Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Było fajnie lecz czas się wzijać


Admaxis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu nadszedł ten czas, gdy trzeba pożegnać się z graczami jak i Administracją. To był wspaniały okres prawie 3 miesięcy na serwerze. Poznałem tutaj dużo dobrych jak i złych ludzi, ale tych złych był tylko 1% :)

Myślałem już 2 tyg. temu o odejściu z Ekipy lecz wspaniali znajomi Lisa_ Kamiloza_ oraz DeltaRon trzymali mnie jeszcze przez te 2 tygodnie ale co się odwlecze to nie uciecze. 

Sam do dzisiaj nie myślałem, że będę odchodził teraz i pisał pożegnanie ale różne dziwne zbiegi okoliczności przeważyły na tym iż opuszczam ten serwer.

Zdaję sobie w 100% sprawę, że mam jedną aktywną skargę i jeśli teraz odejdę nie mam powrotu lecz właśnie o to mi chodzi, aby nie mieć do czego wracać, a nawet jeśli, to ranga z jednej strony przyczynia się do odejścia, a z drugiej strony również powstrzymywała mnie przed tym, a tak wspaniałych znajomych będzie znało się jeszcze trochę.

Nie nazwę ich swoimi przyjaciółmi, bo ich nie znam w realu - zawsze byłem szczery dlatego piszę otwarcie i jeśli to komuś się nie podoba to trudno ale do tych 3 osób czuję specjalną więź i mam nadzieję, że przetrwa jeszcze jakiś czas.

 

Chciałbym podziękować takim osobom jak:

@Lisa_ - Dziękuję Ci za wszystko za każdą rozmowę z Tobą, za to że zawsze mnie wysłuchałaś i doradzałaś oraz za czas spędzony w grze.

- Tobie dziękuję za te nocne rozmowy na poważne tematy i dość błahe i również dziękuję za grę na serwerze.

@DeltaRon - Życzę Ci powrotu na najwyższą rangę o ile sam sobie tego życzysz, za te wspaniałe interesy z Tobą oraz za wszystkie rozmowy w grze i fb.

 

@XQward - Za danie mi wielu szans, wysłuchaniu mnie oraz za to, że zawsze znalazłeś dla mnie czas.

@ZbyK - Również za danie mi szansy oraz za to, że stworzyłeś tak wspaniały serwer. Bardzo jestem dumny z tego, że mogłem Ci pomóc skryptowo jak i w realizacji moich pomysłów. Nie patrz na innych co piszą o Tobie, rób swoje to co zawsze :)

@Bolek. - Mimo iż nie zawsze chyba zawsze żyliśmy w niezgodzie, to i tak dziękuję za Twój wkład w rozwój serwera.

@Oxygeny - Za te fajne imprezy które zawsze u siebie rozkręcałeś. Chciałbym osobiście, abyś to Ty przejął org. Pokolenie o ile dasz radę, a jeśli nie to znajdź dobrego zastępcę.

 

@Hyak - Szybkiego awansu na rangę Administratora i za to, że mogłem z Tobą pograć nawet w CS'a :)

 

Dziękuję całej Administracji za to, że musieliście mnie znosić - nie zawsze dawałem powód, abyście mnie lubili. Nie będę wypisywał tutaj wszystkich, dlatego że pisanie pożegnania trwałoby z 1,5h a szkoda czasu na to, za 3 dni i tak nikt nie będzie o mnie pamiętał.

Jesteście wspaniałą zgraną Ekipą i czasem macie odpały ale dzięki nim też było fajnie xD

Dziękuję również całej organizacji Pokolenie, mam dzieję że stworzyłem fajną Ekipę i nie rozpadnie się ona z powodu jakiegoś odejścia lidera. Lidera zawsze można zmienić ale dobrą Ekipę już nie :)

 

Dziękuję wszystkim graczom oraz każdemu z osobna. Dziękuję Wam za to, że doceniliście starania Administracji RCON jak  reszcie Administracji, bo naprawdę świetnie wykonują swoje obowiązki i mimo iż nie mają zawsze czas pogadać z wami, to naprawdę dużo robią dla serwera.

Dziękuję wszystkim za te handle na giełdzie, bo gdyby nie giełda, to po 2 tyg. odszedłbym i takie są fakty - nie samymi raportami Administracja żyje ;)

 

Sądzę, że sporo osiągnąłem tutaj mimo iż miałem tylko rangę Supportera. Myślę, że nawet w dużym stopniu przyczyniłem się do tego sukcesu. Dzięki mnie zostały dodane takie skrypty jak: farma, skrypt na obracanie pojazdu. Miałem dużo pomysłów, które zostały również zrealizowane takie jak: modyfikacje giełdy, zagroda na derbach dzięki czemu nikt nie spada i nie trzeba czekać nie wiadomo ile na rozpoczęcie i jeszcze tam coś znalazłoby się.

 

Wiem rozpisałem się jak zawsze ale taki już jestem lubię pisać i czytać wypociny innych i tak zapewne nikt nie przeczyta całego pożegnania, bo za długie.

 

4Life zawsze zostanie w moim sercu i trzymajcie się ciepło, Cześć!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin