Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SMARK oskarżony przez Skipper*


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza: SMARK
    Data i godzina zdarzenia: 09.05.2024 23;44
    Pełen opis sytuacji: Podczas pościgu jakiegoś tam gracza na strefie dm, biegałem po strefie jakby gdyby nic. Zauważyłem kogoś z jednostki SWAT wypychającego pojazd gracza z pościgu, więc rzuciłem się z pomocą lecz SMARK uprzedził mnie i użył w moją stronę lls. Po obaleniu i zakuciu miał przetransportować mnie do pojazdu frakcyjnego. Wszystko byłoby w porządku, lecz SMARK nie chciał udać się do najbliższego wyjścia i rozkuł mnie po czym przeskoczył przez siatkę i zakuł mnie znów ( moja postać została zakuta z drugiej strony) nie było to moim  zdaniem na miejscu, w życiu realnym funkcjonariusz nie rozkułby mnie, przeskoczył przez płot zakuł znów i zostałbym przeniesiony na drugą stronę. Mam nadzieję że sytuacja która się wydarzyła nie będzie miała miejsce ponownie. Po całym zajściu słusznie trafiłem do więzienia, lecz nie powinno się tak robić, funkcjonariusz moim zdaniem nie zachował się zbyt dobrze w tej sytuacji. Pozdrawiam.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/qD1qqK3  ( mam tylko ss, nie włączyłem nagrywania)


Ja, Skipper* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję.
  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergeant I SMARK, San Andreas Police Department.

Podczas działań pościgowych za czerwoną Alphą osobnik postanowił wjechać na strefę bezprawia. Powołana została jednostka SWAT, aby pomogła nam w poszukiwaniach ściganego. Pilot w helikopterze zauważył pojazd kręcący się po wschodniej częsci DM'a, który po chwili wjechał w głąb i próbował schować się pod otwartym hangarem. Kręciłem się wokół pojazdu już jakąś chwilę i chcąc wracać do radiowozu zauważyłem, że znajdowałeś się za moimi plecami, celując z AK oraz strzelając w stronę funkcjonariusza, postanowiłem wyjąć tazer i obezwładnić Cię nim, po krótce podbiegłem i zakułem. Wiedząc, że na strefie znajduje się bezpośrednie zagrożenia, dla mojego własnego życia jak i Twojego oraz, że dosłownie za mną znajdują się radiowozy, postanowiłem nie ryzykować i nie biec na około w kierunku wyjścia, tylko przerzucić Cię przez siatkę i wsadzić do radiowozu którym się poruszałem. Następnie już kończąc działania na strefie poprosiłem Cię o dokumenty, sprawdziłem w bazie czy posiadasz notowania i przedstawiłem Twoje zarzuty finalnie przewożąc Cię na HeadQuarters i wysyłając do więzienia. Tyle z mojej strony, oczekuję na wypowiedź Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Funkcjonariusz popełnił prawidłowo, jesteśmy w grze nie w życiu realnym. Istniało duże zagrożenie na strefie DM więc funkcjonariusz chciał ominąć sytuacji, że ktoś go zabije.

Skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin