Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przeprosiny w stronę serwera. - KNX (Rajstopy105)


PVK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie widziałem KNX na serwerze jak nie miałeś bana ( nie grałem jeszcze wtedy ) ale myślę że zrozumiał swój błąd i powinniśmy mu dać tą ostatnią szansę :D Jeżeli będzie na niego jakaś skarga to ma Bana Perma . Ale jak narazie powinien zostać odbanowany i pokazać czy się zmienił czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie widziałem KNX na serwerze jak nie miałeś bana ( nie grałem jeszcze wtedy ) ale myślę że zrozumiał swój błąd i powinniśmy mu dać tą ostatnią szansę :D Jeżeli będzie na niego jakaś skarga to ma Bana Perma . Ale jak narazie powinien zostać odbanowany i pokazać czy się zmienił czy nie .

Wybacz, ale KNX nigdy się nie zmieni. To niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wisi. Tyle razy mówiłeś że się zmienisz.. Ja poprawy nie widze.

Mało tego gdzie idzisz na serwer robisz wszedzie SG(Nazwa serwera),dodajesz tam osoby które nie chcą należeć do twej grupy. Dodatkowo wszedzie gdzie idziesz na serwer dostajesz bana.

 

Więc gdzie te twoje poprawy?

 

Napisałbym wypowiedzi osób z innych serwerów (dobrze wiesz jakich) Co sądzą o tobie ,twojej grupie i co tam robiłeś.

 

Wiecej mi sie pisać o tym nie chce.

ELO.

 

 

W zasadzie się pod tym podpisuje, sam wklejając to wiedziałem że połowa głosów będzie na nie, mimo to to wkleiłem ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże ludzie.... 0 zrozumienia koleś poprostu chce pograć a każdy tak na niego ciśnie. Zrobił swoje, ale to tylko dlatego, że co niektórzy zachowali się źle wobec niego.... Ja tam jestem na to obojętny. Ani mi nie przeszkadza jego obecność, ani mnie nie zadowala jego brak.

Zgadzam się z tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin