Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Niebezpieczny wypadek kończący się śmiercią


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witam Was bardzo serdecznie z tej strony Młodszy Reporter @Hexylo* z Redakcji 4Life News.

Zapraszam do przeczytania relacji z ostatniego wypadku.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

kUYbFXg.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Popołudniowy czwartek, nic nie mogło być gorzej od dzisiejszej wpadki. Drugiego maja 10-letnie dziecko, bez żadnego opiekuna weszło do palącego się budynku. Niestety tamtego dnia budynek się podpalił poprzez instalację gazową, z wierzchu nie było widać ognia, ale w środku było mnóstwo niebezpiecznych i gorących płomieni. Zaciekawiona młoda osoba weszła do domu, bo była ciekawa, co się tak dymi z okien. Alarm przeciwpożarowy od razu się uruchomił i zawiadomił odpowiednie służby, czyli San Andreas Fire Department. Straż pożarna udała się na miejsce w trybie natychmiastowym, po zobaczeniu osoby w pożarze, strażak musiał szybko reagować, aby wyciągnąć osobę z ognia. Drugi strażaków natomiast zabezpieczył teren i wezwał San Andreas Medical Department. Pogotowie ratunkowe przybyło na miejsce bardzo szybko jak zawsze. Na miejscu zastali małego chłopca. Panowie z SAMD musieli szybko reagować. Doświadczonym ratownikom niestety nie udało się uratować dzieciaka pomimo długiego czasu ratowania. Gdy ratownicy nie zdołali uratować młodego człowieka, wzięli czarny worek i włożyli dziecko do worka. Następnie zaczekali na koroner i umieścili w nim zmarłą osobę.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

b8teRUZ.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Udało mi się również przeprowadzić wywiad z Lekarzem Specjalistą @TeKMistrz. Zapraszam do przeczytania!

H - Hexylo*

T - TeKMistrz

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H: Cześć, z tej strony Młodszy Reporter Hexylo* z Redakcji 4Life News. Czy udzieliłbyś mi odpowiedzi na moje pytania odnośnie dzisiejszego wypadku?
T: Witam, z tej strony Lekarz Specjalista TeKMistrz z S. A. Medical Department. Jasne mam wolną chwilkę, więc nie widzę problemu.

H: Jak długo ratowaliście osobę ranną?
T: Medyczne czynności ratownicze wykonywaliśmy na osobie poszkodowanej przez około 20 minut. 

H: Jakie obrażenia doznał poszkodowany?
T: Poszkodowany nie miał stricte widocznych urazów, więc w  grę wchodziło zatrucie się tlenkiem węgla.

H: Czy łatwo było wam walczyć o życie młodej osoby?
T: Czy było łatwo to w tej sytuacji pojęcie względne. Można powiedzieć, że udzielane czynności medyczne były "standardowe" większym problemem było nastawienie psychiczne o utracie tego poszkodowanego. Był On stosunkowo bardzo młody.

H: Dzięki, to już wszystko, o co chciałem cię zapytać.
T: Jasne, ja też będę uciekał. Obowiązki wzywają!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

rAi9CIS.png

Autoryzował: @Mlonskyy

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin