Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Pożar w samym centrum Las Venturas!


EMGies
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witam! Z tej strony Młodszy Redaktor EMGies z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej relacji z pożaru, praktycznie w samym centrum Las Venturas!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

WGYpTwG.gif

W dniu 15.02.2024, w godzinach wieczornych zauważyłem w nawigacji, w praktycznie samym centrum Las Venturas zgłoszenie w utrudnieniach w ruchu. Postanowiłem, że przejadę się na miejsce zdarzenia, sprawdzić co się dzieje, oraz ewentualnie je zrelacjonować. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, jedyne co zobaczyłem to zabezpieczone miejsce zdarzenia przez pracownika San Andreas Road Assistance. Praktycznie chwilę po tym, jak do niego podszedłem, zauważyłem wjeżdżające zastępy frakcji San Andreas Fire Department na miejsce. Przeprowadziłem wywiad z pracownikami obu tych frakcji!

EpLqpRK.png

Krótki wywiad z Adeptem @MICHULAS z San Andreas Road Assistance

E - EMGies
M - MICHULAS

E: Witam, Młodszy Redaktor EMGies z Redakcji 4Life News. Mogę zadać kilka pytań?
M: Witam, z tej strony Adept MICHULAS z San Andreas Road Assistance. Tak, oczywiście.

E: Rozumiem, że to pan napotkał pożar?
M: Dokładnie tak było, jadę sobie spokojnie i zauważyłem dość rozległy pożar.

E: Rozumiem. Całe szczęście, że pan szybko i sprawnie zareagował. Nie wiadomo ile to by się paliło i co by się stało!
M: No całe szczęście, bo jeszcze pożar mógłby się rozprzestrzenić.

E: Dobra, wszystko co chciałem wiedzieć od Pana, to wiem. Dziękuje, życzę miłej służby!
M: Dziękuje, miłego!

jnSEr7b.gif

Krótki wywiad z Strażakiem Elewem @Majkelsonn z San Andreas Fire Department.

E - EMGIES
M - Majkelsonn
B - bartek9182, przez okno wozu strażackieg

E: Witam, Młodszy Redaktor EMGies z Redakcji 4Life News. Mogę zadać pare pytań?
M: Witam, Strażak Elew Majkelsonn.

E: Rozumiem, z tego co słyszałem, to pracownik San Andreas Road Assistance wezwał was na miejsce, tak?
M: Dokładnie, tak było.

E: Mhm, jego reakcja była dość szybka, myśli Pan, czy pożar zdążył się już rozprzestrzenić czy był to dopiero początek?
M: Myślę, że był to początek, ponieważ pożar nie rozprzestrzenił się na większą skalę tego pięknego żywopłotu. Jak widzimy, jest on dość długi a obok są drzewa.

M: Dobra, musimy lecieć...
E: Proszę! Ostatnie pytanie z mojej strony: Czy pożar sprawił wam jakieś problemy, czy można go nazwać takim małym, wręcz rutynowym?
M: Proszę pana, rutyna.
B: Jak to mówimy, LSN, tłumica i gasimy!

4jwANrT.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

WpYRWSX.png

Autoryzował: @Blender.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin