Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Liderem TSA Hubs*


vvz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Cześć, z tej strony Starszy Redaktor @Hexylo*Redakcji 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Liderem TSA @Hubs*!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

aTWyvBf.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Hex - Hexylo* 
Hub - Hubs*

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Hex: Cześć! Z tej strony Starszy Redaktor Hexylo* z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś mi udzielić odpowiedzi na kilka pytań?
Hub: Cześć, jak najbardziej mogę odpowiedzieć :D.

Hex: Świetnie! Na początek opowiesz coś o sobie?
Hub: A więc tak, nazywam się Hubert mam 20 lat i mieszkam we Wrocławiu. Obecnie studiuje Budownictwo na Politechnice Wrocławskiej. Interesuje się motoryzacją oraz szeroko rozumianym budownictwem.

Hex: Jak dowiedziałeś się o istnieniu serwera?
Hub: O istnieniu serwera dowiedziałem się przypadkiem od znajomego.

Hex: Aktualnie na swoim koncie masz przegrane 4124 godzin, czy żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?
Hub: Nie żałuję przegraniu aż tylu godzin na serwerze. Poznałem tutaj naprawdę wiele świetnych osób, z którymi mam kontakt do dzisiaj. Sam serwer, a bardziej uczestniczenie w życiu zarządowym frakcji, znacząco poprawiło moją znajomość ortografii, interpunkcji oraz pomogło mi w przełamaniu się przed wystąpieniami publicznymi przed większą grupą słuchaczy.

Hex: Skąd wziął się pomysł na nick Hubs*?
Hub: Pomysł na nick wziął się głównie od mojego imienia, również moi koledzy od najmłodszych lat mówili do mnie ''Hubs'' bądź ''Hubsior'' czy to w podstawówce, czy gimnazjum.

Hex: Ciekawe, a czy chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom, jak wygląda twój majątek?
Hub: W mojej bazie pojazdów widnieje 16 samochodów, jeśli chodzi o bardziej wartościowe, to posiadam takie pojazdy jak Turismo 2.2, Comet 8K ID, Cheetah 2.2, Euros 2.2, Feltzer 2.2 czy Zr-350 również na 2.2. Wszystkie auta oraz gotówkę, którą posiadam, można wycenić, na mniej więcej jakieś 11,5 kk.

Hex: Należysz do frakcji Transport Of San Andreas. Opowiesz nam czemu akurat ta frakcja?
Hub: Frakcje TSA wybrałem, ponieważ najbardziej odpowiadała mojemu zamiłowaniu na serwerze, czyli poruszanie się po mapie własnym pojazdem oraz jednoczesne uberowanie.

Hex: Kiedy zostałeś liderem Transport of San Andreas i jaka była twoja reakcja na to?
Hub: Liderem zostałem dokładnie 06.08.2023 r., jeśli chodzi o moją reakcję, to czułem się zadowolony/szczęśliwy, że będę mógł spróbować swoich sił w prowadzeniu frakcji, oraz zdobyciu doświadczenia, jakie wiąże się z nową rolą w Transport of San Andreas.

Hex: Czy byłeś w jakichś innych frakcjach na serwerze?
Hub: Nie byłem w żadnej innej frakcji na serwerze.

Hex: Znajdujesz się w organizacji Olimp, dlaczego akurat wybór padł na tę organizację, a nie inną?
Hub: Mój wybór padł na Olimp, ponieważ było tam wielu moich znajomych.

Hex: Posiadasz jakieś serwerowe marzenie?
Hub: Wszystkie cele, jakie sobie założyłem na serwerze, udało mi się już osiągnąć, więc raczej nie, aczkolwiek w przyszłości nie wykluczam, że jakieś mogą się jeszcze pojawić.

Hex: Pogrywasz w jakieś inne gry niż MTA?
Hub: Jeśli uda mi się znaleźć czas na inne gry niż MTA, to lubię pograć w takie tytuły jak Cities Skylines czy World of Warships.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

6VKG8Yi.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Hex: Miałeś kiedyś myśl, aby zostać Supportem i spróbować swoich sił w rekrutacji?
Hub: A tutaj cię zaskoczę, pełniłem już kiedyś funkcję Supportera na serwerze, mniej więcej na przestrzeni 2021/2022 r. Niestety musiałem zrezygnować przez brak czasu.

Hex: Tego się nie spodziewałem, a czy miałeś myśl, aby znów wrócić do ekipy serwerowej?
Hub: Miałem kiedyś takie myśli, jednak przez natłok obowiązków frakcyjnych czy to prywatnych, nie zdecydowałem się na powrót.

Hex: Rozumiem, przejdźmy do dalszych pytań. Jesteś w biznesie 4FIGHT w zarządzie, jakie masz obowiązki?
Hub: Jako Manager, do moich obowiązków należy nadzorowanie całej gali, pomoc przy wypłacaniu zakładów czy wprowadzanie nowo przyjętych pracowników w struktury biznesu.

Hex: Okej, przechodząc dalej, czy miałeś myśl odejścia z serwera?
Hub: Nigdy nie miałem takich myśli.

Hex: Myślałeś kiedyś nad zmianą serwera, czy 4Life to ten jedyny?
Hub: Nigdy nie myślałem, aby zmienić serwer, na 4Life czuje się bardzo dobrze, więc nie widzę sensu, żeby to jakoś zmieniać.

Hex: Przejdźmy do pytań z życia realnego. Kim planujesz zostać w przyszłości?
Hub: Swoją przyszłość wiążę, z moim kierunkiem studiów, czyli chciałbym zostać kierownikiem budowy oraz dodatkowo założyć własną działalność gospodarczą specjalizującą się w przewozie osób.

Hex: Na pewno masz marzenie, czy chciałbyś nam je zdradzić?
Hub: W sferze prywatnej posiadam kilka marzeń, które chciałbym zrealizować i konsekwentnie do nich dążę. Jednak są to cele mocno osobiste, więc zostawię je dla siebie.

Hex: Rozumiem. Jakbyś dostał milion złotych na już, co robisz?
Hub: Hmm, ciekawe pytanie. W takim przypadku założyłbym działalność gospodarczą jako partner Bolt i przeznaczyłbym budżet 350 tys. na zakup floty pojazdów. Resztę, czyli 650 tys. zainwestowałbym w rynek nieruchomości.

Hex: Czym zajmujesz się na co dzień?
Hub: Na co dzień studiuje na Politechnice, chodzę na siłownie, czy spotykam się ze znajomymi. Na ten moment jeszcze nie pracuję, ponieważ chce się skupić na pierwszym etapie studiów, który jest najbardziej wymagający.

Hex: Masz jakąś wymarzoną pracę?
Hub: Tak jak pisałem wyżej, celuje w zostanie kierownikiem budowy.

Hex: To już tyle, o co chciałem cię zapytać. Dziękuję, że znalazłeś czas na to wszystko, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
Hub: Nie ma problemu, również dziękuje za wywiad. Oczywiście pozdrawiam całą frakcję TSA, biznes 4FIGHT, organizację Olimp oraz @Tomxcio, @Pawi., @Martelke, @WujekKruk, @PLojTEk, @Halloween, @MateuszXQ, @Trev533, @|NT|TrondoZPL, @Kozixon, @Emiljusz, @Wiesi3k.NpS, @KAMIL720, @JAKUBEX., @Kucin.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

9ZYMsmX.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Dziękuje za przeczytanie wywiadu, jeżeli przeczytaliście cały materiał zostawcie coś po sobie. :4l:

8yrYOll.png

Autoryzował: @MateuszXQ

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin