Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

WYNIKI KONKURSU - URANUS


KRISU.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.9635be20697c928c947ea278d75698e7.png.95e40e95b13dd4f8055f4e216287af14.png
X6q4zdz.png

https://mta4life.pl/forums/topic/389828-konkurs-o-uranusa-wartego-300000-pln/

WYNIKI -
Siemano serwer! Jak wiecie dnia 19 Lutego 2024, postanowiłem rozdać wam Uranusa wartego ponad 300 tyś, więc przychodzę do was z wynikami konkursu.
Z góry bardzo dziękuje za tak duże zaangażowanie, za nie długo przygotuję coś dla was jeszcze! :D
Po jedno głośnej decyzji wraz z Administrator @.franz zdecydowaliśmy, iż zwycięzca konkursu zostaje gracz o nicku @Nilsek, bardzo fajna odpowiedź zaskoczyła nas, była duża rywalizacja, aczkolwiek wybraliśmy tą jedyną. Pamiętajcie żeby się nie poddawać i próbować szans w dalszych konkursach! ;)

 

 @Nilsek - Proszę cię o zgłoszenie się do mnie w celu odebrania pojazdu! :angel:

Dowody potwierdzające, że dany konkurs nie został w żadne sposób ustawiony, pamiętajcie ŻEBY WYGRAĆ TRZEBA GRAĆ! Do następnego 4Life! :4l:

5zt8puY.png
nBgaCLW.png
EuYQ8Cz.png
 

@.franz - Dziękuje za pomoc, jeszcze raz! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy,

Faktycznie źle sformułowane "losowanie" zwycięzcy. Gdyby informacja była, że najciekawsza odpowiedź zgarnia samochód a jury to administracja to myślę, że znacznie więcej uczestników napisałoby od siebie dużo więcej niż "chciałbym" lub, że spoko byłoby wygrać. 

Czekam na kolejny konkurs, tylko tym razem jak ma być losowanie to niech będzie losowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kendall. napisał:

Gratulacje dla zwycięzcy,

Faktycznie źle sformułowane "losowanie" zwycięzcy. Gdyby informacja była, że najciekawsza odpowiedź zgarnia samochód a jury to administracja to myślę, że znacznie więcej uczestników napisałoby od siebie dużo więcej niż "chciałbym" lub, że spoko byłoby wygrać. 

Czekam na kolejny konkurs, tylko tym razem jak ma być losowanie to niech będzie losowanie :D

Wydaje mi się, że to kwestia podejścia społeczności. W poście było wyraźnie napisane, by napisać dlaczego to nam zależy na wygranej i tym też kierowałem się pisząc wiadomość, by pokazać, że faktycznie mi na niej zależy. Część z pozostałych wiadomości również była skonstruowana tak, że faktycznie było widać jakikolwiek wkład (wyższy, niż 'elo daj mi nagrodę, bo mi się należy lol'), tym samym sporo osób też zauważyło, że można się wykazać. :P

Edytowane przez Nilsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nilsek napisał:

Wydaje mi się, że to kwestia podejścia społeczności. W poście było wyraźnie napisane, by napisać dlaczego to nam zależy na wygranej i tym też kierowałem się pisząc wiadomość, by pokazać, że faktycznie mi na niej zależy. Część z pozostałych wiadomości również była skonstruowana tak, że faktycznie było widać jakikolwiek wkład (wyższy, niż 'elo daj mi nagrodę, bo mi się należy lol'), tym samym sporo osób też zauważyło, że można się wykazać. :P

Wiadomo, sam napisałem coś więcej ale w prawym dolnym rogu było napisane, że Losowanie będzie przy administracji (czy coś w tym stylu) więc można byłoby też pomyśleć, że to tylko taki dodatek do losowania - żebyś cokolwiek napisał.
Zasady konkursu można było zinterpretować na dwie różne wersje, dlatego napisałem, że był źle sformułowany.

Mimo wszystko najwięcej napisałeś, dlatego też zwycięstwo zasłużone - dużo roboty nie mieli żeby wyłonić wygranego :D

Edytowane przez Kendall.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kendall. napisał:

Wiadomo, sam napisałem coś więcej ale w prawym dolnym rogu było napisane, że Losowanie będzie przy administracji (czy coś w tym stylu) więc można byłoby też pomyśleć, że to tylko taki dodatek do losowania - żebyś cokolwiek napisał.
Zasady konkursu można było zdefiniować na dwie różne wersje, dlatego napisałem, że był źle sformułowany.

Mimo wszystko najwięcej napisałeś, dlatego też zwycięstwo zasłużone - dużo roboty nie mieli żeby wyłonić wygranego :D

Fakt, zasady można interpretować dwojako, lecz nie jednoznacznie. Krisu zdecydował się na taki sposób rozwiązania konkursu wraz z administracją. I też miał do tego prawo.

 

Niestety, większość osób, która się tu wypowiedziała z problemem i zarzutami o ustawienie konkursu, to osoby, które napisały coś w stylu 'siema daj mi nagrodę, bo mi się należy', poświęcając więcej czasu na skomentowanie wyniku, niż wykazanie się kreatywnością we właściwym poście. Cóż — żyjemy w społeczeństwie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nilsek napisał:

Fakt, zasady można interpretować dwojako, lecz nie jednoznacznie. Krisu zdecydował się na taki sposób rozwiązania konkursu wraz z administracją. I też miał do tego prawo.

 

Niestety, większość osób, która się tu wypowiedziała z problemem i zarzutami o ustawienie konkursu, to osoby, które napisały coś w stylu 'siema daj mi nagrodę, bo mi się należy', poświęcając więcej czasu na skomentowanie wyniku, niż wykazanie się kreatywnością we właściwym poście. Cóż — żyjemy w społeczeństwie. :D

Jak można interpretować zasady dwojako? Zasady były tylko dwie i były bardzo proste ,

Co, zrobić aby wygrać?

- ZOSTAW LIKE POD POSTEM!

- NAPISZ, DLACZEGO TO TY CHCESZ GO ZGARNĄĆ!

Nie jest nigdzie napisane że aby wygrać trzeba się bardzo postarać i wykazać się kreatywnością. Myślę że raczej nie muszę tłumaczyć też czym jest "losowanie" bo jest to logiczne. I niestety ale tak jak mówisz że większość osób która się nie "postarała" i teraz ma zarzuty że jest to ustawione, to jest to zrozumiałe bo gracze zostali wprowadzeni w błąd. Myślę że przy następnych konkursach organizator powinien parę razy zastanowić się nad zasadami i dokładnym ich opisaniem, oraz jak będzie przebiegało losowanie/wybieranie zwycięzcy aby nie było takich nie jasności jak teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vequuu napisał:

Jak można interpretować zasady dwojako? Zasady były tylko dwie i były bardzo proste ,

Co, zrobić aby wygrać?

- ZOSTAW LIKE POD POSTEM!

- NAPISZ, DLACZEGO TO TY CHCESZ GO ZGARNĄĆ!

Nie jest nigdzie napisane że aby wygrać trzeba się bardzo postarać i wykazać się kreatywnością. Myślę że raczej nie muszę tłumaczyć też czym jest "losowanie" bo jest to logiczne. I niestety ale tak jak mówisz że większość osób która się nie "postarała" i teraz ma zarzuty że jest to ustawione, to jest to zrozumiałe bo gracze zostali wprowadzeni w błąd. Myślę że przy następnych konkursach organizator powinien parę razy zastanowić się nad zasadami i dokładnym ich opisaniem, oraz jak będzie przebiegało losowanie/wybieranie zwycięzcy aby nie było takich nie jasności jak teraz. 

W tym, co zacytowałeś nadal nie ma nic o formie w jakiej zostanie przeprowadzona formuła wyłonienia zwycięzcy.

Zacytowałeś fragment o warunkach, które trzeba spełnić, by wziąć udział w poście, który miał w nazwie "KONKURS", a nie "LOSOWANIE", wariacik. Sam zresztą tak to nazywasz. :P

 

Mam wrażenie, że Krisu miał możliwość wybrania zwycięzcy pod kontrolą administracji w sposób przez siebie preferowany. W następnym konkursie mógłby jaśniej określić na jakiej zasadzie zostaje wyłoniony zwycięzca. Jeżeli uważasz, że nagroda nie została przyznana uczciwie i moja wypowiedź była niewystarczająca — zawsze możesz odwołać się od wyniku konkursu, w którym gracz sam z siebie (bo też nie musiał tego robić, zrobił miły prezent dla graczy, który traktujecie jako trofeum, które należy zdobyć za wszelką cenę, kosztem dobrej atmosfery konkursowej) zaoferował nagrodę i wybrał zwycięzcę wg. własnych preferencji. :D

 

Spróbujcie szczęścia następnym razem.

Edytowane przez Nilsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nilsek napisał:

W tym, co zacytowałeś nadal nie ma nic o formie w jakiej zostanie przeprowadzona formuła wyłonienia zwycięzcy.

Zacytowałeś fragment o warunkach, które trzeba spełnić, by wziąć udział w poście, który miał w nazwie "KONKURS", a nie "LOSOWANIE", wariacik. Sam zresztą tak to nazywasz. :P

 

Mam wrażenie, że Krisu miał możliwość wybrania zwycięzcy pod kontrolą administracji w sposób przez siebie preferowany. W następnym konkursie mógłby jaśniej określić na jakiej zasadzie zostaje wyłoniony zwycięzca. Jeżeli uważasz, że nagroda nie została przyznana uczciwie i moja wypowiedź była niewystarczająca — zawsze możesz odwołać się od wyniku konkursu, w którym gracz sam z siebie (bo też nie musiał tego robić, zrobił miły prezent dla graczy, który traktujecie jako trofeum, które należy zdobyć za wszelką cenę, kosztem dobrej atmosfery konkursowej) zaoferował nagrodę i wybrał zwycięzcę wg. własnych preferencji. :D

 

Spróbujcie szczęścia następnym razem.

To jaki post miał nazwę to nawet nie będę o tym dyskutował ponieważ praktycznie każdy konkurs na forum ma w nazwie posta "KONKURS" gdzie było losowanie.

Na samym końcu tego "KONKURSU" było jasno napisane że losowanie odbędzie się pod nadzorem administracji a nie "wybranie zwycięzcy". Ja rozumiem że może się postarałeś i napisałeś bardzo fajną odpowiedź dlaczego to ty masz wygrać, lecz tak jak pisałem wyżej, nigdzie nie było napisane aby się postarać bo każdy myślał że napisze cokolwiek bo i tak będzie to losowane.  Nigdzie nie napisałem że akurat Ty nie zasługujesz na wygraną ponieważ nawet nie widziałem tych odpowiedzi kto co pisał. Gratuluje wygranej lecz dalej jestem zdania że jeżeli w konkursie napisane jest że odbędzie się losowanie to będzie losowanie a nie wybranie zwycięzcy.

Nie potrzebuję się do niczego odwoływać ponieważ nie brałem udziału w tym konkursie, po prostu wypowiadam się ponieważ rozumiem ludzi którzy nie zgadzają się z Twoją wygraną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Vequuu napisał:

Jak można interpretować zasady dwojako? Zasady były tylko dwie i były bardzo proste ,

Co, zrobić aby wygrać?

- ZOSTAW LIKE POD POSTEM!

- NAPISZ, DLACZEGO TO TY CHCESZ GO ZGARNĄĆ!

Nie jest nigdzie napisane że aby wygrać trzeba się bardzo postarać i wykazać się kreatywnością. Myślę że raczej nie muszę tłumaczyć też czym jest "losowanie" bo jest to logiczne. I niestety ale tak jak mówisz że większość osób która się nie "postarała" i teraz ma zarzuty że jest to ustawione, to jest to zrozumiałe bo gracze zostali wprowadzeni w błąd. Myślę że przy następnych konkursach organizator powinien parę razy zastanowić się nad zasadami i dokładnym ich opisaniem, oraz jak będzie przebiegało losowanie/wybieranie zwycięzcy aby nie było takich nie jasności jak teraz. 

Fakt mój błąd, każdy odebrał to inaczej. Następnym razem, opiszę bardziej szczegółowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin