Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Drastyczna próba samobójcza zakończona szczęśliwym zakończeniem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pTwv4Dc.png

Uszanowanie! Z tej strony Młodsza Redaktorka @Gabuga oraz Młodszy Redaktor @PicoBello* z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją naszego wykonania. Miłego czytania!

5D4B3bb.png

Z1AeQTe_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

5D4B3bb.png

Dnia 29 Lutego 2024 roku, około godziny 21:48 doszło do poważnie brzmiącego zgłoszenia, a mianowicie - "Mężczyzna, lat około 30 planuje skoczyć z dachu w dzielnicy Idlewood, niedaleko pizzerii". W związku z możliwym wystąpieniem zagrożenia życia i zdrowia, radiooperator wysłał na miejsce zdarzenia siły i środki w postaci: 2x ZRM SAMD oraz 1x Wóz bojowy SAFD. Po dojeździe na miejsce, Strażacy od razu przystąpili do przekonania samobójcy, by ten nie skakał. Wzorowa i błyskawiczna pomoc Strażaków przyniosła wspaniałe efekty - osoba nie skoczyła. Następnie przy pomocy drabiny, sprowadzono osobę z dachu budynku, po czym przekazano osobę dla dwóch załóg Pogotowia Ratunkowego. W dalszym ciągu osobą, która podjęła się próby samobójczej, zajął się Zespół Medyczny, który z osobą dokonującą próby samobójczej udał się do szpitala, w celu wykonania badań. Warto zaznaczyć, że każdy, kto ma problem, bądź potrzebuje wsparcia lub odpowiedniej pomocy, może zadzwonić pod Anonimowy Telefon Zaufania, który jest czynny 24h/dobę od poniedziałku do niedzieli. 

5D4B3bb.png

SIw9NRA_d.webp?maxwidth=760&fidelity=grand

5D4B3bb.png

Ponadto udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Dowódcą Działań Ratowniczych, Strażakiem @EMGies. Serdecznie zapraszam do zapoznania!

PB - PicoBello*
E - Strażak EMGies

5D4B3bb.png

PB: Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbyś mi udzielić krótkiego wywiadu odnośnie ostatniego zgłoszenia, jakie ostatnio dostaliście?
E: Witam, Strażak EMGies z SA. Fire Department. Jasne, proszę pytać.

PB: Wspaniale! Czy możesz mi powiedzieć, czego dotyczyło ostatnie zgłoszenie?
E: Nasze ostatnie zgłoszenie dotyczyło próby samobójczej - skoczka.

PB: Rozumiem. Co było powodem, że osoba chciała skoczyć z dachu budynku?
E: Powodem była utrata prawa jazdy - kolejny raz z rzędu, jak mówił poszkodowany.

PB: Czy samobójcy udało się pomóc? Jak przebiegła akcja ratownicza?
E: Akcja przebiegła tak, jak powinna - szybko i z sukcesem. Samobójcy udało się pomóc, przekonaliśmy go do zejścia na dół. Następnie przejął go zespół medyczny.

PB: Wspaniale, widać było duże zaangażowanie i determinacje w działaniu, aby pomóc osobie podczas waszej akcji. Czy samobójców w stanie San Andreas jest dużo?
E: Szczerze to na całe szczęście nie widuje dużo zgłoszeń tego typu.

PB: Z pewnością to dobra wiadomość! Z mojej strony to tyle, dziękuje za możliwość krótkiego wywiadu. Wszystkiego dobrego i spokojnej służby! 
E: Ja również dziękuję. Życzę miłego dnia Panu oraz wszystkim czytającym.

5D4B3bb.png

Dziękujemy za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcamy również do dalszych naszych materiałów.

5D4B3bb.png

VGXjMKO.png

k0FCfjR.png

Autoryzował: @Mlonskyy

pTwv4Dc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał, że to świetna robota ze strony Gabugi i PicoBella, bo do tego to zacne duo nas przyzwyczaiło, ale chciałbym szczególnie zwrócić uwagę na aspekt związany z doborem słów i trafnością zadawanych pytań. Dobra reporterska robota. Jednakże brakuje mi tutaj więcej szczegółów. Chciałbym po wywiadzie ujrzeć jakiekolwiek podsumowanie, może przedstawiające statystyki, a może działania zapobiegawcze. Informacja o telefonie zaufania jest ukryta między wierszami i niezbyt wybijająca na tle reszty. Wiem, że to tylko gra i dobra zabawa, ale zawsze miło, gdy widzę Wasz duet, przysiadam wtedy do ekranu z uśmiechem i zaciekawieniem :D. 

Przykro to mówić, ale serwerowa Redakcja przyzwyczaiła graczy do raczej średnich artykułów. ale cieszę się, że Wasza "para" dźwiga poziom naprawdę wysoko. Mam nadzieję, że taka praca doprowadzi do rozrostu tej Grupy i gracze będą jeszcze częściej tutaj zaglądać! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin