Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Moderatorem Fepher


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Cześć, z tej strony Redaktor @Hexylo* z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Moderatorem @Fepher.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

SLxKiIG.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H - Hexylo*

F - Fepher

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H: Cześć! Z tej strony Redaktor Hexylo* z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań?
F:  Hej! Chętnie odpowiem.

H:  Świetnie! Zatem ruszamy. Na początek opowiesz coś o sobie?
F:  Nazywam się Karol, mam 18 lat. Mieszkam w miejscowości mało oddalonej od Krakowa, w województwie małopolskim. Uczęszczam do szkoły o kierunku technik programista. Interesuje się motoryzacją oraz programowaniem. W przyszłości myślę nad połączeniem obu zainteresowań w pracy, ale to czas pokaże, co z tego wyjdzie.

H: Jak trafiłeś na serwer, jaka była tego historia?
F: Ogólnie swoją karierę w grze GTA rozpocząłem od SAMP. Tam rozwijałem swoją wiedzę o tej grze i możliwościach, jednakże z czasem SAMP za bardzo się nie rozwijał i serwery, na których grałem, zaczęły kończyć swój żywot. O serwerze 4Life słyszałem już gdzieś, grając na SAMP i od czasu do czasu zacząłem tak grać wieczorami aż pewnego razu, zdecydowałem się przenieść na lepiej zbudowaną platformę, jaką jest MTA i tak oto wybrałem 4Life gdzieś już, rozumiałem sporo rzeczy. Początki nie były jakieś ciężkie, szybko zrozumiałem zasady rozgrywki tu panujące i zacząłem się do nich stosować.

H:  Posiadasz przegrane 3174 godzin, czy żałujesz, że spędziłeś aż tyle na serwerze?
F:  Zdecydowanie nie, poznałem tu sporo osób, przy których te godziny mijały z przyjemnością.

H:  Czy byłeś kiedyś w jakiejś frakcji lub planujesz iść do jakiejś?
F:  Z samego początku swojej rozgrywki należałem do frakcji SAPD, gdzie byłem na stanowisku Detective I. Po prawie roku w SAPD zdecydowałem się zmienić frakcje i trafiło na TSA, gdzie również spędziłem prawie rok. Po odejściu z TSA ze stanowiska Starszego Przewoźnika pozostałem jako bezrobotny na serwerze. Od niedawna myślę o powrocie w struktury SAPD, aby powspominać tamte czasy.

H:  Jaka według ciebie jest najlepsza frakcja na serwerze i dlaczego?
F: Myśle, że jedną z lepszych frakcji jest SAPD. Jest to frakcja, w której tak naprawdę nie ma nudy, sporo się dzieje i czasami nie ma nawet chwili przerwy. Dosyć mocno jest tam rozbudowana rozgrywka, gdzie tak naprawdę dla każdego coś się znajdzie.

H: Należysz do biznesu 4Life Cinema Center. Opowiesz coś więcej o biznesie?
F:  Od niedawna zajmuję stanowisko dyrektora w Cinema Center. Dostałem się tam poprzez rekrutacje na stanowisko zarządowe. Zdecydowałem się, że chce spróbować czegoś nowego i padła decyzja na napisanie podania. Cinema Center ma za zadanie dawać rozrywkę graczom 4Life - wraz z całym biznesem staramy się dawać rozrywkę w postaci tworzenia seansów i większych wydarzeń filmowych, na których każdy znajdzie coś dla siebie ciekawego.

H: Kiedy dostałeś się na rangę support? Jak wyglądały twoje początki na randze, że aż tak wysoko awansowałeś?
F: Do grona administracji serwera dostałem się, prawie 2 lata temu, a dokładniej 6 marca 2022. Początki nie były jakieś super, z samego początku na randze Support otrzymałem dwie zawieszki. Z biegiem czasu załapałem wszystko i zacząłem powoli się rozwijać do przodu w administracji. Po ponad roku do swojej historii w gronie administracyjnym mogłem wpisać awans na moderatora i administratora.

H: Opowiedziałbyś naszym czytelnikom, jakie masz obowiązki na randze moderator?
F: Będąc w gronie administracji mam sporo obowiązków, głównym obowiązkiem na randze jest niesienie pomocy graczom na serwerze, jak tylko potrafię. Dodatkowo zajmuje się na forum działem nieruchomości.

H:  Jakie masz relacje z innymi członkami ekipy serwerowej?
F:  Myślę, że relacje moje z innymi członkami ekipy serwerowej są w miarę dobre. Nie mamy jakiś spin ani kłótni, chyba że o czymś nie wiem.

H: Byłeś na randze administratora, co się stało, że zostałeś zdegradowany na rangę moderatora?
F: Za bardzo nie ma czym się chwalić, popełniłem kilka błędów, które uświadomiły administracje RCON, że nie byłem odpowiedzialny na rangę administrator. Z początku nie rozumiałem swojej winy i nie zgadzałem się z degradacją, ale z biegiem czasu zrozumiałem swoje błędy, za które mi głupio i żałuje, że je popełniłem.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

x1Hqe6w.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H: Planowałeś kiedyś odejście z rangi lub serwera?
F:  Były momenty w któryś myślałem nad odejściem z serwera i rangi, ale tak samo szybko, jak przyszły te pomysły tak samo znikły. Każdy z nas czasami czuje wypalenie oraz poczucie znudzenia się czymś, różne kroki wtedy się podejmuję. Ja zdecydowanie jak czuje takie wypalenie albo znudzenie to daje sobie chwilę przerwy, ale nie podejmuję kroków w stronę odejścia itp.

H: Czy masz wrogów na serwerze, jeżeli tak to z jakiego powodu?
F: Na pewno są jacyś wrogowie mojej osoby. Powodów może być sporo, w ciągu tylu lat mogłem nadepnąć komuś na piętę. Będąc w administracji łatwo zdobyć wrogów z powodu nadania kary.

H: Grasz w jakieś inne gry oprócz MTA?
F: Ostatnio grywam w Counter Strike 2, UFC 5, Euro Truck Simulator 2 i Forza Horizon 5.

H: Co byś zmienił/dodał na serwerze?
F: Może by tak rozwinąć tuning mechaniczny o jakieś nowe części tuningowe silnika albo o jakieś wgrywania softów do aut. Ewentualnie dalsze rozwijanie tuningów wizualnych kolejnych aut na serwerze chętnie bym zobaczył.

H: Dlaczego akurat 4Life?
F: Zachęcił mnie w tamtych czasach swoją nowoczesnością oraz możliwościami, których wtedy nie widziałem na SAMP. Inne serwery nie przyciągały do mnie takiej uwagi, odkąd zauważyłem rozgrywkę na serwerze 4Life.

H:  Jakie są Twoje mocne i słabe strony?
F: Do mocnej strony zaliczyłbym m.in. chęć pomagania, kreatywność, kulturę, humor oraz chłodne myślenie nad podejmowanymi decyzjami. Do tej słabszej strony zaliczyłbym lekkie lenistwo.

H: Oglądasz filmy lub seriale, jeżeli tak masz jakieś ulubione tytuły?
F: Od dłuższego czasu częściej oglądam seriale. Niedawno skończyłem oglądać serial „Top Boy” oraz „Flash”, a teraz jestem w momencie oglądania serialu „The Rookie”, który ostatnio został dodany na Netflix. Wszystkie podane tytuły seriale osobiście polecam każdemu.

H:  Jeżeli miałbyś dostać milion złotych na już, co robisz?
F:  W obecnych czasach zainwestowałbym te pieniądze w nieruchomości, przez co mogę zwiększyć ilość pieniędzy kilkukrotnie.

H:  Masz jakąś cechę, która denerwuje cię w innych osobach?
F: W ludziach nie lubię arogancji i bezczelności. Podczas bycia członkiem administracji próbując pomóc graczom, zauważamy u nich czasami arogancje i bezczelność co nie jest miłe, gdy ktoś stara im się pomóc.

H:  Czym zajmujesz się w życiu codziennym?
F:  Jak wspomniałem wyżej, na co dzień uczęszczam do technikum. Co jakiś czas podejmuje się jakichś prac, ale z różnych powodów przerywam prace, przykładowo w celu edukacji.

H:  To już na tyle z moich pytań. Dziękuję, że znalazłeś czas na wywiad, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
F: Tak, chciałbym pozdrowić @.franz@AngelOfDeath@DeltaRon@Pavi,  @RIPSONx@|NT|TrondoZPL,  @Virlaen.,  @spokomichas@PolakoVskY*,  @MateuszXQ,  @IwanMaster,  @Halloween,  @LuKi16,  @EloBenc6969,  @erorek. oraz resztę grona administracyjnego, członków organizacji Olimp i pracowników biznesu Cinema Center.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

AJvjV3d.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Dziękuje za przeczytanie wywiadu, jeżeli przeczytaliście cały materiał zostawcie coś po sobie. :4l:

 

0nhF3yD.png

Autoryzował: @MateuszXQ

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin