Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Zastępcą Właściciela 4Wars - poznajcie kondu32!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Cześć! Z tej strony Młodszy Redakto@nofear- z Redakcji 4Life News. Zapraszam was na dzisiejszy wywiad z @kondu32!

5D4B3bb.png

sOEvyAa.png

5D4B3bb.png

N - nofear
K -kondu32

5D4B3bb.png

N - Cześć! Z tej strony Młodszy Redaktor nofear- z Redakcji 4Life News. Czy jesteś chętny udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań?
K - Hej, jasne, że tak

N - Świetnie! W takim razie na sam początek opowiedz coś o sobie.
K - Nazywam się Konrad i pochodzę z Tarnowa. W tym roku będę miał 17 lat i aktualnie uczęszczam do 2 klasy szkoły branżowej 1 stopnia na profilu Mechanika Pojazdów Samochodowych. Lubię uprawiać sporty takie jak piłka nożna czy siatkówka i bardzo się tym interesuje. Moją ulubioną drużyną piłkarską jest FC Barcelona z Hiszpanii.

N - Super! Starasz się rozwijać w dziedzinie sportu? Grasz w jakimś klubie czy robisz to dla zabawy?
K - Nie, nigdy nie myślałem, żeby grać profesjonalnie w piłkę, co wiążę się z tym, że nie gram aktualnie w żadnym klubie. Jednakże miałem propozycję dołączenia do miejscowego klubu, lecz odmówiłem. Sport to głównie dla mnie zabawa, która sprawia mi przyjemność.

N - Rozumiem. Co lubisz robić w wolnym czasie?
K - Lubię grać w gry komputerowe, ostatnio bardzo często można zobaczyć, iż grywam na serwerze, oraz w inne gry typu CS 2, Fortnite czy Rocket League. Poza tym uwielbiam jeździć na quadzie i słuchać muzyki, moim zdaniem są to formy odstresowania się od wszystkich napotkanych problemów.

N - Czy lubisz podróżować? Gdzie najbardziej chciałbyś pojechać?
K - Lubię podróżować, można się wtedy zrelaksować i na chwilę przestać myśleć o niektórych sprawach. Aktualnie nie nie mam pomysłu, gdzie chciałbym pojechać, ale myślę, że chyba nad morze, ponieważ uwielbiam wodę i można się tam super wyciszyć.

N - Gdzie widzisz siebie za parę lat? Jakie jest twoje największe marzenie do spełnienia?
K - Widzę się w profilu, na którym aktualnie się uczę, czyli Mechanik pojazdów samochodowych. W przyszłości chciałbym otworzyć swój własny warsztat, z tym wiążę moją karierę życiową.

5D4B3bb.png

i5ywC3f.jpg

5D4B3bb.png

N - Dobrze, przejdziemy zatem do serwera. Masz przegrane ponad 3500h. W poprzednim wywiadzie napisałeś, że nie żałujesz spędzonego czasu, ale czy coś się teraz zmieniło w tej kwestii?
K - Absolutnie nie, cały czas chce grać na serwerze, nie żałując przy tym ani trochę czasu tutaj spędzonego. W ostatnich dniach spędzam go na serwerze coraz więcej.

N - Jaki majątek udało Ci się uzbierać przez 3553h na serwerze?
K - Mój majątek może wydawać się mały, jeśli chodzi o pojazdy, bo mam głównie auta, które robiłem sam jako "projekty". Aktualnie posiadam ogromną bazę w Centrum Las Venturas przysłowiowe G2, na którym stacjonuje z moją organizacją. Myśle, że jest w granicach 4kk.

N - Jesteś założycielem organizacji Los Santos Kings. Czy od początku gry na serwerze miałeś w planach ją założyć, czy wyszło to raczej spontanicznie?
K - Nie, założenie organizacji nie było moim celem od początku gry, ponieważ wiedziałem, że na początku może mnie na to zwyczajnie nie stać i nie zdołam tego utrzymać. Gdy już rozwinąłem swoje skrzydła w poprzedniej organizacji, w której byłem blisko prawie 3 lata w zarządzie, wraz z kolegą spontanicznie wpadliśmy, aby zrobić własną organizację, aby nie być uzależnionym od innych.

N - Jak wyglądała droga do założenia organizacji? Ile majątku musiałeś przeznaczyć?
K - Droga do założenia na początku wydawała mi się trudna i miałem wrażenie, że może to nie wypalić. Jednakże moi bliscy znajomi serwerowi strasznie pomogli rozwinąć organizacje do takiego stopnia, że w przeciągu 2/3miesięcy od jej założenia stała się ona największą na serwerze pod względem członków. Aby organizacja powstała musiałem sprzedać swój wymarzony pojazd marki Rancher Long w celu zakupu bazy oraz stworzenia organizacji. Jest to kwota blisko 3.2 miliona.

N - Niesamowite poświęcenie. Czyli można rozumieć, że jesteś zadowolony, z tego, jak organizacja rozwinęła się na serwerze?
K - Jak najbardziej, jestem dumny z osób, które pomogły ją tak rozwinąć, ponieważ nie tylko zarząd przyczynił się do jej rozwoju, ale i również super członkowie.

N - Znajdujesz się w biznesie 4Wars. Od kiedy w tym biznesie jesteś, od kiedy jesteś Zastępcą Właściciela i co należy aktualnie do twoich obowiązków?
K - W biznesie jestem już od 2 lat, ponieważ dołączyłem do 4Wars dokładnie 04.02.2022, było to moje drugie dołączenie do 4wars. Za 1 razem udało mi się dostać w październiku 2021 roku, lecz z powodu otrzymania bana zostałem stamtąd wydalony. Zastępcą właściciela jestem od 16 Listopada 2023 roku, obejmując stanowisko V-lidera biznesu. Do moich obowiązków należy tworzenie akcji Role Play, w które angażuję najczęściej większość frakcji. Są to tak zwane „Manewry Frakcyjne". Poza tym jestem odpowiedzialny za tworzenie tak zwanych Wojen, w których każdy gracz może brać udział. Jestem tam osobą dowodzącą i muszę pilnować całego Eventu podczas jego trwania. Obowiązków jest oczywiście więcej, ale podałem te najważniejsze.

N - Czy jest coś, co chciałbyś jeszcze osiągnąć na serwerze? Może dołączyć do jakiejś frakcji lub dołączyć do ekipy serwera?
K - Chciałbym rozwinąć samego siebie, biznes, jak i moją organizację. Temat frakcji, nie zamierzam w najbliższym czasie dołączać do żadnej frakcji, byłem już w 3, aczkolwiek nie jest to dla mnie. Ekipa serwera również mnie nie kręci, choć większość osób chce, abym dołączył do Administracji.

N - Dobrze. Na dzisiaj to tyle. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
K - Tak, chciałbym pozdrowić @_-YOSHI-_ @Likoss123 @nfy. @betssiowca @DarkQueen @solty @XKrakroX @maniu202 @kzedo @Sheeker @ItsTobiasz @Pamefloxe @ddawid @Lumbago @Wr77zeR* @XQward @Reksio* @Aza* @Byialy* @Linshi, całą moją organizację Los Santos Kings, biznes 4Wars i rzecz jasna ciebie.

N - Dziękuję za udzielenie wywiadu i poświęcony czas!
K - Również dzięki.

5D4B3bb.png

STpAEOw.gif

5D4B3bb.png

Dziękuję za przeczytanie wywiadu. Wyczekujcie następnych materiałów!

MPiitG0.png

Autoryzował: @Mlonskyy

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin