więzienia bez powodu. Dla sprostowania, Executive Staff ma nad tym kontrolę i wiedzą co robią Officerowie.

To że jakaś osoba z rangą "Executive" czy jakąkolwiek inną, to nie znaczy, że nie może np. nadużywać swojej rangi aby przykładowo pomóc swojemu znajomemu (uwierz mi, już niejednokrotnie zdarzały mi się takie sytuacje, więc nie jest to napewno 1 raz).

 

33 minuty temu, Refelek* napisał:

"Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada."

Rozumiem, że mówisz o swoim zachowaniu, czyli wsadzeniu mnie do więzienia mimo, iż TO NIE JA "się zabiłem" lecz gracz @macqo (Z góry dziękuje za wpakowanie mnie na 4h do więzienia :*)

34 minuty temu, Refelek* napisał:

Skoro tak uważasz, być może. Jednakże, zdaje się, że w takich kwestiach powinna mnie pouczać "góra" frakcji, a nie Ty.

"Góra" frakcji CZASAMI "poucza" w taki sposób, że tylko pisemnie jest napisane aby tak więcej nie robić a praktyce to i tak nic nie zmienia.

 

Godzinę temu, Refelek* napisał:

Cóż, dwie minuty różnicy to zasadniczo nic, jednakże jeśli dla ciebie jest to aż tak cenne, zgodnie z taryfikatorem więziennym jestem w stanie oddać ci 200 PLN za "stracony" czas w oczekiwaniu na korektę powodu. Na reakcje ja żadnego wpływu nie mam, sam sobie na nie zapracowałeś, więc może pora spojrzeć na siebie, a nie oskarżać wszystkich innych jak leci, bo tak ci sie wydaje, nie mając do tego żadnej podstawy.

Nie potrzebuję twoich 200pln, tylko chcę wyjaśnić DLACZEGO ZOSTAŁEM WSADZONY DO WIĘZIENIA SKORO SAPD MNIE NIE ZŁAPAŁO I NIE UMIEŚCIŁO W RADIOWOZIE LECZ ZNALAZŁO DROGĘ NA SKRÓTY. Nadmienię też, iż z conajmniej 2 członkami frakcji SAPD miałem spięcia, m.in. też z twoim "kolegą/przyjacielem" (nie wiem na jakim poziomie jest wasza znajomość prywatnie) K4fulsky* więc też to umieszczenie mnie w więzieniu mogło mieć prywatny aspekt.

Godzinę temu, Refelek* napisał:

Podsumowując, nie zamierzam się tutaj więcej wypowiadać, gdyż uważam, że nie ma to większego sensu, mimo prób wyjaśnień, oskarżający nawet nie próbuje ich przyjąć, a ponadto oskarża o czynności bez żadnych podstaw. Tym samym oczekuję na werdykt/prośbę o wypowiedzenie się ze strony Executive Staff.

Właśnie chciałem dokładnie z tobą porozmawiać, abyś mi dokładniej wyjaśnił, lecz zablokowałeś mnie na wszystkich dostępnych metodach komunikacji i nie raczyłeś nawet odblokować pomimo kilku reportów do adm. Nie oskarżam o czynności bez żadnych podstaw, gdyż przedstawiłem dowody powyżej i jeżeli chcecie działać jak Policja w prawdziwym życiu, to zobaczcie sobie, czy np. Polska Policja lub USA (Bo na niej jest największe wzorowanie się SAPD) czy jakakolwiek inna Policja z innego państwa posiada taką technologię i wsadza do więzienia podejrzanego, gdy tego nie ma w areszcie i nie jest zatrzymany, czy tak samo jak SAPD na 4life wsadza przestępców klikając/wpisując kilka skrótów, bo z tego co wiem to NIGDZIE na świecie nie ma takiej metody doprowadzania przestępców do wymiaru sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin