Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy - _FOXEK_


_FOXEK_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie,

Chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o zdjęcie mojej osoby z czarnej listy. Zostałem wpisany na tę listę przez byłego starszego administratora o pseudonimie Voxber w dniu 11 lipca 2023 roku. Powodem mojego umieszczenia na liście było pełnienie znaczącej funkcji na konkurencyjnym serwerze oraz jednoczesne bycie członkiem frakcji SARA, a także kradzież własności serwera. Niestety podczas tworzenia własnego serwera nie zdawałem sobie sprawy z konsekwencji, jakie mogą wynikać z kradzieży loga KSF oraz jednoczesnego członkostwa w frakcji SARA, zrozumiałem to dopiero po tym, gdy otrzymałem blackliste wraz z banem permanentnym.  Chciałbym głęboko przeprosić za moje działania jak i przeprosić administrację serwera, członków KSF oraz osobę która stworzyła owo logo. Również chciałbym zaświadczyć, że taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego wniosku.

Z poważaniem,
_FOXEK_

Edytowane przez _FOXEK_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Witaj,

wszystkich złamanych zasad powinieneś być świadomy jeszcze przed wstąpieniem do frakcji. Składając wniosek o dołączenie akceptujesz jednocześnie regulamin serwera, komisji i frakcji, gdzie ubiegasz się o stanowisko pracownicze. Świadczy to tylko o braku profesjonalizmu i bagatelizowaniu obowiązujących wzorców. Dodatkowo dopuściłeś się kradzieży dóbr serwerowych, co tym bardziej skreśla jakąkolwiek możliwość otrzymania możliwości zdjęcia z czarnej listy. 

Uprzedzam już w tym momencie, żeby obie ze stron miały jasność - nie zostaniesz zdjęty z czarnej listy KSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin