Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Pikachuuu*, DawiSS* - oskarżony przez bartek9182


bartek9182
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagany tytuł wątku:
Skarga na Pikachuuu* DawiSS* - oskarżony przez bartek9182

Wymagana treść wątku: skarga na funkcjonariuszy

    Nick funkcjonariusza: Pikachuuu* DawiSS*
    Data i godzina zdarzenia: 21:15 23.02.2024
    Pełen opis sytuacji: Wyjechałem z drogi dwupasmowej na drogę dwupasmową w LS Commerce, przyspieszyłem po czym funkcjonariusze Pikachuuu* i DawiSS* zaczeli mnie gonić, zatrzymałem się do kontroli, po długiej rozmowie i wypocinach kadeta napisał mi mandat w którym było zawarte "Stwarzanie zagrożenie w ruchu lądowym" i "wymuszenie pierszeństwa" i "przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym", Stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym, PROSZĘ POKAZAĆ MI gdzie takie coś zrobiłem, bo ja wyjechałem i przyspieszyłem do 150 jak strzelił altem, następnie wymuszenie pierszeństwa, no nie wiem gdzie ja to wymusiłem, z małą prędkością dołaczyłem się do ruchu gdzie nawet ta radiolka wasza nie nadjeżdżała. Kolejny punkt to przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, z czym się zgodzę bo przekroczyłem prędkość o 30, ponieważ na tych drogach obowiązuje ograniczenie 120 a nie 80 a policzyli mi ze przekroczyłem o 70. Może się akurat tutaj mylę ale tego wymuszenia i stwarzania zagrożenia to jest zwykłe nabijanie mandatu nowemu graczowi. Chce jeszcze zaznaczyć że jestem graczem który nie ma nawet 100 godzin, 30 pkt karnych a stosowałem się do wszystkich waszych poleceń.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Hd6wET9

 


Ja, bartek9182 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant I DawiSS* - Police Deparment.

Nakazaliśmy Ci się zatrzymać podczas gdy na dwupasmówce Commerce, LS przekraczałeś prędkość, ty po chwili zjechałeś z dwupasmówki w kierunku Verdant Bluffs i tym samym wymusiłeś pierwszeństwo kurierowi przez co i spowodowałeś kolizję, powody te więc znalazły się także w twoim mandacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DawiSS* napisał:

Uszanowanie, Sergeant I DawiSS* - Police Deparment.

Nakazaliśmy Ci się zatrzymać podczas gdy na dwupasmówce Commerce, LS przekraczałeś prędkość, ty po chwili zjechałeś z dwupasmówki w kierunku Verdant Bluffs i tym samym wymusiłeś pierwszeństwo kurierowi przez co i spowodowałeś kolizję, powody te więc znalazły się także w twoim mandacie.

Nakazaliśmy Ci się zatrzymać podczas gdy na dwupasmówce Commerce, LS przekraczałeś prędkość, - Tak to prawda, ja podjechałem kawałek, zjechałem na krawężnik, uderzyły we mnie 2 inne samochody w tym kurierka i jakies auto, po czym odjechałem i pojechałem na redakcje żeby nie stwarzać zagrożenia na drodze i żeby nikt nie miał problemu z przejazdem.

ty po chwili zjechałeś z dwupasmówki w kierunku Verdant Bluffs i tym samym wymusiłeś pierwszeństwo kurierowi przez co i spowodowałeś kolizję - Chcę to zobaczyć bo Z MOJEJ perspektywy wyglądało to tak że wjechałem na dwupasmówke, ty mi kazałeś się zatrzymać ja się zatrzymałem i WE MNIE UDERZYŁA kurierka i jakieś auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Cadet Pikachuuu* - Police Department

Nakazaliśmy ci zatrzymać się na drodze dwupasmowej z ograniczeniem prędkości do 120km/h, jechałeś w stronę Verdant Bluffs z prędkością 150km/h. W momencie kiedy nakazaliśmy ci się zatrzymać zjechałeś na chwilę na pobocze po czym odjechałeś i wyjechałeś na drogę Verdant Bluffs z ograniczeniem do 80km/h, przez co zajechałeś drogę kurierowi, z drugiej strony jechał kolejny pojazd przez co wjeżdżając na tą drogę z prędkością około 90km/h i wchodząc w zakręt delikatnie bokiem wymusiłeś pierwszeństwo kurierowi oraz stworzyłeś zagrożenie dla obu pojazdów. Co do kwoty i powodu mandatu pomimo tego, że droga miała ograniczenie do 120km/h to wciąż dookoła niej były dość gęste zabudowania.

 

Edytowane przez Pikachuuu*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pikachuuu* napisał:

Witam, Cadet Pikachuuu* - Police Department

Nakazaliśmy ci zatrzymać się na drodze dwupasmowej z ograniczeniem prędkości do 120km/h, jechałeś w stronę Verdant Bluffs z prędkością 150km/h. W momencie kiedy nakazaliśmy ci się zatrzymać zjechałeś na chwilę na pobocze po czym odjechałeś i wyjechałeś na drogę Verdant Bluffs z ograniczeniem do 80km/h, przez co zajechałeś drogę kurierowi, z drugiej strony jechał kolejny pojazd przez co wjeżdżając na tą drogę z prędkością około 90km/h i wchodząc w zakręt delikatnie bokiem wymusiłeś pierwszeństwo kurierowi oraz stworzyłeś zagrożenie dla obu pojazdów. Co do kwoty i powodu mandatu pomimo tego, że droga miała ograniczenie do 120km/h to wciąż dookoła niej były dość gęste zabudowania.

 

Dlaczego kłamiesz? Wyjechałem z drogi dwupasmowej na dwupasmową w kierunku Verdant Bluffs, wy zaczeliście mnie gonić, za mną albo obok mnie jechała kurierka, ja się zatrzymałem do kontroli a ona we mnie uderzyła potem inne auto, poczekałem aż przejadą i stwierdziłem że nie jest to dobre miejsce do kontroli i pojechałem dalej, skręciłem i zatrzymałem się na redakcji nie wymuszając żadnego pierwszeństwa, masz powtórke to daj i pokaż i to udowodnij a nie rzucasz słowa na wiatr i wystawiasz mi mandat za coś czego nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartek9182 napisał:

Dlaczego kłamiesz? Wyjechałem z drogi dwupasmowej na dwupasmową w kierunku Verdant Bluffs, wy zaczeliście mnie gonić, za mną albo obok mnie jechała kurierka, ja się zatrzymałem do kontroli a ona we mnie uderzyła potem inne auto, poczekałem aż przejadą i stwierdziłem że nie jest to dobre miejsce do kontroli i pojechałem dalej, skręciłem i zatrzymałem się na redakcji nie wymuszając żadnego pierwszeństwa, masz powtórke to daj i pokaż i to udowodnij a nie rzucasz słowa na wiatr i wystawiasz mi mandat za coś czego nie zrobiłem.

Skręcając w prawo zaraz przed wjazdem na parking wyjechałeś kurierowi, powtórki niestety nie mam lecz jestem pewien tego co widziałem razem z funkcjonariuszem DawiSS*, na załączonym przez ciebie dowodzie widać jedynie moment kiedy wystawiłem ci mandat a nie całą sytuację. Faktycznie kurierów było 2, jeden cię uderzył a drugiemu zajechałeś drogę. To tyle ode mnie, tym samym czekam na decyzję/wypowiedź Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pikachuuu* napisał:

Skręcając w prawo zaraz przed wjazdem na parking wyjechałeś kurierowi, powtórki niestety nie mam lecz jestem pewien tego co widziałem razem z funkcjonariuszem DawiSS*, na załączonym przez ciebie dowodzie widać jedynie moment kiedy wystawiłem ci mandat a nie całą sytuację. Faktycznie kurierów było 2, jeden cię uderzył a drugiemu zajechałeś drogę. To tyle ode mnie, tym samym czekam na decyzję/wypowiedź Executive Staff.

Sytuacja wyglądała tak ze wy mnie zatrzymaliście, kurier wjechał we mnie i możliwe ze mnie zepchnął i potraktowałeś to jako wymuszenie, ja jedyne co widziałem ze się zatrzymałem i uderzył we mnie kurier, zadnego wymyuszenia nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@bartek9182 Masz powtórkę lub jakieś screeny z procesu zatrzymywania Ciebie i popełnionych przez Ciebie wykroczeń o których jest tutaj rozmowa? Czy są to tylko słowa przeciwko słowu i jedyny dowód został zamieszczony powyżej w treści całej skargi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Veon.ogf napisał:

@bartek9182 Masz powtórkę lub jakieś screeny z procesu zatrzymywania Ciebie i popełnionych przez Ciebie wykroczeń o których jest tutaj rozmowa? Czy są to tylko słowa przeciwko słowu i jedyny dowód został zamieszczony powyżej w treści całej skargi? 

Ja powtórki nie mam, funkconariusze kłamią ponieważ nie było żadnego wymuszenia pierszeństwa i stwarzania zagrożenia na PROSTEJ DRODZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin