Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Umefor - Oskarżony przez macqo


macqo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @umefor 

Data i godzina zdarzenia: 18.02.2024 18:30:15

Pełen opis sytuacji: byłem na dm i mnie złapali wszystko się zgadza i do ostrzału się przyznam oraz przetrzymywanie radiolki, ale problem pojawia się gdy dostałem utrudnianie pracy SAPD. Chciałbym wiedzieć za co to dostałem z odrazu zaznaczyłem że RP nie robie bo nie mam takiego obowiązku co nawet potwierdził mi support  [2024-02-18 18:21:44] [Output] : macqo [135]: dobra rp napewno nie robie, [2024-02-18 18:22:29] [Output] : macqo [135]: daj przez pid , [2024-02-18 18:23:49] [Output] : macqo [135]: a ide kolacje jesc nie robie rp to daj za ostrzal i tyle. 

Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2024-02-18 18:30:15] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza umefor.
[2024-02-18 18:30:15] [Output] : Ⓘ Powód: ostrzal PD, przetrzymywanie radiowozu, utrudnianie pracy SAPD.
[2024-02-18 18:30:15] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 75 minut/y.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

 Na samym starcie nie rozumiem dlaczego drugi raz mam Ci pisać to samo tutaj co w grze.

Po wyciągnięciu Ciebie ze strefy bezprawia, poprosiłem Cię o dokument by ustalić twoja tożsamość, Ty natomiast stwierdziłeś, że mi go nie okażesz bo nie chce Ci się odgrywać RP.

Podsumowując, utrudniłałeś pracę departamentu w taki sposób, że po pierwsze, przetrzymywałeś radiowóz na strefie bezprawia który musieliśmy odbijać, dwa nie współpracowałeś w kwestii ustalenia twojej tożsamości. 

Z poważaniem, Detective II AdiSss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, AdiSss napisał:

Witaj,

 

 Na samym starcie nie rozumiem dlaczego drugi raz mam Ci pisać to samo tutaj co w grze.

Po wyciągnięciu Ciebie ze strefy bezprawia, poprosiłem Cię o dokument by ustalić twoja tożsamość, Ty natomiast stwierdziłeś, że mi go nie okażesz bo nie chce Ci się odgrywać RP.

Podsumowując, utrudniłałeś pracę departamentu w taki sposób, że po pierwsze, przetrzymywałeś radiowóz na strefie bezprawia który musieliśmy odbijać, dwa nie współpracowałeś w kwestii ustalenia twojej tożsamości. 

Z poważaniem, Detective II AdiSss.

Ja nie mam obowiązku odgrywać z wami RP więc dlaczego mam mieć za to dodatkowe 20min w jailu? Za odbijanie radiowozu mam osobno karę policzoną to nie wiem co to za niepotrzebne powiązanie. Utrudnianie pracy PD rozumiem, że przeszkadzam wam w jakiś akcjach RP a nie w takiej sytuacji, że tylko ty odgrywasz sobie RP, które z resztą odegrałeś sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, nie masz obowiązku odgrywać z nami RP.
Nie masz też obowiązku wjeżdżać na strefę bezprawia i oddawać strzałów w naszym kierunku, musisz jednak pamiętać, że gdy decydujesz się na to, po schwytaniu grasz na naszych zasadach i gdy proszę Cię o dokument ty powinieneś mi taki okazać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AdiSss napisał:

Owszem, nie masz obowiązku odgrywać z nami RP.
Nie masz też obowiązku wjeżdżać na strefę bezprawia i oddawać strzałów w naszym kierunku, musisz jednak pamiętać, że gdy decydujesz się na to, po schwytaniu grasz na naszych zasadach i gdy proszę Cię o dokument ty powinieneś mi taki okazać. 

No ale pokazanie wam dokumentu to już jest odgrywanie RP. Tak samo wy nie musieliście wjeżdżać na to dm. A gdzie są ustalane te wasze zasady gry na DM? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak współpracy z funkcjonariuszem równa się Utrudnianiem pracy SAPD. Utrudniasz mu pracę, ponieważ wystarczyło podać dokumenty i sprawa by się zakończyła w 30 sekund, a tak trwała ona o wiele dłużej. Na dodatek przetrzymywanie radiowozu na strefie DM również równa się utrudnianiu pracy SAPD, więc można to podpiąć pod jedno.

Podsumowując skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin