Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Serwerowe prace dorywcze!


KacperDyszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic konkretnego nie zostało zawarte w tym filmie, zero postarania - film mogłeś zrobić ciekawszy, poświęcić parę godzin na daną pracę, a nawet podzielić każdą prace na inne odcinki, by po kilku godzinach wyliczyć średni zarobek na pracach. Może nie będę nic więcej pisał, po prostu musisz się bardziej postarać (piszę to tutaj, bo komentarze na youtube z niewiadomego powodu są wyłączone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, blaki napisał:

Nic konkretnego nie zostało zawarte w tym filmie, zero postarania - film mogłeś zrobić ciekawszy, poświęcić parę godzin na daną pracę, a nawet podzielić każdą prace na inne odcinki, by po kilku godzinach wyliczyć średni zarobek na pracach. Może nie będę nic więcej pisał, po prostu musisz się bardziej postarać (piszę to tutaj, bo komentarze na youtube z niewiadomego powodu są wyłączone).

Starania są na pewno w większym stopniu niż zerowy. Film owszem mógł wyjść ciekawszy, bardziej dopracowany, konkretniejszy, mogłem zawrzeć 100% informacji o każdej pracy, lecz to nie o to mi chodziło. Głównym celem filmu jest zobrazowanie samego procesu pracy na serwerze. Nie chciałem spędzić przy produkcji jednego materiału kilka godzin, bo moja twórczość nie jest typowo poradnikowa, tylko prowadzę luźny gameplay na co dzień. Prace były podzielone na odcinki kiedyś i znajdują się one na kanale, więc po powrocie nie miałem zamiaru opracowywać każdej pracy w pojedynczym odcinku. Opierałem o poradnik z zeszłego roku, do której link jest w opisie, gdzie opisane są średnie zarobki. 100% starania do każdego elementu gry na serwerze czyt. np. prace to nie mój styl, to nie moje plany, nie mam tyle czasu na takie rzeczy. Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda dana praca, gdzie można ją znaleźć i jak na niej pracować odpalając mój materiał jest w stanie wynieść takie informacje z niego, a o to przede wszystkim mi chodziło. Dzięki za opinie, komentarze na youtube są dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny film, jednak uważam że przydać się może jedynie najświeższym nowym graczom. Ciekawej było by gdyby w większości poradnik opierał się na autorskim obliczaniu dokładniej prac, tym bardziej iż poradnik Dubaja jest trochę nieaktualny i ma wiele braków. Zabrakło nieco informacji dlatego uważam że jeśli było by to zrobione w pełni profesjonalnie miało by to o wiele większy sens, a nawet wyeliminował byś konkurencję, ponieważ od dłuższego czasu nie pojawia się żaden tego typu odświeżony Poradnik. W skrócie dobry film ale nie wykorzystałeś 100% efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin